Wymarzone/wymarzeni - brunetki,blondynki ja wszystkie...

paulinka - Czw 21 Gru, 2006
Temat postu: brunetki,blondynki ja wszystkie...
SYTUACJA:
KILKA PANIENE FAJNYCH ŁADNYCH Z BUŻKI I SUPER CIAŁKA RÓŻNIA SIE KOLOREM WŁOSÓW KTURA WYBIERACIE??????

harold mckee - Czw 21 Gru, 2006

no wiec ja nie bardzo lube jednolity kolor :P wole raczej pasemkowate :D :) tylko ze jasne :P wtedy od razu dodaje Jej to wiecej blasku :P
Strikerx - Pią 22 Gru, 2006
Temat postu: odp
Szczerze mówiąc to nie wiem jakie zależy od kobiety raz jest tak że podoba mi się w czarnych raz tak że blond różnie jest.... :lol:
paulinka - Pią 29 Gru, 2006
Temat postu: Re: odp
Strikerx napisał/a:
Szczerze mówiąc to nie wiem jakie zależy od kobiety raz jest tak że podoba mi się w czarnych raz tak że blond różnie jest.... :lol:

sa 2 panienki zajebiste siostry bliżniaczki obie lubisz obie maja sliczne bużki sa madre cudowne a różnia sie kolorem włosó to ktura wybierasz??

Strikerx - Pią 29 Gru, 2006
Temat postu: Re: odp
paulinka napisał/a:
Strikerx napisał/a:
Szczerze mówiąc to nie wiem jakie zależy od kobiety raz jest tak że podoba mi się w czarnych raz tak że blond różnie jest.... :lol:

sa 2 panienki zajebiste siostry bliżniaczki obie lubisz obie maja sliczne bużki sa madre cudowne a różnia sie kolorem włosó to ktura wybierasz??


musiałbym je zobaczyć serio ciężko mi to sobie wyobrazić :)

muchomorek - Sob 30 Gru, 2006

Pomyśl sobie o jakiejś znaną ci fajnej lasce i wyobraź jak by wyglądała w innych włosach :P
cocaine - Sob 30 Gru, 2006

Ja wole czarne i brunetki, od blondynek . Jakoś blond nie bardzo mnie pociąga.
harold mckee - Sob 30 Gru, 2006

co Wy tam wiecie :P najlepsze sa jasne pasemka i koniec ;)
skywalker - Nie 31 Gru, 2006

Brąz , Brąz i jeszcze raz BRĄZ :P
harold mckee - Nie 31 Gru, 2006

skywalker napisał/a:
Brąz , Brąz i jeszcze raz BRĄZ :P


absolutnie nie masz racji :D :D:D:D :P

cocaine - Nie 31 Gru, 2006

Harold każdy ma racje, bo każdy ma swoje własne preferencje, które nie podlegają dyskusji :D Ty wolisz włosy zniszczone przez farbowanie i nie przyczepiam się :D :D a ja np. wole jak babka ma własny kolor niż farbowane.
Juur - Nie 31 Gru, 2006

skywalker napisał/a:
Brąz , Brąz i jeszcze raz BRĄZ :P


Zgadzam sie w 100% Braz i czarny najlepszy:)

harold mckee - Pon 01 Sty, 2007

cocaine napisał/a:
Harold każdy ma racje, bo każdy ma swoje własne preferencje, które nie podlegają dyskusji :D Ty wolisz włosy zniszczone przez farbowanie i nie przyczepiam się :D :D a ja np. wole jak babka ma własny kolor niż farbowane.


