Inne problemy - GUZEK, PENIS, MOSZNA

Mycekk - Wto 14 Kwi, 2020
Temat postu: GUZEK, PENIS, MOSZNA
Witam, piszę z zapytaniem na forum, by się czegoś dowiedzieć na ten temat, szukając na różnych forach nie znalazłem podobnego przypadku. Wykryłem to jakoś rok temu, teraz dopiero piszę, bo tak jakby sobie o tym przypomniałem.
A mianowicie badając sobie Penisa, natknąłem się na "guzek" coś ok. wielkości 1/2 mm, jest umiejscowiony nie na jądrze, lecz tak jakby na mięśniu penisa idealnie pod workiem mosznowym. Nie pływa luźno w mosznie, tam jest wszystko okej, nie jest na jądrze, tylko w przeciwnym kierunku, ma stałą lokalizacje, i jest tak jakby na mięśniu penisa, w miejscu moszny, pod skórą. nie widać gołym okiem, tylko można znaleźć go palcami. Dziwnie boli przy uciskaniu, nie jakoś ostro itd, tylko tak jakby był wrażliwy. a Po dotykaniu daje oznaki pieczenia. Dodam, że jest to prawa strona, gdzie także mam przepuklinę pachwinową, po badaniu przez chirurga ( Lewą mam już zoperowaną z użyciem siatki i po operacji wynikło, że też jest z prawej.) Lecz to raczej nie ma nic wspólnego z przepukliną, tak mi się wydaje. Guzek jest takiej jakby konstrukcji jakby chrząstki, czy twardego gruczołu, dziwne. Szukając na forum nie znalazłem nic na temat guzka, który byłby umiejscowiony w tym miejscu.

onesa - Sro 15 Kwi, 2020

Jeśli odczuwasz pieczenie, może być to jedynie chwilowa zmiana. Polecam jednak dokładnie obserwować ten cały guzek i jesli będzie tkwił nadal w miejscu, wypadałoby się wybrać do lekarza i skonsultować ( oczywiście jak sie to juz wszystko uspokoi).

Może być to jak najbardziej lekarz rodzinny. Masz może jakieś zdjęcia konkretnie tego guzka?

Mycekk - Sro 15 Kwi, 2020

Nie zrobię zdjęcia guzka, bo go nie widać, jest nie na skórze, tylko wewnątrz, tak jakby na mięśniu penisa. Postaram wam sie dokładniej sprecyzować lokalizacje graficznie jak wrócę w pracy.
Oleg_1981 - Sro 15 Kwi, 2020

Mycekk napisał/a:
Nie zrobię zdjęcia guzka, bo go nie widać, jest nie na skórze, tylko wewnątrz, tak jakby na mięśniu penisa. Postaram wam sie dokładniej sprecyzować lokalizacje graficznie jak wrócę w pracy.


Już z opisu widać, że zamiast tutaj szukać pomocy, powinieneś udać się do urologa. To ewidentnie jest jakaś masa, pytanie czy łagodna czy nie, czy do usunięcia czy nie ... na pewno nie ma na co czekać. Przemilczę fakt, że rok z tym żyłeś i nic nie zrobiłeś... ile Ty masz lat żeby nie wiedzieć, że facet o te akurat sprawy musi szczególnie dbać?

Mycekk - Sro 15 Kwi, 2020

Nic z tym nie robiłem, ponieważ to mi się wydawało nie groźne, naprawdę było i jest malutkie i nigdy nie bolalo i teraz tak naprawdę też nie wiem czy to akurat piecze, czy ta przepuklina, która mając w lewej stronie dawała podobne oznaki.. Nie ma, żadnych przebarwień, zaczerwień itd, nic. Tylko tak jakby gulajka malutka, która po dotyku wydaje się być malutką chrząstką, gruczołem czy węzłem chłonnym, no ale jednak niepokoji, bo z lewej strony takiego czegoś nie mam.

A i gdy leżę, nie odczuwam dyskomfortu, tylko gdy wstanę i zaczynam być aktywny, chodzić itd.

