Ćwiczenia - Wieszanie ciężarków na penisie.

kadeon - Wto 10 Kwi, 2018
Temat postu: Wieszanie ciężarków na penisie.
Szukałem na tym forum ale nie znalazłem czy ktoś rozciągał z WAS penisa za pomocą wieszania na nim obciążenia??, lub czy ktoś zna tematy tego typu z innych stron chodzi mi o to czy po tym typie treningu można spodziewać się dobrych przyrostów w długości?.
tom-sta664 - Wto 10 Kwi, 2018

Wszystkie publikacje na ten temat, które znam, są w języku angielskim.

Rezultaty tych ćwiczeń są pomyślne. Wymagana jest duża ostrożność. Najważniejsze, to dobre zabezpieczenie (owinięcie) penisa.
Jeśli nie znajdziesz nic zrozumiałego, to daj znać. Spróbuję przetłumaczyć to i owo.

kadeon - Wto 10 Kwi, 2018

No właśnie tom jak byś mógł mi jakieś publikacje na ten temat przetłumaczyć jak to wykonywać od osoby co miała dobre efekty??.

Bo porozumieć się po angielsku umie gorzej z czytaniem i pisaniem.

tom-sta664 - Sro 11 Kwi, 2018

Daj mi trochę czasu. Nie jestem w temacie, więc muszę pozbierać materiały, a potem przetłumaczyć.
Może ktoś z kolegów odezwie się w tym czasie.

Kamill_tak - Sro 11 Kwi, 2018

widzę, że się forum ładnie ostatnio rozwija... i o to chodzi musimy rosnąć w siłę :) . Ja teraz nie ćwiczę, ale o wieszaniu dużo czytałem, i sam miałem małe przymiarki. Problem z wieszaniem jest posiadanie dobrego urządzenia do przymocowania do penisa. Można coś samemu zrobić a można zamówić gotowy. Co do wieszania i mojego doświadczenia. Wieszałem może tydzień tylko, ale byłem zachwycony tą metoda. Jedna sesja przy wieszaniu powinna trwać 20minut i po takiej jednej sesji z ciężarkiem ponad 1kg penis robiła się bardzo elastyczny i wyciągnięty, nigdy czegoś takiego nie doświadczyłem przy innym ćwiczeniu. Trudno tutaj nie wspomnieć o gościu z USA Bib sie nazywa zaczynał z 15cm penisem a skończył z 26cm zaprojektował też hanger na którym zrobił pewnie niezłą kasę. On podobno urósł o ponad 10cm ale wieszał ciężarki po kilka godzin dziennie. Facet ma niesamowity wkład w całe środowisko powiększania :) . Opracował dużo teorii i pomógł niejednemu facetowi spełnić swoje marzenia. Podobno po jakiś testach potrafi powiedzieć kto na jaki przyrost może liczyć!. Ale jego teoria mówi tez, długość najpierw potem obwód.
onesa - Czw 12 Kwi, 2018

Kamill_tak, a na naszym forum macie tyle informacji, wiedzy oraz doświadczenia za darmo :) nie musicie płacić Bib'owi :)
bear834 - Czw 12 Kwi, 2018

ciekawy temat, kiedys próbowałem ale dla mnie problem to dobre mocowanie - jak ma sie duzo skory, ktora mocno zachodzi na glowke to calosc ma tendencje do zeslizgiwania sie. kluczowe jest mocne zamocowanie ale bez przesady aby nie odciac glowy;) ciekawi mnie jak by tego sprobowal ktos kto ma high and tight zrobione.

a efekty na pewno sa dobre - sporo pozytywnych relacji-ale to wiadomo lata treningow, plus ze jest to metoda nie angazujaca - tak jak pompka, zakladasz i zapominasz, mozesz robic cos innego

tom-sta664 - Czw 12 Kwi, 2018

Kadeon!

