Inne problemy - Swędzenie, Peknięcia

mazi292 - Wto 28 Maj, 2019
Temat postu: Swędzenie, Peknięcia
Witam.

Mam problem od jakiegoś czasu swędzi mnie skóra na penisie, najczęściej rano i wieczorem w dzień nie ma takiego problemu.
Dodatkowo rano po nocy penis jest taki suchy i przy np. próbie naciągnięcia skórki jest obawa że pęknie i potem jest problem przez 3 dni aż się zagoi.
Nie wiem dlaczego tak się dzieje, smaruję maścią clotrimazolum ale nie wiem czy dobrze i nie wiem czy to miałoby pomóc.
Maciej jakieś pomysły?

DTTPO - Wto 28 Maj, 2019

Sugeruję wizytę u urologa albo dermatologa. Pękanie skóry, to raczej niepokojący objaw. Clotrimazolun nie powinno zaszkodzić, ale może nic nie pomóc, jeżeli problem jest inny.

Możliwe że też brakuje Ci jakiś witamin - chodzi mi o to pękanie. B Complex mi pomaga, jeżeli zadzierają mu się skórki przy paznokciach i wargi ust.

Dlaczego swędzi? Nie mam pojęcia, może być zaskarżenie jakieś, ale jakie to do lekarza. Może być też uczulenie. Choćby na proszek od gaci, żel itp.

Zanim trafisz do lekarza, przez kilka dni, ale nie dłużej możesz spróbować triderm, ale to strzelanie z miotacza ognia do niewiadomo czego i potem u lekarza będzie czasem już wszystko ok, a potem problem wróci, a rridermu nie można za długo używać. Przeczytaj ulotkę, zresztą to chyba na receptę.

Pozdrawiam.

zbychwawawa - Wto 28 Maj, 2019

mazi292, ja bym skonsultował się na twoim miejscu z lekarzem.
onesa - Sro 29 Maj, 2019

mazi292, czy byłeś u lekarza ?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group