Urządzenia - Sztuczna pochwa - FLeshlight

Feniks116 - Czw 21 Gru, 2017
Temat postu: Sztuczna pochwa - FLeshlight
W internecie dostępnych jest wiele sztucznych "cipek", czy ktoś używał? Jak wrażenia? :) Osobiście kupiłbym, gdyby to nie kosztowało 200 zł :D


zbychwawawa - Pią 22 Gru, 2017

sprawdzałeś na aliexpress?
alexander3 - Pon 25 Gru, 2017

Ja bym sie nie bawil w zadne aliexpress itd. bo podrob masy.
Juz lepiej dac kilkadziesiat zl wiecej i kupic oryginal...

onesa - Sro 27 Gru, 2017

alexander3, a cena nie jest przypadkiem dopasowana do materiałów z jakich zostały zrobione takie zabawki ? nie podrażniające itp?
Sabayjoo - Wto 27 Lis, 2018

zbychwawawa napisał/a:
spI agree with this opinion.rawdzałeś na aliexpress?

I agree with this opinion.

onesa - Sro 28 Lis, 2018

to chyba jakiś żart
zbychwawawa - Czw 29 Lis, 2018

ja z tym typem nie mam nic wspólnego
onesa - Pią 30 Lis, 2018

spoko chyba się już więcej nie pojawi
_kammillo - Nie 02 Gru, 2018

Siema, miałem tą https://allegro.pl/wibrujaca-sex-pochwa-sztuczna-wagina-7-funkcji-i7400441044.html?reco_id=ce0f68da-f5cc-11e8-8d66-246e9680cca8 Po jakimś czasie wyrwał kabelek od silniczka (próbowałem lutowac ale nic z tego) od mycia. Ale największym błędem jest kupić sztuczna pochwe na baterie, baterie wymieniane są co 2dni. Koszt baterii +ekologia, tragedia. I kabelek od pilota do urzadzenia niby długi ale ciągle za krótki. Jedna z dobrych opcji to na USB. Uważam, że kupno z Chin to słaba opcja, plastik może smierdziec albo uczulac, oczywiście nie na pewno. Ale też nie wiem po co przepłacać, można kupić tanio i dobrze w tym przypadku.

Pozdrawiam.

onesa - Wto 04 Gru, 2018

_kammillo, a akumulatorki nie wchodzą w gre ?
_kammillo - Pią 07 Gru, 2018

Nie mam, nie mogę się wypowiedzieć. Uważam, że kabelek jak od ładowarki do telefonu, pozwala na bycie nigdy nie zaskoczonym brakiem naładowania, a akumulatorki zawsze trzeba wyjąć, żeby naładować.
onesa - Nie 09 Gru, 2018

_kammillo, ale w przypadku akumulatorków możesz je ładować wielokrotnie po każdej zabawie. A normalne baterie po jakim czasie wysiadały w tej zabawce ?
zbychwawawa - Wto 11 Gru, 2018

_kammillo, a czasami można trafić na sprzęt wykonany z tego samego materiału co oryginał, tylko tak na odległość nie sprawdzisz. Takie ryzyko zamawiania z chin :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group