Ćwiczenie jest banalne.
Zaczynasz od rozgrzewki (np. gorący prysznic).
Następnie zakładasz nasadkę na penisa, do której podwieszasz ciężarek.
Zaczynasz od 1-2 kg.
Trzymasz 20 min, zdejmujesz i masaż ( jelq). Powtarzasz sesję 3 razy.
Stopniowo (raz na tydzień) zwiększasz ciężarek o 0.5Kg i liczbę sesji.
Maksymalna liczba powtórzeń (sesji)=6.
Zalecany maksymalny ciężar=5kg
Po treningu znowu rozgrzewka.
Problem, to zakup nasadki z kompletem ciężarków. Nie widzę tego w naszych sklepach. Trzeba się rozejrzeć za granicą. Będę jeszcze szukał.

Przykładowa nakładka tzw. Bib starter:
https://naforum.zapodaj.net/f15acc7de2d7.jpg.html

Kamill_tak - Czw 12 Kwi, 2018

Tak ćwiczenie nie jest jakieś skomplikowane!. Ale gdzie kupić taką nasadkę?, można coś zrobić samemu. Jest tu jakiś inżynier?:). Nasadka musi być stabilnie umocowana nie może być luzu zwłaszcza przy większym obciążeniu. Pod nasadkę idzie też bandaż elastyczny, i dopiero nasadka i nie przy samym żołędziu tylko dwa cm od główki. I też mamy różne techniki wieszania do dołu siedząc, i na wprost wyciągamy czy do brody. Ja pomyślę jak można taką nasadkę zrobić :) . Może też ktoś się w to wkręci? w grupie siła!.
tom-sta664 - Czw 12 Kwi, 2018

Dzięki, Kamil, za wsparcie.
Kombinuj z tą nasadką, a ja popatrzę na Aliexpress.

kadeon - Sob 14 Kwi, 2018

Dzięki tom bardzo mi pomogłeś! bo wiem ze wykonuje skróconą wersje ale prawidłowo., ale ja juz sam zaczołem ćwiczyć i z ciezarkami eksperymentować:).
I fakt jest taki najwiekszy problem to zamocowanie tego na penisie tak by nie spadało by nie uwierało i krzywdy nam nie zrobiło. Ja wymysliłem takie mocowanie że zakładam za żołendziem opaske taka gumke jak to dziewczyny maja do upinania włosów:), jest eleastyczna i nie uwiera i do nie przymocowałem na razie 700gr cięzarków gdyz 1kg spada czesto gumka jest za elsatyczna i kombinuje nad nowym sposobem ale mysle że dla mnie wystarczy na razie te 700gr bo traktuje to jako uzupełnienie po treningu jelq i lepiej sie to sprawdza penis po jelq ma 15cm w spoczynku jak zaloze ciezarki ma 16cm i o to chodzi by leko rozciagały przez 20 min i nie wpozwalaly zaraz wrocic do mniejszych rozmiarow czyli do moich 13cm w spoczynku robie tylko jedna sesje 20minutowa jak zrobie lepsze mocowanie zamontuje 1kg i poznie z 1,5kg.

[ Dodano: Sob 14 Kwi, 2018 ]
bear834 napisał/a:
ciekawy temat, kiedys próbowałem ale dla mnie problem to dobre mocowanie - jak ma sie duzo skory, ktora mocno zachodzi na glowke to calosc ma tendencje do zeslizgiwania sie. kluczowe jest mocne zamocowanie ale bez przesady aby nie odciac glowy;) ciekawi mnie jak by tego sprobowal ktos kto ma high and tight zrobione.

a efekty na pewno sa dobre - sporo pozytywnych relacji-ale to wiadomo lata treningow, plus ze jest to metoda nie angazujaca - tak jak pompka, zakladasz i zapominasz, mozesz robic cos innego


Moim zdaniem Bear wieszanie ciężarków jest najlepsze dla tych cochca glownie w długośc isc i dla tych co zołondz maja wiekszy od trzonu lub rowny wtedy łatwo zrobic opaske jak opisałem i zawiesic sobie taki ciezarek przed zołendziem ktory zachamuje upadek ciezarkow.

