Inne problemy - Jak być jeszcze lepszym w seksie

Dekarion - Pią 02 Paź, 2020
Temat postu: Jak być jeszcze lepszym w seksie
Cześć.

Uprawiam regularnie sport, zdrowo się odżywiam i dzięki temu mam dość duże libido i seks mam okey.

Jednak jak stać się jeszcze lepszym? Wiem o tym, że trening czyni mistrza, ale chodzi mi o to czym sobie by dodatkowo pomóc?

Może jest jedzenie o jakim nie wiem, a np. bardzo dobrze działa na potencję.

Ostatnio dowiedziałem się o orzechach przykładowo lub o pestkach dyni, że są dość ok



Kluczowe rzeczy to co może być więcej wyluzowania się, wysypianie się?

Jeśli chodzi o jedzonko to może jakiś ananas czy mango?

Będę wdzięczny za pomoc w tej materii moi mili.

one_hour - Pią 02 Paź, 2020

Sport + suplementacja i odstawienie alkoholu, papierosów.
Oleg_1981 - Sob 03 Paź, 2020
Temat postu: Re: Jak być jeszcze lepszym w seksie
Dekarion napisał/a:
Cześć.

Uprawiam regularnie sport, zdrowo się odżywiam i dzięki temu mam dość duże libido i seks mam okey.

Jednak jak stać się jeszcze lepszym? Wiem o tym, że trening czyni mistrza, ale chodzi mi o to czym sobie by dodatkowo pomóc?

Może jest jedzenie o jakim nie wiem, a np. bardzo dobrze działa na potencję.

Ostatnio dowiedziałem się o orzechach przykładowo lub o pestkach dyni, że są dość ok



Kluczowe rzeczy to co może być więcej wyluzowania się, wysypianie się?

Jeśli chodzi o jedzonko to może jakiś ananas czy mango?

Będę wdzięczny za pomoc w tej materii moi mili.



Po co poprawiać coś co jest ok?
Masz 45 lat. Wiekszosc Twoich kolegów w tym wieku za szczyt swoich osiagniec ma lezenienie na kanapie i przelaczanie kanalow...

juansto - Pon 05 Paź, 2020

Zestaw afrodyzjaków do pobudzenia plus ananas, żeby smakowało.

Wysiłek fizyczny przed.

Niewielka ilość używki jak alko, zioło czy inny pobudzacz może podnieść jakość seksu na wyższy poziom.

Niedługa wstrzemięźliwość od seksualnych aktów.

Więcej brutalności, rozgrzania całego ciała partnerki, niewielkie przeciąganie gry wstępnej, nowe miejsca do kopulacji.

A przede wszystkim taniec dwóch wartości: płytko/wolno - głęboko/szybko.

onesa - Wto 06 Paź, 2020

Co to znaczy lepszy w seksie? Dłużej? Żeby partnerka miała milion orgazmów?

Warto znać swoje ciało, wiedzieć kiedy orgazm się zbliża, umieć go odwlec.

betor - Sro 07 Paź, 2020

Pamiętam jak kolezanka wyśmiewała jednego z playboyów, który urabiał ją dość długo, przygotował lokum, zabrał na kolację, a jak przyszło do meritum to mówi:"k... nakręciłam się, ale jak już zobaczylam te skromności a potem kilkanaście minut średniego posuwania to cały czar prysnął".
Właśnie zaczynanie od samego siebie, podbicia libido, zadbania o sprawna hydraulikę to nie branie się od dupy strony. Bo to tak jakby wyprawę wspinaczkowa na Everest zacząć od kupna butów, gogli i plecaka, a wydolność, formę, i wyniki kopać.

onesa - Czw 08 Paź, 2020

Skromności? Czyli rozumiem, ze wielkość nie podpasowała?
michalza - Pon 19 Paź, 2020

Uwodzenie kobiety jest trochę jak wędkowanie. Nęcisz, nęcisz aż w końcu ona wku...iona wypada z zarośli i łapie twojego robaka :D . Żarcik. Ja lubię moją dla przykładu tak zaczepiać w ciągu dnia. Trochę coś zaczynać, ale nie kończyć. I tak kilka razy w ciągu dnia... Potem pod wieczór np. jest bardziej skora do zabaw, bardziej nakręcona. Z byłymi było podobnie. Tu jakaś fotka, tu jakieś historyjki o tym jak ją wybzykam jak wróci z pracy itp...
fenis - Pon 19 Paź, 2020

podkręcenie testo.

regularne umiarkowane ćwiczenia siłowe, ale ważne żeby się nie przetrenowywać.

żarcie - dzień przed "maratonem" jedz raczej białkowo-tłuszczowo, jakieś orzechy, pestki z dyni (magnez,cynk), na noc zjedz ze 2 jajka na twardo (cholesterol jest ważny w produkcji męskich hormonów),

wyśpij się dobrze (bardzo ważne),

rano prysznic gorący-zimny, można taki prysznic powtórzyć na godzinkę przed seksem.

dkbb - Pon 19 Paź, 2020

Nie dać się złapać na dziecko.
toton - Sro 21 Paź, 2020

Heh ale co to ma do seksu i sprawności?
juansto - Sro 21 Paź, 2020

Może chodzi tutaj o to, ze często jak pojawia się bąbelek to często kończy się dobry seks. Kobiety mają obniżone libido oraz nie mają ochoty na uprawianie seksu.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group