Napletek - Czy to zadługi napletek ??

Boskizigolo - Sro 15 Sie, 2018
Temat postu: Czy to zadługi napletek ??
...

Zaczolem nosić penisa z odsłonięta zoledziąl i chyba mam zadługi napletek. Chodzę tak już sporo czasu ale najgorzej jest w nocy bo się zsuwa wiec „obklejam” papierem i na to gumkę do włosów i wtedy się nie zsuwa ale niechce mi się tego robić.

raf.jaw - Czw 16 Sie, 2018

Skoro nie chce Ci się tego robić, to po co się męczyć? :) Już pisałem o tym w Twoim poprzednim temacie. Po co chodzisz ze zsuniętym napletkiem? I tak dzięki temu nie pozbędziesz się "nadmiaru" skóry, jedynie z biegiem czasu może rzadziej nachodzić na żołądź. Zresztą, z tego co widzę, Twój napletek wcale nie jest za długi (Onesa zaraz skasuje zdjęcia). Nie lepiej go polubić? :D Ma wiele praktycznych zastosowań, m.in. chroni wrażliwą żołądź przed otarciami, ale można go też ciekawie wykorzystać (patrz: docking) 8) . A gdybyś jednak zdecydował się go pozbyć, to chyba najbardziej skutecznym wyjściem będzie obrzezanie, kiedy będziesz pełnoletni.
Boskizigolo - Czw 16 Sie, 2018

Dlaczego zdjęcia mi usunie?
Niechodzi mi teraz o to ze chodzę bez napletka tylko o to czy on jest zasługi bo robi się taka jakby oponka i nwm co to jest.

raf.jaw - Czw 16 Sie, 2018

Dlatego, że we wcześniejszym poście napisałeś, że masz 16 lat. Moim zdaniem wszystko z nim w porządku, ale może ktoś jeszcze się wypowie.
Koliber94 - Czw 16 Sie, 2018

Moim zdaniem też wszystko w porzadku. Słuchaj tak jest, że niektorzy mają wiecej napletka i im się marszcz, a nie ktorzy mniej i im schodzi całościową. U Ciebie jest go wiecej i dlatego sie tak marszczy a co za tym idzie tworzy się oponka. Po prostu skóra tak jest i tyle. Jak raf.jaw pisał możesz iść do lekarza na zabieg i ten nadmiar usunąć, lecz jak ci to nie przeszkadza to nie widzę powodu zebyś to robił.
DTTPO - Czw 16 Sie, 2018

Jeżeli napletek nie jest zwężony, czyli wsuwa i zsuwa się z żołędzi podczas wzwodu bez problemu, to jest z nim wszystko ok. Więcej skórki do zabawy po prostu. Napletek jest po to, żeby żołądź zakrywać, szczególnie podczas oklapniecia penisa. To co widać na zdjęciach jest ok. Nie ma powodu do niepokoju. Myć regularnie, masturbować z umiarem i się cieszyć. ;-)
zbychwawawa - Sob 18 Sie, 2018

Boskizigolo, do tego wpisujesz w profilu Wiek: 19 a w poście potem 16
onesa - Sob 18 Sie, 2018

Boskizigolo, zdjęcia skasowane

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group