Luźne dyskusje o męskich sprawach - Kto ma małego ?

2001 - Nie 17 Sty, 2021
Temat postu: Kto ma małego ?
Mam pytanie kto z was ma małego ? :D
avlp - Nie 17 Sty, 2021

Zależy co znaczy małego. Ja mam w porywach, jak bardzo mocno stanie 14 cm, a to chyba nieco poniżej średniej. Moim zdaniem małe są praktyczniejsze;)
kamilgroc - Nie 17 Sty, 2021
Temat postu: Re: Kto ma małego ?
2001 napisał/a:
Mam pytanie kto z was ma małego ? :D

Chyba każdy kto jest mężczyzną 😜

2001 - Nie 17 Sty, 2021

avlp napisał/a:
Zależy co znaczy małego. Ja mam w porywach, jak bardzo mocno stanie 14 cm, a to chyba nieco poniżej średniej. Moim zdaniem małe są praktyczniejsze;)
wiadomo chodzi o penisa jak tematyka forum zawsze jak z kims sie wymieniam maja duże a chciałbym
Spróbować kto ma malego nie mialem takiej okazji jeszcze

buldogang - Nie 17 Sty, 2021

2001, a co to dla Ciebie znaczy mały? Ile to centymetrów? Bo dla jednego 14 to mało, a dla drugiego to średni penis.
2001 - Nie 17 Sty, 2021

buldogang napisał/a:
2001, a co to dla Ciebie znaczy mały? Ile to centymetrów? Bo dla jednego 14 to mało, a dla drugiego to średni penis.
cm obojetne tylko chcialbym kiedys dostac fotke jakiegos bardzo malego
Majkel1278 - Pon 18 Sty, 2021

Ja mam małego , jakieś 13, ale to może tylko moje zdanie.
onesa - Wto 19 Sty, 2021

13-14 to wcale nie takie male penisy. Jest to raczej polska średnia. Jedynie w filmach widać duże fujarki.
Majkel1278 - Wto 19 Sty, 2021

Jeżeli tak myślisz to dziękuję.
zbycho6868 - Wto 19 Sty, 2021

liczy sie jakosc
Oleg_1981 - Nie 24 Sty, 2021

8-9 cm penisy (w zwodzie) to małe penisy. Dlaczego akurat takie? Okazuje sie, ze to graniczny rozmiar pozwalajazy na wprowadzenie nasienia do pochwy w celu zaplodnienia. Takze Panowie, jak w temacie, ktory ma we wzodzie 8-9 lub mniej? Reszta powyzej to norma lub powyzej normy.
onesa - Pon 25 Sty, 2021

8-9 to średnia w krajach azjatyckich, tak wiec połowa mężczyzn w teorii ma mniejsze.
Oleg_1981 - Pon 25 Sty, 2021

onesa napisał/a:
8-9 to średnia w krajach azjatyckich, tak wiec połowa mężczyzn w teorii ma mniejsze.


Nie onesa. To srednia dla rasy bialej -kaukaskiej.
Chinczycy maja mniejsze srednie bo tez drobniejsze kobiety.

Rozmiar przyroszenia na prawde, poza potrzeba prokreacji, nie sluzy niczemy innemu - przynajmniej matka natura nie wpadla na inne zastosowania :-)

buldogang - Pon 25 Sty, 2021

Oleg_1981, masz rację, że nie służy. Ogólnie to my we wszystkim teraz mamy
mannie wielkości i wszystko musi być najlepsze i najwieksze dlatego tak to wyszczególniamy. A prawda jest taka, że większość z nas ma średnie penisy. Zdarzają się naprawdę wielkie okazy i widać je czasem tutaj, ale też trafiają się bardzo małe. Ogólnie większość pewnie się mieści w przedziale 12 - 16 cm. I jeśli chodzi o sprawy prokreacji to większych nie potrzeba bo spełniają swoje zadanie. Wtedy to tylko nasze względy estetyczne oraz upodobania :twisted: mają znaczenie, bo każdy lubi zawiesić oko na dużym penisie, a dlatego że nie są za często spotykane.

Majkel1278 - Sob 06 Lut, 2021

Ja mam malucha około 12-13 i dobrze mi z tym
Oleg_1981 - Nie 07 Lut, 2021

Majkel1278 napisał/a:
Ja mam malucha około 12-13 i dobrze mi z tym

Zwyczajny stedniak - nie maluch!

