Pompki - Cisnienie pompki

Mrrrau - Czw 27 Wrz, 2018
Temat postu: Cisnienie pompki
Siema kupilem pompke z manometrem (pistolet) no i tak pompuje do 30 np tu juz jest dyskomfort ale co chwile spada do 0 cisnienie, czy to nie powinnno trzymac sie caly czas na tym poziomie jak podpompuje do 30? a tak kilka sek i od nowa musze pompowac
DTTPO - Pią 28 Wrz, 2018

Może przy skórze / włosach powietrze wchodzi? Dajesz tam jakiś żel ,czy coś co by uszczelniło? Jak nie tam, to nieszczelne urządzenie samo w sobie.
Mrrrau - Pią 28 Wrz, 2018

No wlasnie tam powietrze uchodzi, niby nie tylko penisa smaruje oliwka, czyli cisnienie jak bym podpompował do 30 to powinno tyle trzymac przez 30 minut np?
zbychwawawa - Sob 29 Wrz, 2018

A na końcu nie masz żadnej uszczelki ?
Mrrrau - Sob 29 Wrz, 2018

jest taka gumowa która po kilku razach się rozrywa, ale od samego początku z nią też uchodziło bo było słychać takie trzaski przy skórze, nawet na udzie dla testu dałem i też uchodzi.
onesa - Sob 29 Wrz, 2018

Mrrrau, a te uszczelki co masz na aukcjach typu alledrogo nie będą pasować ?
Mrrrau - Sob 29 Wrz, 2018

a to nie jest czasem to samo? :shock:

https://allegro.pl/uszczelka-do-pompki-pompy-powiekszajacej-penisa-i7454934282.html

to jest dokladnie to i od początku tam uchodzi powoli, nie wiem... Chyba, że inna pompke kupic

onesa - Nie 30 Wrz, 2018

A może trafiłeś na uszkodzoną w swoim zestawie ?
_kammillo - Nie 30 Wrz, 2018

Mam pytanie, pompujesz do 30 czego? Jakiej jednostki? Jesteś początkujący czy średnio-zaawansowany? Pompowanie do dyskomfortu jest niezdrowe dla penisa, pompka ma za zadanie pompować krew, a nie limfę. Miałem różne uszczelki z cyberskóry, silikonowa, każda mi się rozrywała. Nie widzę takich uszczelek na allegro lub nie wiem czy to dokładnie te, ale ja kupiłem podobną pompkę https://allegro.pl/pompka-do-penisa-3-uszczelki-mega-powiekszenie-i4800303844.html . I te uszczelki są super, mocną ściskają pompkę i długo trzymają kształt przy penisie.

PS. Żaden plastikowy pistolecik nie wytrzyma ciśnienia 30 czegoś, metalowe ledwo dają radę.

Mrrrau - Nie 30 Wrz, 2018

pistolet wygląda podobnie, to samo praktycznie. Nie chcę kasy wydawać bo może znowu będzie to samo, myślałem, że jak podpompuje penisa no to będzie tak tuba przylegala powiedzmy z pół h na tym samym ciśnieniu, a tu muszę ciągle pompowac żeby nie spadalo
zbychwawawa - Nie 30 Wrz, 2018

Mrrrau, widocznie stałe 30 to za dużo na tą pompkę
Mrrrau - Pon 01 Paź, 2018

z każdego poziomu spada po kilku sek do 0
_kammillo - Pon 01 Paź, 2018

Po prostu pistolety plastikowe tak mają, to są zabawki :)
Mrrrau - Pon 01 Paź, 2018

to co radzicie kupić? 😂
_kammillo - Pon 01 Paź, 2018

https://allegro.pl/pompa-prozniowa-do-odpowietrzania-hamulcow-pompka-i6715432576.html mniej więcej, jeszcze mogę powiedzieć, na własnym przykładzie, że zawsze schodzi mi ciśnienie przez pierwsze 30 min pompowania. Dopiero potem jest stabilizacja, proponowałbym zacząć pompować od niższych ciśnień, staram się np. żeby to było 3inHg na manometrze.
onesa - Sro 03 Paź, 2018

Mrrrau, tylko nie przesadzaj z ciśnieniem jak kupisz taką pompkę
_kammillo - Czw 04 Paź, 2018

Już przesadza jak pompuje do dyskomfortu :)
zbychwawawa - Wto 23 Paź, 2018

_kammillo, kupiłeś?
Mateusz_95 - Pią 22 Sty, 2021

Ponawiam temat do użytkowników pompek jakie ciśnienie stosujecie w swoim przypadku i przez jaki czas trzymacie penisa w pompce?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group