Stulejka - Problem podczas erekcji

gubernator - Sro 22 Sie, 2018
Temat postu: Problem podczas erekcji
Witam! Niedługo wybije mi 19 lat i mam pewien problem z moim "sprzętem". Otóż podczas pełnej erekcji tworzy mi się mała fałdka skóry pod żołędziem, której nie mogę zsunąć do końca. Nie jest to jakieś bardzo uciążliwe, no ale jednak trochę przeszkadza podczas stosunku (np. zawija się tam prezerwatywa). Pytałem się kilku osób i zdania są podzielone. Część mówi, że jest to stulejka, inna część - że to całkowicie normalne. Nie ukrywam, że trochę boję się obrzezania, ale przed znalezieniem "wybranka mojego serca", chciałbym się doprowadzić do stanu idealnego hah. Doradzicie co robić? Jeśli konieczne jest obrzezanie, to jakie metody polecacie? Zależy mi, żeby nie było widać żadnych blizn i żeby mój, już i tak niezbyt dużych rozmiarów członek, nie stracił na długości :P

Dla zobrazowania nagrałem krótki film. Link: https://vimeo.com/286217244 (hasło: gubernator)

sneakers84 - Sro 22 Sie, 2018

Takie rzeczy z urologiem, powiedz mu, że utrudnia współżycie i naraża nawet na nieplanową ciążę. Jak będzie coś marudził, to być może skonsultuj się z innym dla pewności. Obrzezania robią całościowe i częściowe, dlatego lekarz ocenia.
Nie panikuj, obrzezanie, o ile lekarz zaleci, to wycięcie skórki i odsłonięcie żołędzi, a nie wycięcie fragmentu żołędzi (tzn. penisa;)) Nic Ci się nie zmniejszy;)
Po zabiegu jakiś krótki czas nie będziesz mógł współżyć, uprawiać bierny oral czy bawić się fredem, blizn też nie powinno być. Raczej możesz brać prysznic. W necie są rysunki, czy zdjęcia z obrzezania medycznego, szukaj pod słowami polskimi i angielskimi (łacińskimi).

gubernator - Czw 23 Sie, 2018

sneakers84, dzięki wielkie za rady! Jednak zdecyduje się na to obrzezanie, ale chyba wolę to zrobić w prywatnej klinice niż państwowo. Jakoś się sparzyłem do polskiej służby zdrowia i wolę się nie oddawać dobrowolnie w ich ręce :D
hiubi - Czw 23 Sie, 2018
Temat postu: Re: Problem podczas erekcji
gubernator napisał/a:
Witam! Niedługo wybije mi 19 lat i mam pewien problem z moim "sprzętem". Otóż podczas pełnej erekcji tworzy mi się mała fałdka skóry pod żołędziem, której nie mogę zsunąć do końca. Nie jest to jakieś bardzo uciążliwe, no ale jednak trochę przeszkadza podczas stosunku (np. zawija się tam prezerwatywa). Pytałem się kilku osób i zdania są podzielone. Część mówi, że jest to stulejka, inna część - że to całkowicie normalne. Nie ukrywam, że trochę boję się obrzezania, ale przed znalezieniem "wybranka mojego serca", chciałbym się doprowadzić do stanu idealnego hah. Doradzicie co robić? Jeśli konieczne jest obrzezanie, to jakie metody polecacie? Zależy mi, żeby nie było widać żadnych blizn i żeby mój, już i tak niezbyt dużych rozmiarów członek, nie stracił na długości :P

Dla zobrazowania nagrałem krótki film. Link: https://vimeo.com/286217244 (hasło: gubernator)


raczej bym nie twierdził że to jest stulejka. Przy stulejce większość żołędzia była by zasłonięta - u ciebie jest nieco inaczej. Więc uważam że nie ma sensu obrzezania...

raf.jaw - Czw 23 Sie, 2018

gubernator, moim zdaniem wszystko jest w porządku. Bardzo ładny penis. Na pewno nie jest to stulejka, bo napletek wchodzi i schodzi z żołędzi bez problemu. Jeśli zdecydujesz się na obrzezanie, to Twój wybór, ale moim zdaniem nie jest ono konieczne.
zbychwawawa - Pią 24 Sie, 2018

gubernator, a byłeś na konsultacji u lekarza ?
gubernator - Pią 24 Sie, 2018

zbychwawawa, nie. Wiem, że to głupie, ale się wstydzę :|
tcq - Pią 24 Sie, 2018

Stulejka to nie jest absolutnie. Napletek nie jest ciasny. Obstawiam krótkie wędzidełko - ale żeby to stwierdzić musiałbyś nam pokazać penisa "od dołu". Jeśli mam rację to obrzezanie nie będzie potrzebne, a wystarczy wydłużyć wędzidełko przez jego podcięcie. Zabieg banalny - sam go przeszedłem ;)
Jak masz pytania to napisz, bo widzę, że jesteś z Poznania :)