heheh :P przeciez wiem :D tylko sie przekomazam :D hehehe z nim :)

masz racje :P wiem .. :P

skywalker - Pon 01 Sty, 2007

Ha widzisz mam rację :P zresztą nie tylko ja ale 25% społeczności forumowej :P
Strikerx - Pon 01 Sty, 2007
Temat postu: odp
a ja dalej uważam że to zależy od kobiety...jednej pasuje czany innej brąz sam znam laskę która najpierw miała brązowe (swoje) i przefarbowała na czarne i już mi się tak nie podoba...
babolap - Nie 04 Lut, 2007

czarne... ewentualnie blond... ale generalnie to włosy są najmniejszym pikusiem.. inne rzeczy są znacznie ważniejsze..

ps..
witam wszystkich..jestem tu nowy :]

babolap - Pon 05 Lut, 2007

co to za ściema... jakis spam kolego chyba... nie radze klikać chyba ze ktos chce zainstalowac jakies ExE*
muchomorek - Pon 05 Lut, 2007

witamy babolap'a. Pisalem juz kilka razy ale napisze raz jeszcze: !!! Takich linków nie otwierajcie choćby niewiadomo co pisało !!!

A co do tematu to ja powiem szczerze że lubie różne panie, bez różnicy czy blad czy czarna czy braz czy nawet ruda :)

PeWu - Sro 13 Cze, 2007

Cytat:
Brąz , Brąz i jeszcze raz BRĄZ
Braz jest najleprzy :!:
skywalker - Sro 13 Cze, 2007

Jednego nie rozumiem... Skoro większość z nas woli brunetki i szatynki to dlaczego na świecie jest więcej blondynek?
bigfruit - Sro 13 Cze, 2007

Ja tam lubię blondynki szczególnie te niebieskookie:)
lubom - Czw 14 Cze, 2007

Dziewczyny lubią BRĄZ
lemur013 - Pon 25 Cze, 2007

SKYWALKER MA RACJE BRĄZ , BRĄZ I JESZCZE RAZ BRĄZ :lol:
DECA - Sro 27 Cze, 2007

Ja szczególnie zwracam uwagę na brunetki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D zawsze mnie kręciły ...... większość brunetek ma coś w sobie z niegrzecznych dziewczynek......... i w większości (mówię o tych ładnych ) posiadają KURWIKI w oczkach he he he



porostu coś w was jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(odnośnie brunetek)hi hi hi

asd1234 - Czw 14 Sie, 2008

BLĄDYNKI są głupie :) brunetki najładniejsze są :P
BASF - Czw 14 Sie, 2008

asd1234 napisał/a:
BLĄDYNKI są głupie :) brunetki najładniejsze są :P


Bardzo rozwinięta i mądra myśl oraz znajomość ortografii.
zal.pl

macromiz - Pią 15 Sie, 2008

Aczkolwiek przyznam że brunetki bardziej mnie pociągają niż blondynki : ) aczkolwiek nie ma to dla mnie zbyt dużej różnicy, wiadomo że jeśli poznam ładna blondynkę to nie będę z nią tylko dlatego że ma inny kolor włosów niż taki jaki preferuję.
zly_17 - Sro 25 Lut, 2009

Uwielbiam dziewczyny które mają na głowie bardzo jasny lond i ścięte włosy do żuchwy z wydłużoną grzywką :P po prostu kocham tą fryzurę :P
Długowłose rasowe brunetki też są boskie ale muszą mieć proste włosy :P

Orman - Sro 17 Lut, 2010

Im ciemniejsze, tym lepsze :) Dla mnie czerń i brąz przede wszystkim.
mlody007 - Sro 04 Sie, 2010

Zdecydowanie blond, ale brunetki też fajne. Pracuje z bardzo fajną blondynką, ale zajęta przez pracownika z naszej firmy. Moge foto na PW.
Boski89 - Czw 05 Sie, 2010

mlody007 napisał/a:
Zdecydowanie blond, ale brunetki też fajne. Pracuje z bardzo fajną blondynką, ale zajęta przez pracownika z naszej firmy. Moge foto na PW.


Daj mi. :D

alan - Pon 30 Sie, 2010

Mi też.
Czarne i brąz. Tylko takie się dla mnie liczą :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group