W przeciwnym razie trzeba specjalistycznego uchwytu tak jak to pisaliście wyżej.

tom-sta664 - Pon 16 Kwi, 2018

Znalazłem stronę z ofertą urządzeń, które mogą nas zainteresować.

https://www.aliexpress.co...catId=200003055

Kamill_tak - Pon 16 Kwi, 2018

za dużo to kosztuje i nie wiadomo ile trzeba na to czekać. A zwykłe dwie deseczki skręcona po brzegach dwiema śrubami nie wystarczą?. Jak Penis Kadeona w spoczynku ma 13cm to można dać 5cm szerokości i długości np. 12cm po brzegach zrobić otwory dwie śruby do skręcania. I pod to elastyczny bandaż na penisa i powinno spokojnie do 4kg działać. Chyba coś takiego zrobię :) .
Adaggio - Pon 16 Kwi, 2018

Cześć,
Wykonuje ćwiczenia prawie codziennie po 400 jeql i niestety zauważyłem że obecnie jest brak rezultatów i zaciekawił mnie Wasz temat z ciężarkami, spróbowałem założyć ciężarek i zrobiłem to przy pomocy obejmy metalowej do której doczepiłem ciężarek ( obejmę można kupić w każdym sklepie metalowym) oczywiście obejmę owinąłem bardzo dobrze w materiał aby sie nie pokaleczyć i obejma z ciężarkiem nie spada, a natężenie ścisku obejmy można regulować.

_kammillo - Pon 16 Kwi, 2018

Adaggio, sprawdzasz regularnie czy jest ukrwienie odpowiednie w główce penisa? Dokładnie czy nie sinieje.

Posiadam coś takiego https://pl.aliexpress.com/item/Penis-Enlarger-Extender-Stretcher-Male-Enhancement-Tension-Leg-proextender-Penis-enlargement-penis-pump-phallosan-device/32570588161.html jako wadę mogę powiedzieć, że wraz z obciążeniem rośnie ciśnienie w główce.

Kamill_tak - Wto 17 Kwi, 2018

Można coś kupić... Ale po co! można coś samemu zrobić :) . Addagio obejma też pewnie może być nie wiem jak przy większym obciążeniu będzie się spisywać. Ja sobie zrobiłem w dwie godziny tak jak pisałem wyżej, tylko dwie płytki metalowe pod nie skóra i wszystko skręcane śrubami. Wieszałem 1kg i było spoko myślę, że na tym urządzeniu spokojnie mogę dojść do 3kg. Zobaczymy po 2 miesiącach treningu 3 serie dziennie po 20 minut i zwiększać stopniowo obciążenie czy będą jakieś wyniki :) .
kadeon - Wto 17 Kwi, 2018

Kamil_tak widzę że masz żyłkę majsterkowicza i dobrze po co kupywać jak można coś samemu zrobić:) a pewnie sprawdzi się równie dobrze, wiec ciesze się ze temat budzi zainteresowanie bo nikt nie próbował tego sposobu u Nas na forum.
Kamill_tak - Sro 18 Kwi, 2018

To jest dobre, bo się zawiesza i nic więcej nie trzeba robić. Temat super, wczoraj zrobiłem 4 serie po 20 minut z 0,8 kg. Dopiero czuć jak wyciąga ciężarek w pozycji leżącej, nogi na podłodze a plecy na łóżku robi się spory kąt pomiędzy ciężarkiem a wieszadełkiem :) . Urządzenie zaczepia sie może w 3 minuty. Taki ciężarek jak 0,8kg to mogę przyczepiać na samej tej skórze co jest pod płytką metalową. To obciążenie jest jeszcze małe słyszałem, ze w stanach mieli dopiero dobry wzrost od 3kg ale trzeba do tego penisa przygotować :) .
bear834 - Sro 18 Kwi, 2018

Kamill_tak, moglbys wrzucic foto swojej konstrukcji? ciekawe jak to rozwiazales z plytkami.
Kamill_tak - Czw 19 Kwi, 2018

