Prostata - Jaki masażer prostaty

dziuniox - Pon 23 Lis, 2020
Temat postu: Jaki masażer prostaty
Kochani! Wiem, że podobny temat już jest, ale wymarł. Myślę o zakupie masażera prostaty (w rozsądnej cenie, tj do około 60zl).korzystacie z takich urządzeń? Jakie macie wrażenia? Wytryski są mocniejsze? Może polecacie jakieś konkretne modele? Lepsze są wibrujące czy nie? Chciałbym kupić z internetowego sexshopu albo z allegro bez rejestracji.
Pozdrawiam

juansto - Pon 23 Lis, 2020

Najważniejsze jest dopasowanie odpowiedniego sprzętu do siebie. Z mojego doświadczenia samodzielnie dobrze jest wybrać kształt oraz rozmiar. Nie ma senus na poczatek szaleć oraz wybierać o dużęj średnicy.

Najlepiej zacząć od tych mniejszych.

Jesli chodzi o sklepy to nie ma w sumie znaczenia czy kupisz na allegro czy w sklepie internetowym. Wiele sklepów sprzedaje na allegro.

Majkel1278 - Wto 06 Kwi, 2021

Też ostatnio o tym myślę. Czy sama zabawa tym daje sporo przyjemności czy trzeba się wspomagać ręką?
DTTPO - Sro 07 Kwi, 2021

Ja mam taki twardy plastikowy (chyba ABS), najprostszy. W sumie to już go nie używam. Potrafi przy tym twardym plastiku zaboleć. Częściej się masuje kciukiem, choć ledwo sięgam. Albo dildo silikonowe uzywam. Możliwe, że coś silikonowego byłoby blepsze.

Nie zauważyłem zależności mocy wytrysku od masowania, jak już to od czasu zabawy. Za to orgazm potrafi być mocniejszy, gdy coś uciska prostatę, ale nie musi, tzn nie zawsze.

Czerwikss - Sro 07 Kwi, 2021

Majkel1278 napisał/a:
Też ostatnio o tym myślę. Czy sama zabawa tym daje sporo przyjemności czy trzeba się wspomagać ręką?


Zalezy jak reagujesz, jakie masz wrażenia jak Cie podnieca. Sam musiałem sie wspomagać reką, ale jest przyjemniej. Zobacz jak będzie Ci lepiej

Przeciętny 30 - Czw 28 Paź, 2021

Czy są jakieś przeciwwskazania do używania takich zabawek? Na przykład jak często można , jak długo itd.?
juansto - Pią 29 Paź, 2021

Na pewno dyskomfort. Poza tym nie powinieneś wykonywać jesli masz problem z zapaleniem czy hemoroidami.
Druga rzecz to higiena. Powinno się dbac o najwyższą higienę w trakcie każdego masażu.

Przeciętny 30 - Pią 29 Paź, 2021

Nie mam żadnych przeciwwskazań. Jak dbać o higienę takich zabawek?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group