Luźne dyskusje o męskich sprawach - Nowoczesny model rodziny

idealny_idealny - Pią 08 Lut, 2019
Temat postu: Nowoczesny model rodziny
Ja i mój partner jesteśmy ze sobą już od czasów liceum. To już prawie 14 lat. Oboje pracujemy, Bierzemy pod uwagę różne scenariusze. W sensie formalnym polskie prawo tego nie zabrania, ale czy w Polsce byłaby możliwość nie tylko strikcie prawna ale również mentalna na zaakceptowanie takich rodziców. Siostra mojego partnera bardzo dużo pracuje ,jej syn w ostatnim czasie spędza u nas bardzo dużo czasu i do tego stopnia przyzwyczaił się do nas, że Młody nie chce spędzać wolnego czasu z żadnym innym członkiem rodziny mojego partnera. W krajach zachodnich UE takie rodziny to standard – coś normalnego a Polska pomimo członkostwa w Unii jest na szarym końcu.
DTTPO - Pią 08 Lut, 2019

3/4 Polaków nie zaakceptuje niestety.
zbychwawawa - Nie 17 Lut, 2019

DTTPO napisał/a:
3/4 Polaków nie zaakceptuje niestety.


Kolega ma racje.

idealny_idealny - Sob 23 Lut, 2019

Ten kraj jest naprawdę dziwny. Pracuje, odprowadzam podatki. Całe życie edukacyjne uczyłem się o otwartości i tolerancji a teraz w życiu zawodem sam tego uczę a życie polskie społeczeństwo jest hermetycznie zamknięte i niestety nie mogę normalnie żyć
onesa - Nie 24 Lut, 2019

Potrzeba jeszcze na to wszystko czasu.
zbychwawawa - Pon 25 Lut, 2019

idealny_idealny, nie przejmuj się
idealny_idealny - Wto 05 Mar, 2019

Bardzo bym chciał mieć dziecko w domu. W Polsce to nie możliwe mimo płacenia podatków. Ostatnio będę z moim partnerem, jego siostrą i małym w galerii, spędziliśmy miły dzień a jak mały zobaczył KFC to jakby go nie było :)
onesa - Nie 10 Mar, 2019

idealny_idealny, w Polsce takie zmiany to pewnie zajdą bardzo powoli

W oko ostatnio to mi wpadło:
https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/593040,wanda-traczyk-stawska-zofia-klepacka-lgbt-powstanie-warszawskie.html

zbychwawawa - Wto 12 Mar, 2019

Czytałem co klepacka napisała sam byłem zaskoczony tą akcją. No chyba potrzeba jeszcze trochę czasu na takie zmiany..
Oleg_1981 - Nie 01 Mar, 2020

skasowany
onesa - Wto 03 Mar, 2020

Oleg_1981, przeczytałeś chociaż jeden post tutaj w temacie? po wpisie wnioskuje że nie, opanuj się.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group