Ćwiczenia - Powiększam penisa - Feniks

Feniks116 - Pon 18 Gru, 2017
Temat postu: Powiększam penisa - Feniks
Zaczynam ćwiczyć penisa. Wcześniej brakowało mi wytrwałości. Co robię? Rozciąganie, Jelq trochę zabaw z pompka no i oczywiście mięśnie Keggla gdyż są bardzo istotne. Proszę mi powiedzieć co zrobić żeby penis najwięcej urósł na długości? Chodzi mi o 2 cm. Nie o 10. Wiec myślę realnie. Czy częstotliwośc seksu masturbacji ma jakiś wpływ na przyrost?
Obecne wymiary w stanie erekcji to 14 cm długości i 12,5cm w obwodzie.

Kamill_tak - Pon 18 Gru, 2017

Fajna ta laska jak się nazywa?.. Nie widzieliśmy Twojego penisa nic nie możemy powiedzieć co będzie dobre dla Ciebie!. Ale na początek najlepiej Jelq delikatny i rozciąganie. Musisz sam ocenisz gdzie masz najwięcej potencjalnych możliwości wzrostu. Czy przez rozciąganie więzadeł wieszadłowych czy przez rozciąganie samego penisa.. Ale to sam możesz ocenić teoria lot dużo może wyjaśnić. Najlepiej na początek rozciągać go do dołu, obniżać jego zawieszenie jak jest wysoko zawieszony..
tom-sta664 - Pon 18 Gru, 2017

Witamy w klubie PP. Pisz w miarę często, bo (jak widzisz) forum zamiera.
Nie wiem, czy ten edging jest Ci potrzebny.
Ćwiczenia PP to szansa na opanowanie nałogu masturbacji. (Być może, Ciebie to nie dotyczy). Edging, niestety, w tym nie pomaga. A raczej utrwala złe nawyki.
Co do Kegla, to uważam (podobnie jak Kadeon), że wystarczy ćwiczyć co drugi dzień. Jedna intensywna sesja 15 min wystarczy w zupełności. Przetrenowanie osłąbia te mięśnie i powoduje ciągły stan zapalny.
I jeszcze jedno. Łykaj witaminę D minimum 2000jm, a najlepiej 4000jm. Będziesz szybciej się regenerował.
Trzymaj się.

Feniks116 - Pon 18 Gru, 2017

Czy częstotliwosc seksu ma znaczenie w przyrostach?
redman32 - Pon 18 Gru, 2017

Brak konkretów, brak zdjęcia z linijką, żeby było co porównywać, za to jest jakaś reklama suplementów. Temat do zamknięcia!!!
Feniks116 - Pon 18 Gru, 2017

redman32 napisał/a:
Brak konkretów, brak zdjęcia z linijką, żeby było co porównywać, za to jest jakaś reklama suplementów. Temat do zamknięcia!!!
Siema, sorry nie chodzilo mi o reklame tylko sie chcialem zapytać czy ogolnie ta arganina pomaga. :) juz skasowalem, zdjecia zamieszcze w wolnej chwili - pozdro
onesa - Wto 19 Gru, 2017

Feniks116, ogarnij ten temat
Feniks116 - Czw 21 Gru, 2017

onesa napisał/a:
Feniks116, ogarnij ten temat
już ogarnąłem, fotki zaktualizowane
tom-sta664 - Czw 21 Gru, 2017

Feniks!
Twój penis wygląda bardzo ładnie. Bierz się do roboty.
Ile masz lat?

Feniks116 - Pon 25 Gru, 2017

Trenuję tak jak założyłem rozciąganie, jelq, keggla co 2 dni no i.. ostatnio postanowiłem też pobawić się pompką (może coś to da - nie zaszkodzi spróbować). Zaktualizowałem galerię, widać tam jak właśnie ćwiczę pompeczką. Penis po wyjęciu z pompki znacznie zyskuje na objętości. Wesołych Świąt. Aktualnie 2 dni przerwy;)
kadeon - Pon 25 Gru, 2017

tom-sta664 napisał/a:

Nie wiem, czy ten edging jest Ci potrzebny.
Ćwiczenia PP to szansa na opanowanie nałogu masturbacji. (Być może, Ciebie to nie dotyczy). Edging, niestety, w tym nie pomaga. A raczej utrwala złe nawyki.


No nie zgodze sie z Toba Tom za nic w tej kwestji bo edging pomaga zapanowac nad przedwczesnym wytryskiem sam jestem tego dowodem a przedwczesny wytrysk utrwala szybkie strzepanie wacka edging uczy samo kontroli przez dlugie masturbowanie sie uczymy sie panowania nad odruchem szybkiego wytrysku.

