Luźne dyskusje o męskich sprawach - Jak Wam stoi?

Oleg_1981 - Nie 30 Sie, 2020
Temat postu: Jak Wam stoi?
Zawsze mnie to ciekawiło, że czesc kolegow miala sterczacego w gore kutasa, inni na boki a wiekszosc w dol. Dodatkowo, Ci co mieli sterczacego w dol chwalili sie, ze maja wieksza mozliwosc ruchu nim (gora, dol) w przeciwnosci do tych co im w gore stoi.
Od czego jest uzaleznione kierunek sterczenia nadzych gnatow?
Zaznaczcie w ankiecie jak wam stoi. ;-)

Wkot634 - Nie 30 Sie, 2020

Wydaje mi się że to zależy od tego jak go układasz.

Dawniej nosiłem zawsze w dół i stał mi właśnie w dół i faktycznie był większy zakres ruchu

Teraz często noszę go do góry i i stoi do góry, i w dół nie da się go nagiąć

Dekarion - Czw 03 Wrz, 2020

U mnie trochę na prawo.Zreszta w tej nogawce nosze.
one_hour - Czw 03 Wrz, 2020

Ja od kiedy pamiętam, zawsze w lewo odstawał w trakcie erekcji.
onesa - Pią 04 Wrz, 2020

U moich partnerów nie widziałam ani jednego penisa ustawionego idealnie do przodu, Zawsze się odginał w prawo albo w lewo.
Devasta - Pon 14 Wrz, 2020

Lekko do góry i prosto przed siebie. Żadnych odchyleń ani w lewo ani w prawo.
onesa - Wto 15 Wrz, 2020

W jakiej nogawce nosisz penisa? Pytam z ciekawości.
Devasta - Wto 15 Wrz, 2020

onesa napisał/a:
W jakiej nogawce nosisz penisa? Pytam z ciekawości.


Odkąd pamiętam to zawsze lewa jest tą bardziej maturalną.

DTTPO - Pią 18 Wrz, 2020

Mi przy pełnej erekcji stoi mocno do góry, a że jest delikatnie skrzywiony, to lekko w bok, przy czym to boczne skrzywienie nie ma znaczenia przy używaniu, bo jest dość luźny na boki.

Za to to wysokie stanie przeszkadza faktycznie przy niektórych pozycjach bo nawet odgięcie o 90stopni może trochę boleć i na jeźdźca gdy żona za bardzo odzywa się w tył, może żeby sobie przednia ścianę wymasować, to boli.

Zaletą za to jest, że w pozycji misjonarskiej i pozycji ona na mnie, dość łatwo trawią idealnie w pochwę bez pomocy. No i ładnie się prezentuje :-D

Ogólnie nie narzekam, trzeba się dopasować do tego co się ma, ale były momenty, że zazdrościłem takim, co i w dół mogli swojego dwardego kierować.

onesa - Pon 21 Wrz, 2020

Wyczytałam ostatnio w badaniach, że u wiekszośći mężczyzn zwisa własnie w lewo. I jest to ponad 80%
dkbb - Sro 23 Wrz, 2020

u mnie tez w lewej nogawce
Oleg_1981 - Pią 16 Paź, 2020

Głosujemy, głosujemy :-)
betor - Pon 19 Paź, 2020

U mnie lekko w górę i na lewo. Chociaż widzę, że z wiekiem coraz bardziej opada :P Bo kiedyś stał bardziej do gory w erekcji.
Oleg_1981 - Sob 19 Gru, 2020

Podbijam panowie. Głosujemy :-)
Alfredo - Pią 29 Sty, 2021

Zawsze zazdrościłem tym co im mocno w górę stoi. Mój raczej w dół i bez skrzywienia
Oleg_1981 - Nie 31 Sty, 2021

Alfredo napisał/a:
Zawsze zazdrościłem tym co im mocno w górę stoi. Mój raczej w dół i bez skrzywienia


Dlaczego zazdroscisz. Przez swoja budowe anatomiczna masz mozliwosc wyprobowania pozycji niedostepnych dla chlopakow nie posiadajacych mozliwosci takiego zgiecia czlonka. Takze, nie mow glosno bo sie spelni ;-)

Semaforek - Nie 31 Sty, 2021

Mnie trochę zaintrygowało noszenie penisa w nogawkach. O co chodzi?
Od zawsze kiedy pamietam, to nosze go ułożonego do góry, i nie wyobrażam sobie nosić go na dół, bo to mnie boli, przynajmniej takie mam wrażenie.
Ale pewnie ma na to wpływ to jakieś bielizny się używa. Ja nisze tylko i wyłącznie dopasowane bokserki. Nie wyobrażam sobie nosić luźnych majtek, bo jak wtedy chodzić w spodniach, to przecież się odbija, jak się chodzi jak się siedzi, ze w nogawce jest wąż ;)

Alfredo - Pon 01 Lut, 2021

Oleg_1981 napisał/a:
Alfredo napisał/a:
Zawsze zazdrościłem tym co im mocno w górę stoi. Mój raczej w dół i bez skrzywienia


Dlaczego zazdroscisz. Przez swoja budowe anatomiczna masz mozliwosc wyprobowania pozycji niedostepnych dla chlopakow nie posiadajacych mozliwosci takiego zgiecia czlonka. Takze, nie mow glosno bo sie spelni ;-)


Zawsze mi się takie stojące do góry wydawały większe, poważniejsze, bardziej mi się podobały. A mój wzwód uważałem zawsze za słabszy skoro tak się nie prezentuje na baczność

DTTPO - Pon 01 Lut, 2021

Nawet robienie loda na takim mocno do góry stojącym jest klopotliwe. Nie ma czego zazdrościć. Zawsze są wady i zalety, a u innych wad nie widzimy.
Ancymon - Nie 11 Kwi, 2021

U mnie przeważnie w dół i na lewo. Choć czasem zdarza się, że do góry i na lewo.
dkbb - Pon 12 Kwi, 2021

U mnie też w dól i na lewo. Czyli wydaje się ,ze standardowo jak u wiekszosci
Ajay - Sro 14 Kwi, 2021

Myślałem, że w tym wątku odpowiadałem, a jednak nie. Mój prosto i mocno do góry.
michalza - Wto 20 Kwi, 2021

Ajay napisał/a:
Myślałem, że w tym wątku odpowiadałem, a jednak nie. Mój prosto i mocno do góry.


A w materiałowych luźnych spodniach?

ByczekTen - Czw 22 Kwi, 2021

U mnie w górę mocno i na lewo sterczy , nawet jak w nogawce bokserek się chowa, to zazwyczaj w lewej, a jak poprawię to od razu do góry się przesuwa
lubieduze - Nie 25 Kwi, 2021

U mnie w dół na wprost i w zasadzie w ten sposób mi się najbardziej takie podobają, mam wrażenie, że łatwiej takiego zadowolić :P ;)
Ajay - Wto 18 Maj, 2021

michalza napisał/a:
Ajay napisał/a:
Myślałem, że w tym wątku odpowiadałem, a jednak nie. Mój prosto i mocno do góry.


A w materiałowych luźnych spodniach?


No spodnie trochę przytrzymają, więc może bardziej kierować się prosto niż w górę.

CEDRIK - Pon 10 Sty, 2022

Mam nadzieję że w górę i na wprost znaczy że do góry? Miałem raz znajomego, który się żalił że jak mu stoi to pod kątem prostym do ciała czyli właśnie na wprost :?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group