[ Dodano: Sro 15 Kwi, 2020 ]
To jest to miejsce. PS. Mam 22 lata.

received_223472062261282.jpeg[img]//www2.zippyshare.com/thumb/O3zgqrwt/file.html[/img]

[img]//www2.zippyshare.com/scaled/O3zgqrwt/file.html[/img]

Per Rectum - Sro 15 Kwi, 2020

Stanowczo skonsultowałbym to z lekarzem. Skoro zaczął ten guzek dawać wyraźne dolegliwości, to nie ma na co już więcej czekać. Lepiej dmuchać na zimne.
Pozdrawiam, powodzenia!

onesa - Pią 17 Kwi, 2020

Wydawało mi się, ze wcześniej pisałes, ze guzek Ci się pojawił jakiś czas temu. W tym przypadku mozna by pomyslec, ze jest to jakis kaszak albo tłuszczak. Jednak jeśli guzek jest już dłuzszy czas to jednak dobrze jest skonsultować to z lekarzem. Tak jak pisałam, polecam udać sie do lekarza rodzinnego ( a przynajmniej porozmawiać z nim przez telefon bo wielu lekarzy obecnie oferuje konsultacje online. Aczkolwiek w tym przypadku najlepiej, jakby lekarz to obejrzał).

Tak jak pisze osoba powyżej, nie ma tutaj co czekać ale lepiej się uspokoić. Lekarz ma takie sytuacje na co dzień, tak wiec nie masz się co tutaj obawiać.

Mąż był jakiś czas temu z podobnym problemem jednak dotyczącym czarnego wystającego pieprzyka. Lekarz zlecił mu skierowanie na usunięcie.Prosty zabieg ale przynajmniej się nie stresuje.

fenis - Pią 24 Kwi, 2020
Temat postu: Re: GUZEK, PENIS, MOSZNA
Mycekk napisał/a:
Witam, piszę z zapytaniem na forum, by się czegoś dowiedzieć na ten temat, szukając na różnych forach nie znalazłem podobnego przypadku. Wykryłem to jakoś rok temu, teraz dopiero piszę, bo tak jakby sobie o tym przypomniałem.
A mianowicie badając sobie Penisa, natknąłem się na "guzek" coś ok. wielkości 1/2 mm, jest umiejscowiony nie na jądrze, lecz tak jakby na mięśniu penisa idealnie pod workiem mosznowym. Nie pływa luźno w mosznie, tam jest wszystko okej, nie jest na jądrze, tylko w przeciwnym kierunku, ma stałą lokalizacje, i jest tak jakby na mięśniu penisa, w miejscu moszny, pod skórą. nie widać gołym okiem, tylko można znaleźć go palcami. Dziwnie boli przy uciskaniu, nie jakoś ostro itd, tylko tak jakby był wrażliwy. a Po dotykaniu daje oznaki pieczenia. Dodam, że jest to prawa strona, gdzie także mam przepuklinę pachwinową, po badaniu przez chirurga ( Lewą mam już zoperowaną z użyciem siatki i po operacji wynikło, że też jest z prawej.) Lecz to raczej nie ma nic wspólnego z przepukliną, tak mi się wydaje. Guzek jest takiej jakby konstrukcji jakby chrząstki, czy twardego gruczołu, dziwne. Szukając na forum nie znalazłem nic na temat guzka, który byłby umiejscowiony w tym miejscu.


Mycekk i jak sie rozwiązała sytuacja ?

Ayobya - Wto 08 Wrz, 2020

Też jestem ciekaw jak to się zakończyło
onesa - Pią 11 Wrz, 2020

Oj nieładnie tak spamować, nawet w podpisach :P
Północ98 - Sob 18 Wrz, 2021

Kto mi pomoże ocenić czy u mnie wszystko ok?
23 lata

toton - Pon 20 Wrz, 2021

Daj najlepiej zdjecie anonimowe na forum.Ocenimy czy cos jest nie tak.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group