[ Dodano: Pon 25 Gru, 2017 ]
Feniks super sprzent i tak trzymaj cwicz szukaj odpowiedniej metody i sie nie poddawaj.

I odpowiem tu na twoje pyt o najlepsze cwiczenie na dlugosc nie ma takiego dla kazdego samego na jednego pompka na drugiego jelq na trzeciego expender musisz sam znalezc odp co dla Ciebie najlepsze na mnie jelq odwrocony uchwyt.

tom-sta664 - Sro 27 Gru, 2017

Cześć Kadeon!
Jeśli chodzi o kontrolę wytrysku to rzeczywiście ending może być pomocny. Natomiast w sferze psychicznej jest szkodliwy. Dobrze byłoby wrzucić osobny post na ten temat. Niech uczestnicy wyrażą swoją opinię.
Masz rację, jeśli chodzi o jelq odwrócony. Jest to najskuteczniejsze i chyba najbezpieczniejsze ćwiczenie PP, ale nie możemy rezygnować z innych.
Penis przyzwyczaja się do określonych bodźców i po pewnym czasie reaguje coraz słabiej.
Dlatego trzeba zmieniać uchwyt, siłę, kąt, częstotliwość. Stosować raz dłuższe, raz krótsze okresy odpoczynku.
Co myślisz o tej pompce Bathmate? Ja nie ma żadnego doświadczenia w tej materii.
Na forach zagranicznych doradzają pompkę tylko dla zaawansowanych zawodników, ale Bathmate działa łagodnie więc jest szansa, że pomoże naszemu Feniksowi szybciej osiągnąć upragniony przyrost.
Trzymanko! Tom.

Pavalt - Sro 27 Gru, 2017

Ja się mogę wypowiedzieć na temat pompki bathmate, sam ją stosowałem więc jakieś doświadczenie mam. Wykonanie samej pompki jest dosyć solidne, tylko trzeba się zaopatrzyć w zestawik do konserwacji ;> Niestety ciśnienie jest bardzo małe (chodzi mi o pompki bez gruszki), ćwiczyłem 2x dziennie z rana i w nocy. Penisa trzymałem 15min na maksymalnym ciśnieniu jakie dało się wytworzyć i tak 2x. Przez 3msc nie odnotowałem żadnych przyrostów, a ćwiczenia wykonywałem przez 5dni w tygodniu z 2 dniami przerwy. Tą sumę jaką na to wydałem mogłem kupić zestawik leluv który według mnie lepiej by wypadł.
tom-sta664 - Sro 27 Gru, 2017

Dzięki Pavalt!
Właśnie to chciałem wiedzieć. Co u Ciebie? Są jakieś postępy?
Tom.

Pavalt - Sro 27 Gru, 2017

Dalej stoję w martwym punkcie ;/ Jedynie co odnotowałem to tymczasowe efekty które z czasem zanikały.
Feniks116 - Sro 27 Gru, 2017

Ja jestem uparty w dążeniu do celu, nauczył mnie tego sport. Myślę, że ta pompka działa ale nie sama tylko w połączeniu z rozciąganiem i odwróconym uchwytem jelq.. ;) Zobaczymy za jakiś czas, dziś odbyłem kolejną sesję. 15 min na maksymalnym ciśnieniu to za dużo. Ja korzystam z pompki 3x po 5 minut w przerwach robię jelq.
Gdy trzymasz tak dlugo penisa w pompce, to nabawisz się urazu.

[ Dodano: Sro 27 Gru, 2017 ]
Pavalt napisał/a:
Dalej stoję w martwym punkcie ;/ Jedynie co odnotowałem to tymczasowe efekty które z czasem zanikały.
read
Pavalt - Sro 27 Gru, 2017

Przy maksymalnym ciśnieniu ledwo czułem że coś się z penisem dzieje. Pompkę miałem połączoną właśnie z innymi ćwiczeniami. Przed sesją z pompką robiłem rozgrzewkę, jelq i rozciąganie.Na maksymalnym podciśnieniu penis wydłużał się o jakieś 2cm po odliczeniu wkładki szarej. Większe ryzyko jest gdy na siłę pompujesz ciśnienie w normalnej pompce, tutaj woda łagodzi to. Szkoda że do podstawowych pompek bathmate nie dodają dodatkowej gruszki itp.
Feniks116 - Czw 15 Mar, 2018

