Ogólnie o powiększaniu - Powiększanie a cewka moczowa

kejdzej - Sro 05 Lip, 2017
Temat postu: Powiększanie a cewka moczowa
Tak się zastanawiam od jakiegoś czasu. Cewki moczowej nie da się rozciągnąć, a jeśli się to zrobi jest to chyba niebezpieczne dla penisa, więc jak to jest z powiększaniem za pomocą pompki czy jelq?
DTTPO - Sro 12 Lip, 2017

Nie sądzę, by cewka stanowiła jakiś kłopot, na szerokość nic jej nie rozciąga a te troche na długość tak miękka tkanka spokojnie sie rozciąga. A przynajmniej niż o problemach z cewka przy powiększaniu.
zbychwawawa - Czw 13 Lip, 2017

niby czemu niebezpieczne?
rafalsb - Pią 16 Lut, 2018

mnie od miesiąca szczypie w cewce przy oddawamiu moczu bo ćwiczeniami sobie cos zrobilem
onesa - Sob 17 Lut, 2018

rafalsb, byłeś z tym u lekarza?
rafalsb - Sob 17 Lut, 2018

onesa napisał/a:
rafalsb, byłeś z tym u lekarza?


Jeszcze nie, łudzę się że przejdzie. Chce uniknac słuchania od lekarza, że cwiczenia nie działąja i słuchać tego gadania.

onesa - Sob 17 Lut, 2018

rafalsb, jak nie przejdzie to zgłoś się lepiej do specjalisty
rafalsb - Sob 17 Lut, 2018

onesa napisał/a:
rafalsb, jak nie przejdzie to zgłoś się lepiej do specjalisty


dam sobie jeszcze chwile i zoabczymy

DTTPO - Pon 19 Lut, 2018

To, może nie być bezpośrednio od ćwiczeń tylko np. drożdże sie jakieś dostały, one w cewce ponoć lubią sie schować i siedzieć .
rafalsb - Pon 19 Lut, 2018

DTTPO napisał/a:
To, może nie być bezpośrednio od ćwiczeń tylko np. drożdże sie jakieś dostały, one w cewce ponoć lubią sie schować i siedzieć .


JUż przechodzi. Prawie juz nie ma dolegliwosci, lekko to czuje

zbychwawawa - Pią 23 Lut, 2018

ja bym szedł odrazu do lekarza a nie czekal
Powiększony - Pią 25 Wrz, 2020

Hej.

Ja korzystałem z produktu EROS, tego prawdziwego a nie jednego z wielu podrób na rynku.
Początkowo byłem sceptyczny, ale spróbowałem bo wiadomo że człowiek chce się ratować.
Mój penis urósł o 5cm w długości, ale jego objętość także się zwiększyła. Co jeszcze zaskakujące moja potencja zwiększyła się na tyle że 6 krotny stosunek jednego dnia nie sprawiał mi problemu. Skóra mojego penisa od tego żelu stała się też bardziej elastyczna, dzięki czemu nie ma żadnego uczucia tarcia podczas stosunku i po nim nie występują żadne podrażnienia.

Ja zamawiałem z tego linku --> worldbestmedicine.com/l/eros

Polecam każdemu którzy już próbowali wszystkiego, a także tym co dopiero chcą spróbować. Serio pomaga, jest warty swojej ceny.84


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group