Amk87 - Nie 07 Lut, 2021

Cytując klasyka: Z penisem jak z polskim filmem- lepiej krótki i śmieszny niż długi i smutny.😉🤫
Majkel1278 - Nie 07 Lut, 2021

Ma to swój plus. Przynajmniej wszędzie wejdzie
dkbb - Sro 17 Lut, 2021

Majkel1278 napisał/a:
Ma to swój plus. Przynajmniej wszędzie wejdzie


I od tyłu nie ma problemu w obie dziurki.

myopic - Sro 17 Lut, 2021

dkbb napisał/a:
Majkel1278 napisał/a:
Ma to swój plus. Przynajmniej wszędzie wejdzie


I od tyłu nie ma problemu w obie dziurki.


To chyba jedyny plus. Jedynie w przebieralni, albo pod prysznicem nie wyglada to zbyt dobrze :(

onesa - Czw 18 Lut, 2021

A czy przypadkiem penis w spoczynku oraz penis we wzrodzie nie mają czesto ze soba korelacji? Ostatnio rozmawialam ze znajomym i ten mówil mi,ze ma penisa we wzwodzie 15 cm, czyli nie taki mały. A penisa w spoczynku naprawdę niewielkiego. Ostatnio sikał w pisuarze i jeden typ obok powiedzial mu że ma małego fiuta :D
myopic - Czw 18 Lut, 2021

onesa napisał/a:
A czy przypadkiem penis w spoczynku oraz penis we wzrodzie nie mają czesto ze soba korelacji? Ostatnio rozmawialam ze znajomym i ten mówil mi,ze ma penisa we wzwodzie 15 cm, czyli nie taki mały. A penisa w spoczynku naprawdę niewielkiego. Ostatnio sikał w pisuarze i jeden typ obok powiedzial mu że ma małego fiuta :D


Moj tez ma 15 cm, ale w stanie spoczynu, to... szkoda gadac. Jak u niedorozwinietego nastolatka :oops:

Czerwikss - Pią 19 Lut, 2021

myopic napisał/a:
onesa napisał/a:
A czy przypadkiem penis w spoczynku oraz penis we wzrodzie nie mają czesto ze soba korelacji? Ostatnio rozmawialam ze znajomym i ten mówil mi,ze ma penisa we wzwodzie 15 cm, czyli nie taki mały. A penisa w spoczynku naprawdę niewielkiego. Ostatnio sikał w pisuarze i jeden typ obok powiedzial mu że ma małego fiuta :D


Moj tez ma 15 cm, ale w stanie spoczynu, to... szkoda gadac. Jak u niedorozwinietego nastolatka :oops:

Norma, nie ma sie co przejmować
Swoją droga to tamten typ musiał stanąć bardzo blisko pisuaru znajomego :P Aby sobie podpatrzeć.

onesa - Pon 22 Lut, 2021

Pewnie zajął pisuar obok. Znajomy powiedział, ze poczuł sie nieswojo
Siwy1945 - Pią 07 Kwi, 2023

Ja mam malego penisa w spoczynku ma góra cztery centymetry. Ale pełen wzwód to osobny temat i może być ciężko uwierzyć że z mikrusa robi się kawałek sprzętu
Przeciętny 30 - Pią 07 Kwi, 2023

Ja też mam małego ale lubię to co mam
Siwy1945 - Pią 07 Kwi, 2023

Przeciętny 30 napisał/a:
Ja też mam małego ale lubię to co mam


Ja też go lubie a szczególnie gdy dzieję się magia i osiąga wzwód

Fotograf01 - Nie 30 Kwi, 2023

Zawsze chciałem zobaczyć małego pokaże ktoś ? 😁
Przeciętny 30 - Wto 02 Maj, 2023

A ty jakiego masz?
kamilgroc - Sro 03 Maj, 2023

Przeciętny 30 napisał/a:
A ty jakiego masz?

Właśnie, miałem to samo napisać

bigay2016 - Sro 02 Sie, 2023

ja xd

https://zapodaj.net/plik-DW8xi1gR75

Przeciętny 30 - Czw 03 Sie, 2023

Jaki fajny. Pozdrawiam
michalza - Pią 04 Sie, 2023

bigay2016 napisał/a:
ja xd

https://zapodaj.net/plik-DW8xi1gR75


Moim zdaniem całkiem spoko

Michal_kaw - Nie 06 Sie, 2023

To ja z moimi troche naciaganymi 10 cm pobije tutaj chyba rekord :)
dkbb - Pon 07 Sie, 2023

Michal_kaw napisał/a:
To ja z moimi troche naciaganymi 10 cm pobije tutaj chyba rekord :)


We wzwodzie? Masz fotę?

onesa - Wto 08 Sie, 2023

Michal_kaw napisał/a:
To ja z moimi troche naciaganymi 10 cm pobije tutaj chyba rekord :)


Były i niższe wymiary, poczytaj forum


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group