Wielkość Penisa - Penis w zwisie za duży !?

Nagi - Pią 15 Lis, 2019
Temat postu: Penis w zwisie za duży !?
Wszędzie czyta się tylko o powiększaniu penisa, a czy jest ktoś kto wolałby mieć mniejszego penisa? Mój penis w spoczynku ma 12 do 14 cm długości a grubość - w obwodzie 11 cm (we wzwodzie mam ok. 17 cm, a grubość 13 cm w obwodzie). Wydaje mi się, że jest zbyt duży jak zwisa i przeszkadza mi to. Jak chodzę nago np. czasami na saunie huśta mi się na lewo i prawo i głupio mi z tym, albo pod prysznicem basenowym, bo pewnie niektórzy mogą pomyśleć, że mam częściowy wzwód. Na co dzień jak siedzę zawija mi się pod worek, albo gdzieś na bok i uwiera, jest niewygodnie, muszę sobie go poprawiać. Z tego co zaobserwowałem zdecydowana większość facetów ma znacznie mniejsze w zwisie. Jakby się dało chętnie zmniejszyłbym sobie penisa o jakieś 3 cm, nawet jeśli byłby też wtedy mniejszy we wzwodzie. Czy to jest normalna sytuacja? Jak to jest u was? Jakie macie rozmiary penisa gdy zwisa? I czy jesteście z tych rozmiarów zadowoleni?
Za to mam chyba mały worek mosznowy który zwisa tylko na jakieś 5-6 cm od ciała, czyli mój penis jest jakieś 7-8 cm dłuższy od worka mosznowego w zwisie, a jak to jest u was?

potrzebny - Sob 16 Lis, 2019

Nagi, przede wszystkim witaj na forum. 😉

Jak nie trudno się domyśleć, pewnie niejeden facet chciałby mieć Twój problem. 😂 Raczej nie znajdziesz tutaj żadnej metody na pomniejszenie penisa. Rada ode mnie, jeżeli kego zwis faktucznie Ci przeszkadza- może spróbuj nosić inny typ bielizny? Gdybyś używał bardziej dopasowanej, to może udawałoby Ci się utrzymać Twój sprzęt na wodzy.
Co do rozmiaru worka mosznowego, to jest akurat tak bardzo zmienny, że ciężko mówić o jednym rozmiarze/wielkości. On bardzo mocno reaguje a dotyk i temperaturę, więc rozmiar zależy od kilku okoloczności. Poza tym Twój worek może się wydawać mały, jeżeli masz dłuższego niż inni penisa w zwisie, bo proporcje wizualnie inaczej się rozkładają i normalny worek przy sporym penisie może wyglądać na mały. Jeżeli wszystko się w nim mieści, to nie ma powodów do obaw.

Na koniec nie pozostaje mi nic innego jak tylko pogratulować pięknego rozmiaru!

onesa - Sob 16 Lis, 2019

Nagi napisał/a:
Jakby się dało chętnie zmniejszyłbym sobie penisa o jakieś 3 cm


Użytkownicy zazwyczaj na forum chcą powiększyć a nie zmniejszyć :)

redman32 - Nie 17 Lis, 2019

Pokaż fotkę jak wygląda ten wielki zwis :)
Nagi - Nie 17 Lis, 2019

onesa, właśnie jak wcześniej napisałem, też zauważyłem, że tematy o powiększaniu można znaleźć wszędzie, natomiast nie znalazłem ani jednego, gdzie ktoś pisałby, że chciałby mieć mniejszego penisa, dlatego też piszę tutaj.
potrzebny, również Cię witam i dzięki za rady, jakoś staram się radzić sobie z utrzymaniem sprzętu na wodzy z pomocą bielizny, chociaż nie lubię obcisłych slipów, które to jedynie są w stanie całkowicie utrzymać mojego ptaka w jednym miejscu. Poza tym rozmiar przeszkadza mi też np. w saunie gdzie są faceci i kobiety, albo pod prysznicem basenowym z innymi facetami, gdzie zdecydowana większość facetów ma zdecydowanie mniejsze od mojego, i wcale dobrze się w tym nie czuję. Co do worka mosznowego, masz rację, ale efekt wizualny może też być odwrotny - przy małym rozmiarze worka penis wizualnie wydaje się dodatkowo dłuższy. Do tego np. po wyjściu z chłodnej wody worek kurczy mi się tak bardzo, że właściwie go nie widać, a jądra właściwie wciągane są jakby do środka, za to penis już nie tak bardzo się zmniejsza.
Dlatego chciałbym wiedzieć ile osób ma podobne rozmiary penisa i worka do moich i czy to im jakoś w czymś przeszkadza, czy przeciwnie, co o tym myślą inni faceci. Chodzi o wymiary w spoczynku, a nie we zwodzie do których nie mam zastrzeżeń.
Chętnie poznam też opinie płci pięknej co Wam się bardziej podoba – mówiąc o stanie w zwisie – czy mały penisek – taki który jest krótszy, równy, albo niewiele dłuższy od worka mosznowego i sobie na nim leży, czy raczej zwisający długi penis (który jest prawie tak długi jak u niektórych we wzwodzie – ok. 13 cm) ?.