Witam, bardzo dawno mnie tu nie było ale musiałem ogarnąć pewne sprawy życiowe. Wracam w pełni sił do treningu. Wydaje mi sie ze poprzedenie treningi coś dały, gdyż mój penis troszkę urósł i na pewno nie mozna zaliczyć go do "małych". Jutr rano dodam fotki z wymiarami itp, czas na nowo rozpocząć trening. Wniosek co do pompki: Moim zdaniem daje efekt, ale tylko krótkotrwały. Niestety, szkoda kasy na to.
kadeon - Czw 15 Mar, 2018

Super cwicz zdawaj relacje tylko nie przerywaj. I dla tego ja wole miedzy innymi cwiczenia od pompki sa bardziej naturalne wolniej dzialaja ale efekt jest bardziej staly i stabilny.
Feniks116 - Czw 22 Mar, 2018

Dołączam fotkę w stanie erekcji. Długość jednak waha się, musze zrobić fotę z linijką, to zależy od stanu podniecenia. W przybliżeniu ~14cm. Choc zdaje mi sie ze wyglada na wiekszego zwlaszcza na tym zdjeciu. Grubość myślę, że jest ok - ale moze byc jeszcze lepsza :) Obwód 12,5 choć tu wyglada znow na 15 ;d Chciałbym zwiększyć długość, nad tym się głównie skupiam. Chciałbym zwiększyć długość, choć grubością również nie pogardzę... :)

skasowany link

onesa - Czw 22 Mar, 2018

zero bazowych pomiarów, do tego zdjęcia z pomiarami na oko..
kadeon - Czw 22 Mar, 2018

Mam mala uwage wklejaj zdjencia najlepiej na jakies sprawdzone portale jak: http://pixxxels.org itp dozo ludzi wkleja na jekies fotosiki i inne pierdoly gdzie zdjencia sa usuwane szybko i gina ja na tym pixxxels mam po kilka lat i sa caly czas a tu linki gasna lub sie kasuja.
onesa - Pią 23 Mar, 2018

kadeon, kadeon w tym przypadku link poleciał z winy autora. A co do znikających zdjęć to temat długi.
kadeon - Pią 23 Mar, 2018

Ok onesko ale tak napisalem by na pewne portale wklejac.
Feniks116 - Pią 23 Mar, 2018

:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
rafalsb - Sob 24 Mar, 2018

Nie mozesz po prostu kupic linijki? Ja specjalnie kupilem do pomiarow. Poloz telefon np na stole albo szafce wyzszej tak zeby obiektyw wystawal skierowany do dolu i obejmowal wodok ciebie w okolicy pasa i jesli masz galaxy to powinirn miec mozliwosc wyzwalania zdjecia na haslo. Jefna reka trzymasz linijke, druga penisa i slownie robisz zdjecia.
zbychwawawa - Sob 24 Mar, 2018

Feniks116, czemu etui a nie sama linijka? Po co całe ciało jak oceniany tutaj tylko członek ? chyba że powiększasz kaloryfer na ścianie..
_kammillo - Sob 24 Mar, 2018

Poza tym wszyscy wiedzą, że jeśli siedzisz w takiej pozycji to zawyżasz wyniki, ponieważ członek w aktualnej bardziej wychodzi, ponieważ miednica jest podkulona.
kadeon - Sob 24 Mar, 2018

Feniks zdjencia z fajnej perspektywy i penis okazale wyglonda, ale tak jak mowia koledzy jesli ma to byc dokladne z pomiarem to przyataw linijke od strony grzbietowej od gory i zrob zdjencie.
redman32 - Nie 25 Mar, 2018

Apeluje do Onesy o zamknięcie tego tematu.

Ani jednej foty, ani tym bardziej fotek z linijką. Gdyby gość chciał pokazać efekty ćwiczeń to by pokazał. Niech mi kaktus na dupie urośnie, jeśli on nie ma linijki. Na jakiej pustyni trzeba żyć, żeby nie mieć linijki w domu? Idź chłopie do Tesco/Auchan/Biedronki/Lidla/obojętnieczego i se kup!!!!!!!! Jaki sens zaśmiecać forum takimi bzdurami? Każdy może sobie bajki pisać, że powiększa kutasa i leczyć swoje kompleksy. Pisanie, że "Obwód 12,5 choć tu wyglada znow na 15 " to bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury. A ja mam 25cm i rozciągam do 30cm, ale nie pokażę. Bez sensu takie pisanie i zaśmiecanie forum!!!

onesa - Nie 25 Mar, 2018

Feniks116, dałam mu szansę na poprawienie linków/zdjęć. Nie zrobił tego to temat leci do zamknięcia.

ps. Do tego skasował swój ostatni post nie dając się nawet zapoznać z jego treścią, ale z tego co widzę to użytkownicy już ocenili "skasowany materiał" - leci ostrzeżenie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group