Ćwiczenia - Machanie penisem podczas erekcji

Zoogyone - Wto 07 Kwi, 2020
Temat postu: Machanie penisem podczas erekcji
Witam, raz wpadłem na głupi pomysł i podczas wzowdu zaczołem machać członkiem energicznie na boki.
Gdzieś przeczytałem że można uszkodzić sobię penisa wykręcając go.
Mam 17l. I boję się że mogłem sobię coś zrobić tym.
Czy bedzie normalnie się rozwijał?

Oleg_1981 - Sro 08 Kwi, 2020
Temat postu: Re: Machanie penisem podczas erekcji
Zoogyone napisał/a:
Witam, raz wpadłem na głupi pomysł i podczas wzowdu zaczołem machać członkiem energicznie na boki.
Gdzieś przeczytałem że można uszkodzić sobię penisa wykręcając go.
Mam 17l. I boję się że mogłem sobię coś zrobić tym.
Czy bedzie normalnie się rozwijał?


A coś sobie zrobiłeś? Jest ból?

onesa - Sro 08 Kwi, 2020

Nic nie powinno się stać.

Jeśli nie odczuwasz bólu, polecam dalej się nad tym nie zastanawiać. Jeśli jednak odczuwasz dyskomfort, dobrze bedzie poczekać kilka dni i obserwować. Jeśli nie polepszy się, pozostaje wizyta u urologa. Ewentualnie konsultacja z lekarzem rodzinnym ( wiele przychodzi wprowadza konsultacje telefoniczne).

Zoogyone - Sro 08 Kwi, 2020

Znaczy nie odczuwam takiego mocnego czasami w niektórych miejscach jest ból? Czy to może zaszkodzi rozwojowi mojego przyrodzenia czy raczej to normalne
Oleg_1981 - Sro 08 Kwi, 2020

Zoogyone napisał/a:
Znaczy nie odczuwam takiego mocnego czasami w niektórych miejscach jest ból? Czy to może zaszkodzi rozwojowi mojego przyrodzenia czy raczej to normalne


Po kilku dniach jak nie przestanie boleć to idź do urologa. Serio, dla wstydu nie warto ryzykować

onesa - Czw 09 Kwi, 2020

Może sobie po prostu nadwyrężyłeś. Polecam obserwować, dopiero po kilku dniach jeśli będziesz odczuwał nadal problem, polecam kontakt z urologiem.
Zoogyone - Czw 09 Kwi, 2020

Nie będę szedł do lekarza w takim razie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group