potrzebny - Nie 17 Lis, 2019

Nagi, to normalna reakcja organizmu na zmiany temperatur. Pewnie lepiej byłoby nam ocenić sytuację, jakbyśmy faktycznie zobaczyli zdjęcia.

Nie wiem czy powinienem się jeszcze wypowiadać, bo zapytałeś o zdanie kobiet, ale wydaje mi się że one rzadko widzą nasze sprzęty w spoczynku. Jednak kobiety są zainteresowane naszymi orłami głównie kiedy rozwiają skrzydła, a Ty nie masz na co narzekać nawet w stanie erekcji, a też krzywdy kobiecie nim nie zrobisz z powodu długości, więc wydaje mi się że możesz być spokojny.

miro123 - Wto 19 Lis, 2019

Nagi, zostaw jak jest! masz dużego ciesz się! :)
adi87 - Sro 20 Lis, 2019

Nagi, Ty mnie chyba chcesz zdenerwować haha 😄 Ma penisa w spoczynku jak mój w zawodzie i narzeka. To wyobraź sobie jak ja widząc takiego jak Ty czuje się z taką małą sikawką... Potem trafisz na kobietę która była poprzednio z takim jak Ty i patrzy na Twojego penisa jakbyś był nastoletnim chłopcem 🤔
zbychwawawa - Sob 23 Lis, 2019

To chyba bait.
Nagi, wrzuć zdjęcia z pomiarami/linijką

onesa - Nie 24 Lis, 2019

Nagi, zostań przy obecnym rozmiarze
miro123 - Wto 26 Lis, 2019

Nagi, i co zmieniłeś zdanie ?
Nagi - Czw 12 Gru, 2019

miro123 napisał/a:
Nagi, zostaw jak jest! masz dużego ciesz się!

onesa napisał/a:
Nagi, zostań przy obecnym rozmiarze

miro123 napisał/a:
Nagi, i co zmieniłeś zdanie ?


Chyba nie mam wyboru, zmniejszyć się chyba nie da, więc i zdania nie mam do czego zmieniać.
Z jednej strony jestem zadowolony, że nie mam problemu w drugą stronę, czyli za małego,
ale nie zmienia to też faktu, że rozmiar w zwisie trochę mi przeszkadza.
A do tych co chcą fotki oglądać, wasze sprzęty w zwisie gdzieś można zobaczyć ?
Jeśli tak to swoje też mogę wrzucić.

potrzebny - Czw 12 Gru, 2019

Nagi, świetna decyzja!
W zasadzie, możesz wrzucić zdjęcie tutaj, bo to przecież Twój wątek. ;)
Ale jest też osobna galeria naszych sprzętów w spoczynku: http://www.penis.com.pl/f...r=asc&start=930

onesa - Pią 13 Gru, 2019

Nagi, zobacz linka który podaje potrzebny znajdziesz tam zdjęcia o jakie pytasz :)
Nagi - Nie 15 Gru, 2019

potrzebny, tylko nie widzę tam twojego zdjęcia pod tym linkiem, może też jednak coś wrzucisz jako przykład.
Kuba85 - Pon 16 Gru, 2019

Nagi, w pierwszym poście od góry, w tym linku są zdjęcia potrzebny, http://www.penis.com.pl/f...ghlight=#109679
potrzebny - Pon 16 Gru, 2019

Nagi, tak jak pisze Kuba85, tam znajdziesz moje zdjęcia. Wolę prezentować swój sprzęt w pełnej gotowości. :lol:
miro123 - Pią 20 Gru, 2019