Wyślę coś tylko jak będę miał więcej czasu. Wczoraj zrobiłem tylko 2 serie i co takie moje obserwacje, ze z obciążeniem trzeba powoli iść do przodu. Wszystkie tkanki penisa muszą się przyzwyczajać do obciążenia i do tego trzeba czasu. Ćwiczenie jest nawet niebezpieczne, bo jak ktoś np. wiesza 2kg i czuje się pewnie przy tym obciążenie i chce sobie podwoić wagę to może się to dla niego źle skończyć. Ja wczoraj zrobiłem przeskok z 0,8 na 1,6kg bo innego mniejszego obciążenia nie miałem i co mała kontuzja jest. Takie siły działają na pena :) , też trzeba się nauczyć dobrze wieszać, aby technika była dobra i wszystko szło w linii prostej i to trzeba zrobić na małych obciążeniach.
Endriu2212 - Czw 19 Kwi, 2018

Jak wy wieszacie ciężary na penisie? Normalnie przywiazujecie czy macie cos gumowego co zaciska sie na calego penisa czy jakies inne sposoby?
_kammillo - Pią 20 Kwi, 2018

Powinno się zwiększać ciężar co 0,3kg. Osobiście robiłem co 0,5kg.
Pavalt - Sob 21 Kwi, 2018

Gdy zaczynamy od dobrego obciążenia to kolejne powinno być większe o 10-15%. Zazwyczaj dodaje się je co tydzień-dwa. Dla początkujących dobrym rozwiązaniem jest tzw: sock hanger. Potrafi wytrzymać do jakichś 10-12lbs czyli 5-6kg. Najlepiej związywać sznurkiem który nie wżyna się zbyt mocno i nie rozciąga się. Związywać z kilku stron (4) by ścisk był rozprowadzony na całej powierzchni, a nie tylko w jednym miejscu.

dick18 - Sob 21 Kwi, 2018

Można kupić jakiś taki zestaw do wieszania ciezarkow w Polsce nie przez aliexpres? Pokażcie jak coś zdjęcia swoich zestawów bo wszyscy gadają ile wieszaja a żadnych fotek nie ma ;)
Pavalt - Sob 21 Kwi, 2018

dick18 napisał/a:
Można kupić jakiś taki zestaw do wieszania ciezarkow w Polsce nie przez aliexpres? Pokażcie jak coś zdjęcia swoich zestawów bo wszyscy gadają ile wieszaja a żadnych fotek nie ma ;)


W Polsce ciężko je dostać, czasami jakieś okazje się trafiają na stronach z gadżetami erotycznymi. Zawsze można zrobić samemu, nawet z kagańca dla psa. Podobno niezłą wytrzymałość ma. Ja używam tego ze skarpety i na spokojnie przez 20min, 3kg daje radę bez większego bólu. Byle dobrze zamocować na penisie, po kilku dniach człowiek nabiera wprawy w tym. Mogę zrobić wieczorem zdjęcie jak to wygląda podczas treningu ale wątpię że kogoś interesuje taka "prowizorka".

dick18 - Sob 21 Kwi, 2018

Mnie interesuje :)
_kammillo - Nie 22 Kwi, 2018

Próbowałem sock hanger, to minusem jest to, że nie widzisz co się z główką penisa. Czy dopływa krew itd.
Pavalt - Nie 22 Kwi, 2018

_kammillo napisał/a:
Próbowałem sock hanger, to minusem jest to, że nie widzisz co się z główką penisa. Czy dopływa krew itd.

Po 4 dniach doszedłem do wprawy i nawet da radę godzinę bez przerwy w tym siedzieć. Tylko trzeba odpowiedni uścisk zrobić. Ja sprawdzam to dotykając grzybka, jak jest miękki to znak że krew normalnie w nim płynie.

onesa - Nie 22 Kwi, 2018

Pavalt napisał/a:
godzinę bez przerwy


a to nie lepiej z przerwami? niż tak intensywnie przez godzinę działać ?

