Ogólnie o potencji - Antykoncepcja

onesa - Sro 05 Sie, 2020
Temat postu: Antykoncepcja
Jakich środków antykoncepcyjnych używacie ze swoimi partnerkami/partnerami?
Severti - Sro 05 Sie, 2020
Temat postu: Re: Antykoncepcja
onesa napisał/a:
Jakich środków antykoncepcyjnych używacie ze swoimi partnerkami/partnerami?


narazie gumki, docelowo wazektomia bo nie lubie prezerwatyw a i ona nie będzie brać tabletek bo ma problem z tarczycą.

one_hour - Czw 06 Sie, 2020

Praktycznie każda z moich partnerek brała tabletki antykoncepcyjne. Z jedną tylko musiałem używać gumki. :-|
fenis - Pią 07 Sie, 2020

Antykoncepcja hormonalna z jedna panną, obecnie jedynie gumki. Swoja drogą nie boicie się, ze panna powie Wam, ze bierze tabletki ale tak naprawdę tych tabletek nie będzie brała? Sam zawsze mam coś takiego z tyłu głowy.
Szczególnie, ze moj brat cioteczny przez coś takiego wpadł.

Severti - Pią 07 Sie, 2020

fenis napisał/a:
Swoja drogą nie boicie się, ze panna powie Wam, ze bierze tabletki ale tak naprawdę tych tabletek nie będzie brała? Sam zawsze mam coś takiego z tyłu głowy.
Szczególnie, ze moj brat cioteczny przez coś takiego wpadł.

No trzeba się pilnować bo nie wiadomo co kobiecie strzeli do głowy ;)

onesa - Pon 10 Sie, 2020

Jesli nie masz zaufania do swojej panny to faktycznie musisz się pilnowac. Zawsze uprawianie seksu moze skutkować nieplanowana ciąża i trzeba miec tego świadomość. Jeśli nie ufasz że panna bierze tabletki anty albo jeśli rzeczywiście nie chcesz byc tatuśkiem pozostaje Ci stosowanie gumy. W formie bardzo bezpiecznej mycie tej gumy w umywalce.
juansto - Wto 11 Sie, 2020

No w sumie cos w tym jest. Bo jak dziewczyna chce zajść w ciążę to nawet tę gumę ze śmietnika wygrzebie. Tak więc trzeba się pilnować.
one_hour - Sro 12 Sie, 2020

Z jedną 17-latką się spotykałem, która faktycznie brała tabletki, ale nie miałem 100% pewności, że bierze je regularnie, lub czy nie przestała. Bardzo chciała, abym kończył w niej, lecz rozsądek podpowiadał inaczej. Za każdym razem kończyłem poza nią. Przekonywała mnie, że bierze regularnie te tabletki, ale wolałem dmuchać na zimne. :)
onesa - Sro 12 Sie, 2020

No i bardzo słusznie. Szczegolnie, że nie byłeś pewien czy chcesz z nią być :P

Znam osobę w mojej rodzinie, która tak wpadła 2 razy z pewna kobietą. Która mówiła,ze bierze tabletki antykoncepcyjne ale tak naprawdę nie brała. No i obecnie ma problem z wysokimi alimentami na dzieciaki.

Dekarion - Pią 14 Sie, 2020

Sam akutalnie jade na gumie. Nie ufam dziewczynom tak do końca. Szczególnie jeśli jestem w krótkich związkach.
onesa - Pon 17 Sie, 2020

To dodatkowo zabezpieczenie przed chorobami wenerycznymi.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group