Luźne dyskusje o męskich sprawach - Masturbacja w związku

Oleg_1981 - Sob 18 Lip, 2020
Temat postu: Masturbacja w związku
Witajcie
Zaproponowałem ankietę po ciekawych rozmowach na wczorajszym wyjściu na piwo z chłopakami. Okazuje się, że z grupy 6 tylko 2 stwierdziło, że uzupełnia swoje życie seksualne o praktyki masturbacyjne. W jednym przypadku wynikało to z małego podpędu u partnerki, u drugiego przyzwyczajenie i twierdzenie, że jest to dla niego metoda relaksu kiedy potrzeba. Pozostali wydaje mi się, że się trochę wstydzili :-)

Jak jest u Was?

michalza - Wto 21 Lip, 2020

Zagłosowane. U mnie jest zarówno seks z partnerką ale czasami mam ochotę rozładować napięcie tak wiec zaspokajam sie sam.
onesa - Sro 22 Lip, 2020

Masturbuja sie w zwiazkach kobiety oraz mężczyźni ;) W badaniach wychodzi na to, ze mężczyźni częściej ale kobiety również to robia. Wydaje mi sie, ze wiele z nich się nie przyznaje. Poza tym masturbacja nie jest niczym dziwnym. Wcale nie musi zastępować seksu ale może być po prostu jego uzupełnieniem.

Wiele kobiet w ten sposób poznaje lepiej swoje ciało, uczy się co przynosi im przyjemnośc i potem może odczuwać znacznie lepsze wrażenia z seksu z partnerem.

betor - Wto 04 Sie, 2020

Wydaje mi sie, ze jest to normalne. Tylko aby taka masturbacja nie przysłaniała normalnego seksu w związku i jeśli nie przedkładamy jej przed seks. Ja mnie ciśnie oraz nie mam przy sobie mojej panny to czemu mam sobie nie ulżyć?
Moja panna na szczęście ma niezły popęd, sam równiez mam i oboje sie masturbujemy. Kilka razy ze soba nawzajem, ona się patrzyla jak ja to robie, ja jak on to robi. Polecam bo widok niesamowity.

Severti - Wto 04 Sie, 2020

betor napisał/a:
Kilka razy ze soba nawzajem, ona się patrzyla jak ja to robie, ja jak on to robi. Polecam bo widok niesamowity.


To jest super :D

onesa - Sro 05 Sie, 2020

Ciekawe urozmaicenie, mnie to jednak troche wstydzi, ale moze kiedyś sie przełamię ;)
siferius90 - Sro 02 Mar, 2022

U mnie jest tak:

- seks - 2x w tygodniu
- masturbacja - codziennie

toton - Czw 03 Mar, 2022

siferius90 napisał/a:
U mnie jest tak:

- seks - 2x w tygodniu
- masturbacja - codziennie


A próbowalilście wzajemnej masturbacji?

siferius90 - Czw 03 Mar, 2022

toton napisał/a:
siferius90 napisał/a:
U mnie jest tak:

- seks - 2x w tygodniu
- masturbacja - codziennie


A próbowalilście wzajemnej masturbacji?


Tak. Fantastyczna zabawa.

michalza - Pią 04 Mar, 2022

siferius90 napisał/a:
toton napisał/a:
siferius90 napisał/a:
U mnie jest tak:

- seks - 2x w tygodniu
- masturbacja - codziennie


A próbowalilście wzajemnej masturbacji?


Tak. Fantastyczna zabawa.


Jak namowiłeś swoją? Ja próbowałem kilka razy ale za nic nie chce. Wstydzi się.

siferius90 - Pią 04 Mar, 2022

Najpierw podczas gry wstępnej zachęcałem ją czasem, żeby się sobą bawiła i potem stopniowo jakoś się udało, że się z tym oswoiła. Potrzeba czasu. No i musicie mieć do siebie pełne zaufanie. Nie łatwo jest tak się "otworzyć" przed kimś.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group