Wielkość Penisa - Mam kompleks małego penisa

XXZS - Pon 16 Paź, 2017
Temat postu: Mam kompleks małego penisa
Cześć, mam na imię Piotr. 20 lat z Poznania.
Od jakiegoś czasu mam kompleks małego i brzydkiego penisa, zawsze wszystkie dziewczyny były pod wrażeniem i nigdy nie narzekały na seks. Ale pewnie spowodowane jest to tym ze bardzo długo prowadzę grę wstępna, uwielbiam to. Aktualnie bardzo długo jestem sam.
Wszystko zaczęło się odkąd dziewczyna z która byłem ponad 2 lata, wiązałem z nią przyszłość zdradziła mnie ze swoim o 12 lat starszym trenerem.

Chciałbym zapytać Was jak oceniacie moje przyrodzenie, prosze o obiektywne komentarze.
Gdzie leży problem?
Zdjecia specjalnie robione z perspektywy i z dalszej odległości, tak zeby kazdy mogl zobaczyc go w całości, nie chciałem dodać zdjeć z bliska, jak większość na tym forum, gdyż wtedy kazdy penis wydaje się być duży.

ToriBlackFan - Pon 16 Paź, 2017

Witam twój penis nie jest mały. Moim zdaniem jest średni. Ile ma cm długości ile obwód mierzyłes, napisz.
DTTPO - Pon 16 Paź, 2017

Ja bym rzekł, ze ciut większy niz średni. Jest bardzo spoko i ładny. Strzelam, ze ma 16cm. Na pewno nie mniej niż 15.

Nie ma sensu mieć kompleksów w ogóle, a szczególnie gdy ma się niemaly sprzęt.

Per Rectum - Pon 16 Paź, 2017

Ani mały, ani brzydki. Chyba się droczysz z forumowiczami. ;)
Ajay - Pon 16 Paź, 2017

Właśnie, uważam, że jeden z najzgrabniejszych i estetycznych tu na forum.
onesa - Pon 16 Paź, 2017

XXZS, masz temat zbiorczy do ocen penisów tam również mogłeś podzielić się swoją historią

ostrzeżenie i zamykam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group