Pavalt - Nie 22 Kwi, 2018

onesa napisał/a:
Pavalt napisał/a:
godzinę bez przerwy


a to nie lepiej z przerwami? niż tak intensywnie przez godzinę działać ?


To był tylko test by sprawdzić czy czegoś zmienić nie muszę. Normalnie robię 2-3x po 30min + rozgrzewka z mniejszym ciężarem.

zbychwawawa - Pon 23 Kwi, 2018

ja takiego wieszania nie wykonywałem ale samo 30 min wydaje mi się że to dużo czasu, a ile czasu przerwy między seriami ?
Pavalt - Pon 23 Kwi, 2018

zbychwawawa napisał/a:
ja takiego wieszania nie wykonywałem ale samo 30 min wydaje mi się że to dużo czasu, a ile czasu przerwy między seriami ?


Dopóki krew normalnie przepływa to nic groźnego się nie stanie, chyba że ktoś z ciężarem przesadzi. Około 10min na jelq, rozmasowanie.

_kammillo - Pon 23 Kwi, 2018

Ja 3h siedziałem :D Możliwe, że to zależy od skarpetki i budowy penisa :)
Pavalt - Pon 23 Kwi, 2018

_kammillo napisał/a:
Ja 3h siedziałem :D Możliwe, że to zależy od skarpetki i budowy penisa :)

A czułeś naciąganie, czy tak jakby go nawet nie było ? Bo ja po 5min rozgrzewki mam wrażenie jakby ten ciężar nie istniał i muszę dołożyć więcej.

dick18 - Pon 23 Kwi, 2018

Jak mocujecie skarpetke do penisa i wieszacie te ciezarki?
Pavalt - Pon 23 Kwi, 2018

dick18 napisał/a:
Jak mocujecie skarpetke do penisa i wieszacie te ciezarki?

U mnie idą dwie sznurówki, jedna do odważnika, a druga do przywiązania skarpety.Składam mniej więcej na pół i zostawiam trochę końcówki skarpety. Przywiązuje pod grzybkiem i sznurkiem od ciężarka przywiązuje koniec skarpety.

onesa - Pon 23 Kwi, 2018

_kammillo napisał/a:
to zależy od skarpetki


budżetowe rozwiązanie :D

_kammillo - Wto 24 Kwi, 2018

onesa napisał/a:
_kammillo napisał/a:
to zależy od skarpetki


budżetowe rozwiązanie :D
xD Trochę tak.

Zakładałem taki ciężar, żebym poczuł, że się rozciąga penis u podstawy. Polecam pozycję siedzącą, że nogi są wyżej niż biodra i biodra są podkulone, wtedy penis maksymalnie wychodzi z ciała i jego podstawa jest najsłabsza.

Pavalt - Wto 24 Kwi, 2018

_kammillo napisał/a:
onesa napisał/a:
_kammillo napisał/a:
to zależy od skarpetki


budżetowe rozwiązanie :D
xD Trochę tak.

Zakładałem taki ciężar, żebym poczuł, że się rozciąga penis u podstawy. Polecam pozycję siedzącą, że nogi są wyżej niż biodra i biodra są podkulone, wtedy penis maksymalnie wychodzi z ciała i jego podstawa jest najsłabsza.


Ile już tak ćwiczycz? Jakich obciążeń używasz(waga) i jak wygląda Twoja sesja?Co do pozycji, to się zgadzam. Można wyczuć różnicę podczas stania, a siedzenia. Niby czytałem że dużego znaczenia to nie ma. Ale jak jest w rzeczywistości to nie wiem.

_kammillo - Sro 25 Kwi, 2018

Kiedyś ćwiczyłem 3 mieś, po 3h dziennie, ale zrezygnowałem ponieważ skarpetka mi spadała. Mam sztangielkę, z której mogę zdjąć ciężary, zaczynałem od 0,5kg (najmniejszy ciężarek jaki mam), doszedłem do 2kg.