onesa - Sob 25 Sie, 2018

gubernator, po to są lekarze żeby pomóc
piotr.99 - Sob 25 Sie, 2018

wedlug mnie wszystko ok, lekko ciasny napletek albo wlasnie krotkie wedzidełko (btw- mi sie podoba np jak tylko tak glowka wystaje). sam chicialbym miec krotsze wedzidelko bo moje jest dlugie i skora schodzi do koncaaaaa na maksa
tylko pozazroscic :D
co do lekarza to rozumiem, bo tez np mam jakies krostki male kolo penisa a sie wstydze powiedziec bo to chyba i tak nic takiego. niby nie powinienem ale no jakos tak....

gubernator - Sob 25 Sie, 2018

tcq, tak to wygląda od spodu: https://vimeo.com/286702070 (hasło: gubernator). Chyba masz rację co do tego zbyt krótkiego wędzidełka. Dzięki za pomoc!

onesa, niby tak, ale ja od zawsze czuję się nieswojo w kontaktach z nieznajomymi. Rozbieranie się u lekarza to jeden z moich największych koszmarów, bo mam ogromne kompleksy. Może się to wydawać głupie, ale każdy jest inny. Jeden boi się pająków, drugi lekarzy :lol:

piotr.99, ktoś mnie rozumie!! haha

raf.jaw - Nie 26 Sie, 2018

gubernator, z tego co widzę, wędzidełko nie jest szczególnie napięte przy maksymalnym ściągnięciu napletka, więc moim zdaniem długość jest w porządku :)
zbychwawawa - Pon 27 Sie, 2018

gubernator, tak dziwne że lekarza się wstydzisz a publicznie tutaj pokazujesz...
tcq - Wto 28 Sie, 2018

Wędzidełko faktycznie bardzo krótkie nie jest, choć na filmiku widać, że "zatrzymuje" napletek. Co więcej widać też na nim drobne przewężenie napletka, ale dużo mu do stulejki. Moim okiem to jeśli wędzidełko nie napina się nadmiernie grożąc zerwaniem to wszystko z Tobą w porządku. Chyba, że odczuwasz dyskomfort - to zmienia postać rzeczy.
gubernator - Sro 29 Sie, 2018

zbychwawawa, tu jestem w jakimś sensie anonimowy i nie mam bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem :wink:
onesa - Sro 29 Sie, 2018

gubernator, ale rola lekarza jest aby tobie pomóc
zbychwawawa - Sro 29 Sie, 2018

gubernator, lekarz to widział tyle penisów że kolejny mu nie robi różnicy
dziuniox - Sro 05 Wrz, 2018

nie masz się czego martwić, po prostu taka Twoja uroda :) PS fajny penisek
onesa - Pią 07 Wrz, 2018

Rozwiązałeś jakoś problem ?
gubernator - Nie 09 Wrz, 2018

onesa, nie. Byłem u urologa i powiedział, że to normalne, ale jeśli mi to przeszkadza, to mogę poddać się pewnym zabiegom. Z jednej strony czasami mi to przeszkadza, bo prezerwatywa potrafi się zsuwać, ale z drugiej skoro wszystko jest tak jak być powinno, to czemu coś zmieniać. Z racji mojej orientacji w przypadkową ciąże nie zajdę, a prezerwatyw używam tylko podczas nowych kontaktów seksualnych. Może w przyszłości postanowie coś zmienić, ale na chwilę obecną wolę zostawić wszystko tak jak jest :D
onesa - Nie 09 Wrz, 2018

gubernator, poszedłeś do lekarza słuszna decyzja. A sprawę przemyśl, powodzenia.
zbychwawawa - Czw 29 Lis, 2018

gubernator, i widzisz lekarze nie gryzą :)
ged321 - Pon 14 Paź, 2019

gubernator napisał/a:
onesa, nie. Byłem u urologa i powiedział, że to normalne, ale jeśli mi to przeszkadza, to mogę poddać się pewnym zabiegom.


Mam podobnie. Bez problemu mogę ściągnąć napletek z główki, ale dalej mam najgrubsze miejsce penisa, i jest to już trochę bolesne (+przykrótkie wędzidełko).
Jak byłeś u lekarza, to jak to obejrzał? Czekaliście aż dostaniesz erekcji?

miro123 - Sob 19 Paź, 2019

ged321 napisał/a:
mam najgrubsze miejsce
jak to wygląda ?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group