Luźne dyskusje o męskich sprawach - Pytanie do ojców i nie tylko

alexis - Nie 09 Lip, 2017
Temat postu: Pytanie do ojców i nie tylko
Ojcowie, czy przebieracie się nago przy swoich dzieciach? Czy wasze dzieci widziały Was nago? Jeśli nie macie dzieci, to czy przebieraliście się kiedyś nago przy kimś albo po prostu ktoś z rodziny widział Waszą męskość?
brooxx - Nie 09 Lip, 2017

Nie mam dzieci, ale zawsze unikałem nagości będąc przy kimś z rodziny. Z drugiej strony- przy obcych ludziach nie mam z tym problemu, mimo ze to niby przed obcymi jest większy "wstyd".
redman32 - Nie 09 Lip, 2017

Nieeeeeeeeeee. Nie mam dzieci, ale jakoś sobie nie wyobrażam, abym świecił kutasem przy dziecku!!!
DTTPO - Sro 12 Lip, 2017

Przebieram sie nago przy dzieciach. Syn 8 lat, corka 5. Co do innym członków rodziny to jeszcze przy żonie i bracie.
Pioterek - Sro 12 Lip, 2017

Uważam, że nie ma się czego wstydzić. Sama natura. Gdzie jak nie w domu ma dziecko zobaczyć jak wygląda człowiek.
U mnie ojciec spał nago, często go widziałem nago. Ja robie tak samo.

zbychwawawa - Czw 13 Lip, 2017

nie jestem ojcem, unikam rozbierania się przy rodzinie
zbycho6868 - Czw 13 Lip, 2017

A ci to za problem zaden
Kazdy ma to samo

zbychwawawa - Sro 19 Lip, 2017

zbycho6868 napisał/a:
A ci to za problem zaden
Kazdy ma to samo


możesz jaśniej?

zbycho6868 - Sro 19 Lip, 2017

Ni ze kazdy f albo k ma między nogami to sami nie?
zbychwawawa - Pon 24 Lip, 2017

Ale jakaś przyzwoitość powinna być zachowana co nie?
Viridis - Czw 03 Sie, 2017

[edit]
Mateusz2609 - Czw 24 Sie, 2017

Ja mam 5letniego syna i chodzę przy nim nago. Tzn. Czy pod prysznic czy z prysznica nie widzę problemu. Oczywiście wiadomo ze nie chodzę całe dnie nago. Śpimy z żoną nago i nie widzę w tym problemu, choć żona już zaczęła siesię coraz mniej nago mu pokazywać. Jak mały wejdzie do łazienki podczas jej prysznica nie ma problemu. Nagość jest naturalna i trzeba z nią obawiając dzieci żeby nie było potem problemów czy to u lekarza czy np. Podczas prysznica w szkole czy na basenie ze sie nie użyje dokładnie bo się wstydzi zdjąć majtki itd.
Oleg_1981 - Nie 01 Mar, 2020

Mateusz2609 napisał/a:
Ja mam 5letniego syna i chodzę przy nim nago. Tzn. Czy pod prysznic czy z prysznica nie widzę problemu. Oczywiście wiadomo ze nie chodzę całe dnie nago. Śpimy z żoną nago i nie widzę w tym problemu, choć żona już zaczęła siesię coraz mniej nago mu pokazywać. Jak mały wejdzie do łazienki podczas jej prysznica nie ma problemu. Nagość jest naturalna i trzeba z nią obawiając dzieci żeby nie było potem problemów czy to u lekarza czy np. Podczas prysznica w szkole czy na basenie ze sie nie użyje dokładnie bo się wstydzi zdjąć majtki itd.


Brawo! Głos rozsądku!

Koliber94 - Nie 08 Mar, 2020

Mateusz2609, masz rację, z nagością trzeba oswajać. Teraz jakoś wszyscy mają na tym punkcie fioła. Przecież to normalna rzecz. Jak chodziłem, za młodu na basen to zawsze na basenie się przebierało przy innych i nie było krzyku.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group