Luźne dyskusje o męskich sprawach - Orgazm i wytrysk bez dotykania czlonka

magicznedrzewo - Pon 02 Kwi, 2018
Temat postu: Orgazm i wytrysk bez dotykania czlonka
Siema chlopy. Czy jestescie w stanie osiagnac orgazm z wytryskiem bez dotykania czlonka? Nie chodzi mi o jakas podniecajaca sytuacje, a po prostu (jak np. ja) polozenie sie, bawienie sie sutkami (mam dosyc wrazliwe sutki i fajne uczucie jest podczas ich delikatnego masowania) i napinanie miesni.
Wiele osob ma taki "talent"??
Jeszcze nie probowalem, ale niedlugo sprobuje bez zadnej zabawy, tylko napinaniem miesni osiagnac taki stan.
Co o tym sadzicie??

MałyPotworek - Pon 02 Kwi, 2018

..
magicznedrzewo - Wto 03 Kwi, 2018

W moim przypadku nie czuje az takiej przyjemności jak przy zwyczajnej masturbacji. Czuje takie cos, jakbym przestal przed tym najlepszym momentem. Sperma trysnie, ale to nie to samo. Niedlugo sprobuje bez sutkow. Ciekawe czy mi sie uda.
Czy taka zabawe mozna nazwac waleniem konia/masturbacja?? Bo niby nawet nie ma przy tym kontaktu fizycznego z penisem i wlasnie sie tak nad tym zastanawiam.

DTTPO - Wto 03 Kwi, 2018

Ja nie jestem w stanie tak dojść.
haster69 - Czw 05 Kwi, 2018

Idzie dojść poprzez stymulacje analna. :)
onesa - Pią 06 Kwi, 2018

haster69, próbowałeś ?
magicznedrzewo - Nie 08 Kwi, 2018

Ostatnio chcialem sprobowac bez pieszczenia sutków, ale mi sie nie udalo, takze niezle uwrazliwione sa :D
haster69 - Nie 08 Kwi, 2018

onesa napisał/a:
haster69, próbowałeś ?

Jak myślisz? :D

onesa - Pon 09 Kwi, 2018

odważny, nie każdy facet by się tego podął :P
Bobas1606 - Pią 22 Lut, 2019

Mi się raz udało jak, jakoś tak sobie eksperymentowałem, doszedłem jak bawiłem się wibratorem :)
one_hour - Sob 23 Lut, 2019

Pewnego razu zrobiliśmy sobie z moją kobietą seks telefon. Po chwili rozmowy trysnąłem bez dotyku.
Wyobraźnia zrobiła swoje, bo mówiła, że jest obok niej koleżanka i może usłyszeć co mówię. :D

onesa - Nie 24 Lut, 2019

Bobas1606, no to jak bez dotykania jak z zabawką?

one_hour, to był tylko raz? czy może zaskakuje ciebie takimi niespodziewanymi telefonami :D

one_hour - Pon 25 Lut, 2019

Czasami tylko między sobą bawimy się w seks telefon. :)
Wtedy tak jak pisałem wyżej, na tyle podnieciło mnie to, że ktoś może usłyszeć o seksie, że trysnąłem. :D

zbychwawawa - Wto 26 Lut, 2019

to po to powstały te telefony dla facetów 0 800 :D
Bobas1606 - Wto 26 Lut, 2019

Normalnie :) Wibrator w tyłku i zabawa :) Intensywny orgazm :p

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group