Uważam, że pozycja, którą opisałem wyżej jest znacznie lepsza. Czułem znacznie lepiej rozciąganie niż jak stoję lub siedzę normalnie. Musi być lepsza jeśli penis jest wysunięty bardziej z ciała, ważne jest, aby biodra i dolny odcinek kręgosłupa były w łuk.

Powinno się zmieniać co 3 mieś kierunek rozciągania, niestety też nie mam jak rozciągać w górę, ponieważ jest za dużo oporów w postaci tarcia. Musiałbym stać na głowie na rękach, żeby rozciągnąć go w górę.

onesa - Pią 27 Kwi, 2018

_kammillo napisał/a:
3 mieś, po 3h dziennie

Takie liczby drastycznie brzmią :P

_kammillo - Pią 27 Kwi, 2018

Wyczytałem na forum zagranicznym, że wtedy są najlepsze efekty. Odpowiedni ciężar, pozycja, telefon i jedziemy :P
Pavalt - Pią 27 Kwi, 2018

Podobno taki adekwatny czas by w miarę szybko zauważyć efekty to 10-15h tygodniowo.
zbychwawawa - Nie 29 Kwi, 2018

Dnia mi by nie starczyło gdybym miał jeszcze 3h wieszać sobie ciężarek :D
Adaggio - Sro 06 Lut, 2019

Cześć Wszystkim,
Jestem ciekaw odnosnie wieszania ciężarków na penisie, czy rzeczywiście jest to metoda skuteczna, jest ktoś kto mógłby napisac czy to działa ?

_kammillo - Pią 08 Lut, 2019

Skuteczna, ale niebezpieczna i trzeba mieć dużo czasu. Najważniejsza jest technika zakładania i dopływ krwi do główki w trakcie treningu.
redman32 - Pią 08 Lut, 2019

Tak a propo ciężarków na penisie :D przypomniały mi się te zdjęcia




Adaggio - Sob 09 Lut, 2019

Kamillo dziękuję za odpowiedź, redman32 przyznam, że zdjęcie z tymi ciężarkami imponujace,

chciałbym zacząć ćwiczyć z ciężarkiem ale mam pytanie jak ciężarek zaczepić, czy macie jakieś sprawdzone sposoby ?

_kammillo - Nie 10 Lut, 2019

Dużo zależy od budowy penisa, najłatwiej jest kiedy jest się obrzezanym wg. mojej opinii. Możesz spróbować od wersji sock hanging, ale jest ona niebezpieczna, ponieważ nie widzisz co się dzieje z penisem. Oprócz tego są inne oraz urządzenia (oczywiście są i drogie extendery) na zagranicznych lub polskich serwisach aukcyjnych. Jeśli jesteś nowy w ogóle w ćwiczeniu penisa to spróbuj 2-4tyg zwykłe rozciąganie i jelq.

Proponuje ogólnie poszukać w internecie "penis weight hanging".

onesa - Wto 12 Lut, 2019

redman32, ile ten ciężarek waży?
redman32 - Sro 13 Lut, 2019

5kg
onesa - Czw 14 Lut, 2019

To pewnie i tak ciężko utrzymać w takiej pozycji :)
zbychwawawa - Nie 17 Lut, 2019

są takie ćwiczenia z ręcznikiem, to jest ciężkie a co dopiero hantelek :D
onesa - Wto 19 Lut, 2019

redman32, miałeś jakiś rekord z obciążeniem?
zbychwawawa - Pon 25 Lut, 2019

_kammillo, a z ciekawości szukałem pod tym hasłem co podałeś i wyskoczył mi artykuł :D

The weight lifter was rushed to hospital in Germany with his penis trapped in a weight

onesa - Pią 01 Mar, 2019

To wypadek przy pracy :D trzeba uważać
zbychwawawa - Pon 29 Kwi, 2019

Jakoś przypadkiem trafiłem na to zdjęcie ale po co tak to założył to nie wiem :D w ten sposób na pewno nic nie powiększy :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group