Wielkość Penisa - bardzo krótki penis

patrycjusz23 - Nie 01 Lis, 2020
Temat postu: bardzo krótki penis
Witam po raz kolejny. Jestem już po operacji prostowania. Niestety mój penis trochę się zmniejszył ale nie myślałem że aż tak będzie. Dostałem nocnych erekcji i miał 6 cm. Porażka. Niby lekarz mówił że na efekt finalny trzeba poczekać nawet do pół roku, ale I tak się wiele nie zwiększy. Jestem załamany myślałem że operacja mi pomoże w kontaktach z kobietami A tak to takim małym przecież nic nie podziałam. Przecież nie rozbióre się przed kobietą z takim fiutem. Nawet prezerwatywy na niego nie założę, bo jest małymi gruby i żadna prezerwatywa nie będzie pasować, wszystkie się będą zsuwac z niego. Jestem załamany. Umrę prawiczkiem, żadnej kobiety normalnej nigdy miał nie będę. Jedynie prostytutki mi zostaną. Jak możecie poradzcie coś ale jestem zdolowany.
onesa - Pon 02 Lis, 2020

Czy lekarz powiadomił Cie o możliwości zmniejszenia penisa w trakcie operacji prostowania?

Co skłoniło Cie do poddania się takiemu zabiegowi?

patrycjusz23 - Pon 02 Lis, 2020

Lekarz mi.miwil że skróci się o około 1 cm ale teraz jest skrócony o około 3 cm tak.mi się wydaje, nie był duży przed zabiegiem ale teraz to jest tragedia. Miałem.duze skrzywienie około 60 stopni. Myślałem że ta operacja mi pomoże ale jest prosty ale za to mikropenis.Jestem załamany :(
aptekadlakama - Czw 25 Mar, 2021

Takie operacje często niosą ze sobą ryzyko. Niestety, znam podobny przypadek. Uważam, że należy unikać pewnych zabiegów.
michalza - Pią 09 Kwi, 2021

A to nie jest tak, ze operacje nie są w Polsce legalne?
DTTPO - Pią 09 Kwi, 2021

Pierwsze słyszę, że miałyby być nielegalne? Na jakiej podstawie? Nielegalne jest ubezpłodnienie, a tutaj tego nie ma... Czy jakiś inny paragraf, którego nie znam?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group