Jak masz dużego bez wzwodu to będzie większy kiedy stoi , prosta logika:)
redman32 - Nie 22 Gru, 2019

A co powiecie na to? :P


one_hour - Pon 23 Gru, 2019

Elegancki :D :D :D
haster69 - Pon 23 Gru, 2019

Na pewno byś zwracał uwagę idąc plażą nudystów. :lol:
onesa - Pon 23 Gru, 2019

redman32, rzuca się w oczy :D
zbychwawawa - Pią 27 Gru, 2019

redman32, no ten to ogromny :D
Semaforek - Sob 11 Sty, 2020

Ja jedynie dodam, że wg mnie faceci np na basenie, siłowni czy saunie, którzy oceniają penisy innych facetów, mają jakiś problem.
Albo mają zbyt krótkiego, albo jak pisze autor - zbyt długiego, albo ich to jara. Jeżeli Ty nie należysz do tej grupy, to się tym nie przejmuj.
Pamiętaj, że większość ludzi mierzy innych swoją miarą.

redman32 - Sob 11 Sty, 2020

Nagi!!!!!! I gdzie te zdjęcia?????
zbychwawawa - Wto 14 Sty, 2020

redman32, aleo co chodzi ?
redman32 - Czw 16 Sty, 2020

No miał pokazać swojego kutasa w zwisie. Skoro jest taki duży to ocenimy, żeby nie gadać o niczym...
miro123 - Sob 18 Sty, 2020

redman32 chyba kolega Nagi zmył się z forum :D może kiedyś wróci :D
onesa - Wto 21 Sty, 2020

Ktoś doda coś od siebie do tematu ?
Nagi - Czw 23 Sty, 2020

miro123 napisał/a:
redman32 chyba kolega Nagi zmył się z forum może kiedyś wróci

Nagi zagląda na forum - chętnie poczyta co ktoś ma do powiedzenia lub pokazania :D
Nawet chciał wrzucić fotkę, ale ciągle wyskakuje jakiś błąd wysyłania załącznika pomimo wymaganego formatu i wielkości, dlaczego?

redman32 - Czw 23 Sty, 2020

Bo to forum jest zepsute od lat i nikt go nie naprawia. Wrzuć na imagebam.com
zbychwawawa - Nie 26 Sty, 2020

redman32, nie jest zepsute, tylko ta opcja jest prawdopodobnie wyłączona. bo jakby tak każdy chciał wrzucać zdjęcia swojego penisa co chwile to pewnie im transferu by nie wystarczyło. zwłaszcza jak co niektórzy wrzucają w dużych rozdzielczościach zdjęcia dla przykładu temat Penis bez wędzidełka/napletka, ostatnie zdjęcia to olbrzymy
onesa - Sro 29 Sty, 2020

redman32, opcja wrzucania zdjęć na serwer forum, została już bardzo dawno wyłączona
redman32 - Czw 30 Sty, 2020

onesa, nie czas to wreszcie zmienić? Czemu forum nie obsługuje podstawowych funkcjonalności?
onesa - Czw 30 Sty, 2020

redman32, ja tutaj jestem moderatorem a nie adminem, więc nawet jeżeli bym chciała to nie mam takiej mocy sprawczej :)
redman32 - Sob 01 Lut, 2020

Admin w ogóle tu istnieje? Na czym polega jego działalność?

Wiele razy już zgłaszałem, że forum jest mocno przestarzałe - niedługo skrypt phpBB by Przemo będzie miał 18 lat. Forum nie ma wymaganej prawnie informacji o cookies, RODO, polityce prywatności, nie ma SSL, czyli każdy może podsłuchać kto jakie ma hasło, maila i skąd się łączy, a spamboty tutaj sobie radośnie hulają co jakiś czas. Trzeba mieć wielką odwagę, żeby prowadzić działalność na tak przestarzałym oprogramowaniu. Lata zaniedbań spowodują, że w końcu zgłosi się do was jakaś kancelaria prawna z uprzejmą sugestią uzupełnienia regulaminu i innych braków, bo jak nie to sprawa trafi do UODO, który z radością wlepi potężną karę za brak ochrony danych osobowych.
Cytat:
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

onesa - Pon 10 Lut, 2020

redman32, rozumiem twoje argumenty, ale to nie jest odpowiedni temat na poruszanie takiej dyskusji.

Żeby nie było spamu w wątku wracamy do tematu bez offtopa.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group