Inne problemy - Problem z napletkiem

PRIME - Nie 29 Wrz, 2019
Temat postu: Problem z napletkiem
Witam, trochę mnie tu nie było, ale "przypomniało mi się" o tym forum, kiedy ciągle mnie nurtował pewien problem i ciagle sobie wmawialem, ze jest dobrze, ale najlepiej jak w końcu zapytam o zdanie innych
Do rzeczy :) Otóż wydaje mi się że mam zbyt dużo skóry na napletku, gdzie gdy go ściągam w spoczynku jest wszystko w miarę ok, ale gdy już w erekecji i w pół-wzwodzie troszkę mnie zaczyna boleć i muszę się ciut pomeczyc, by wrócil na swoje pierwotne miejsce. Dodam, ze mam 17 lat i troszkę mnie to zaczyna niepokoic, gdyż nigdy nie miałem stulejki ani czegoś podobnego, jak bywalem u urologow i wgl na bilansach wszystko było ok. Z góry dzięki za pomoc Dorzucę jeszcze filmik jak to mniej więcej wygląda :D EDIT

Ajay - Nie 29 Wrz, 2019

Moim zdaniem masz po prostu dosyć szeroką żołądź i gdy napletek zejdzie z niej to trochę się zaciska. Wg mnie nic niepokojącego tu nie ma.
Per Rectum - Pon 30 Wrz, 2019

Wszystko jest ok. Bardzo ładny, zdrowy penis. Niech Ci dobrze służy. :)
miro123 - Pon 30 Wrz, 2019

Wszystko jest ok
naroznik01 - Pon 30 Wrz, 2019

Wygląda ok, ale rzeczywiście możesz mieć nieco ciasnawy napletek, choć to jeszcze nie stulejka. Jeśli wszystko wraca na swoje miejsce to w sumie nie masz sie czym martwić, w końcu może się rozciągnąć w miarę praktyki xD . Ale jeśli Cię coś boli, ciągnie wedzidelko albo Ci to po prostu przeszkadza to zawsze możesz pomyśleć o jakiejś plastyce albo obrzezaniu
onesa - Pon 30 Wrz, 2019

PRIME, jak masz jakieś wątpliwości jeszcze idź do lekarza. Bez filmiku jesteś niepełnoletni.
sneakerfan - Nie 06 Paź, 2019

skasowane
onesa - Sro 09 Paź, 2019

sneakerfan, post skasowany, nie na temat
miro123 - Czw 10 Paź, 2019

sneakerfan, koleś wrzuca fotki do nieswojego tematu :D nieźle :D :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group