Luźne dyskusje o męskich sprawach - Wycieranie penisa po masturbacji?

Takie tam - Wto 04 Wrz, 2018
Temat postu: Wycieranie penisa po masturbacji?
Chciałem wiedzieć czy wycieracie penisa po masturbacji? Bo ja czasami, a jak siedzę w domu to wkładam sprzęt do gaci i nie wycieram.
onesa - Sro 05 Wrz, 2018

Aha? no i czemu to ma służyć?
Mlodypenisek - Sro 05 Wrz, 2018

spam
DTTPO - Czw 06 Wrz, 2018

Różnie. Od wielu czynników zależy. Jak jest możliwość to staram się wszystko jak najdokładniej wytrzeć i wycisnąć, bo jak wszystko się nie wyciśnie to wyleci później a sperma niestety potem śmierdzi, klei się i tak dalej. Ale nie zawsze się tak uda, bo np nieraz w pośpiechu, albo bez sprzętu higienicznego się jest.
onesa - Pią 07 Wrz, 2018

Mlodypenisek, nie spamuj
tcq - Pią 07 Wrz, 2018

Temat nieco zaskakujący... nie sądziłem, że to sprawa dyskusyjna ;) ale skoro już to powiem tak: po masturbacji wycieram penisa chusteczkami, a jak "ostygnie" to go myję - najczęściej biorę prysznic.

A w odniesieniu do tematu ogólnego:

Czy wiecie jak sprawić, żeby kobieta krzyczała jeszcze długo po stosunku?

Wytrzeć kutasa w firankę :D

haster69 - Sob 08 Wrz, 2018

Jasne, że tak. Idę się umyć i nie ma problemów. Po jakimś czasie delikatnie podmyć, bo to zawsze coś jeszcze wyleci i czysto.
zbycho6868 - Sob 08 Wrz, 2018

DTTPO napisał/a:
Różnie. Od wielu czynników zależy. Jak jest możliwość to staram się wszystko jak najdokładniej wytrzeć i wycisnąć, bo jak wszystko się nie wyciśnie to wyleci później a sperma niestety potem śmierdzi, klei się i tak dalej. Ale nie zawsze się tak uda, bo np nieraz w pośpiechu, albo bez sprzętu higienicznego się jest.



śmierdzi?

fajny zapach

onesa - Nie 09 Wrz, 2018

tcq napisał/a:
Czy wiecie jak sprawić, żeby kobieta krzyczała jeszcze długo po stosunku?

Wytrzeć kutasa w firankę


Słaby pomysł :P

zbychwawawa - Sob 29 Wrz, 2018

zbycho6868 napisał/a:
śmierdzi?

fajny zapach


śmierdzi, spotkaj się dziewczyną w takich gaciach to szybko da tobie kosza


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group