Pompki - Bathmate

Mateusz_95 - Wto 25 Lut, 2020
Temat postu: Bathmate
Witam. Może ma kto¶ na sprzedaż pompkę Bathmate która komu¶ jest nie potrzebna, tzn. dostał niechciany prezent, itd.
Oleg_1981 - Sob 29 Lut, 2020
Temat postu: Re: Bathmate
Mateusz_95 napisał/a:
Witam. Może ma kto¶ na sprzedaż pompkę Bathmate która komu¶ jest nie potrzebna, tzn. dostał niechciany prezent, itd.


... no to byłby dopiero prezent :wink:

Nerenten - Sob 21 Mar, 2020
Temat postu: Re: Bathmate
Mateusz_95 napisał/a:
Witam. Może ma kto¶ na sprzedaż pompkę Bathmate która komu¶ jest nie potrzebna, tzn. dostał niechciany prezent, itd.
Zastanów się 50 razy przed zakupem pompki.. Używałem tej pompki i uszkodziłem penisa 2 lata temu. Od 2 lat mnie codziennie boli penis, byłem u masy urologów - wszyscy rozkładaj± ręce i nic nie pomagaj±.. Tak wiec jak nie chcesz uszkodzic sobie naczyn krwionosnych i poniszczyc nerwy - to daj sobie spokój. łatwo mozna przesadzić z ci¶nieniem a potem s± bardzo dzue problemy i codzienny ból. Mówie Ci zeby Ci pomoc.. Uważaj i lepiej nie kupuj tego szajsu
fenis - Nie 26 Kwi, 2020

Nie wiem czy kto¶ komu¶ dał cos takiego na prezent :P Raczej nietypowy prezent.

No ale wracaj±c do tematu pompki czy s± jakie¶ instrukcje jak dokładnie taka pompke obsługiwać? Nereten moze po prostu zbyt intensywnie jej używałe¶?
Ile razy dziennie i przez jaki czas?

toton - Wto 28 Kwi, 2020

Widocznie zbyt intensywnie. Z pompkami trzeba dozować czas i nie ustawiać najwiekszej mocy. Ogólnie nie ma tutaj czego¶ takiego, ze więcej to lepiej.
AvengerKRK - Sro 16 Lis, 2022

Chetnie sprzedam pompke - jesli ktos zaineresowany priv - bathmate hydromax X5

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group