Ćwiczenia - Pierścień, opaska na jądra

jaster27 - Czw 11 Kwi, 2019
Temat postu: Pierścień, opaska na jądra
Mam taki problem, ponieważ cały czas mam skurczoną mosznę i jądra chowają mi się w pachwinie, co nie wygląda estetycznie i zmniejsza optycznie wielkość przyrodzenia z tego powodu mam kompleks.
Znalazłem na necie pierścienie, które zakłada się na penisa i jądra, tylko pisze, że przeznaczone są do wzmocnienia erekcji i max 30min można używać. Wydaje mi się, że idealnie by się to sprawdziło w mojej sytuacji, ponieważ wymuszało by to na jądrach pozycje na zewnątrz.
Czy próbował ktoś używać podobnego pierścienia tylko na jądra i używa go przez cały dzień??

one_hour - Czw 11 Kwi, 2019

Do godziny miałem na jądrach, lecz później zdjąłem, ponieważ zaczęły się mocno fioletowo bordowe robić.
Przed seksem zakładam pod mosznę, ładnie go w ten sposób eksponuje. :)

onesa - Pią 12 Kwi, 2019

jaster27, kup przetestuj oceń
DTTPO - Pią 12 Kwi, 2019

Jak dedykowane pierścienie nie będą ok. To możesz spróbować gumki do włosów, tylko takie grube, najlepiej bez szwów - bez metalowego zacisku. Musiałbyś dopasować taka długość, by nie pozwalała cofać się jądrom, ale nie blokowała przepływu krwi.

Daj znać, co się sprawdzi.

zbychwawawa - Sro 17 Kwi, 2019

DTTPO napisał/a:
cofać się kadrom


Co masz na myśli ?

DTTPO - Czw 18 Kwi, 2019

zbychwawawa napisał/a:
DTTPO napisał/a:
cofać się kadrom


Co masz na myśli ?


Jądrom. Dzięki, już poprawione. Sorki, ale jak pisze na telefonie, to nieraz takie kwiatki przechodzą.

onesa - Sob 20 Kwi, 2019

Ja miałam podobny problem czasami coś pisałam z użyciem swiftkey, i sam mi podmieniał wyrazy:) czytałam wcześniej wpis ale nie zauważyłam błędu
zbychwawawa - Wto 23 Kwi, 2019

DTTPO, aaa okok tego własnie brakowało

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group