Luźne dyskusje o męskich sprawach - Hiszpan

michalza - Czw 16 Lip, 2020
Temat postu: Hiszpan
Moja dziewczyna w ostatnich dniach zamiast loda, zaczęła robić mi hiszpana. Nie ma nic w tym dziwnego, oprózz tego, że nagle zacząłem mieć 3 razy bardziej obfite wytryski i dużo intensywniejsze orgazmy.



Rzecz jasna przed samą zabawą używamy żelów durex, żeby był dobry poślizg.



Nie wiedziałem, że zwalenie konia cyckami jest tak zajebiste

onesa - Pią 17 Lip, 2020

Dla wielu mężczyzn jest to podnecające. W zasadzie widok jest podniecający bo odczucia ponoć są jednak mniejsze niz w przypadku tradycyjnego seksu.
Trzeba mieć do tego również warunki. NIe z każdą kobietą da się hiszpana uprawiać :0

Oleg_1981 - Pią 17 Lip, 2020

onesa napisał/a:
Dla wielu mężczyzn jest to podnecające. W zasadzie widok jest podniecający bo odczucia ponoć są jednak mniejsze niz w przypadku tradycyjnego seksu.
Trzeba mieć do tego również warunki. NIe z każdą kobietą da się hiszpana uprawiać :0


Nie kazdy facet ma warunki na hiszpana.

zbycho6868 - Sob 18 Lip, 2020

Nie kazdy facet ma warunki na hiszpana.[/quot

Czego

onesa - Pon 20 Lip, 2020

Wydaje mi się, ze bardziej tutaj chodzi o kobietę, bo faceci raczej warunki mają ;)
toton - Sro 16 Wrz, 2020

Hmm, ja mam nieco odmienny gust - nieważne, duże czy małe, byleby były jędrne z pełnymi, sterczącymi sutkami. Dlatego mówię "nie" dużym piersiom, wiszącym "jak wymiona", jak i małym "jak uszy jamnika". Co do wklęsłych piersi u kobiet - serio są takie?



Jeżeli chodzi o Hiszpana, to oczywistym jest, że jest do tego potrzebna pani z dużym biustem. Niestety, piersi takich Pań bez stanika często rozłażą się na boki (w najwygodniejszej do tego pozycji, tj. pani leży, a partner klęczy nad nią), ale przy odpowiedniej współpracy można sobie z tym poradzić


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group