Ogólnie o powiększaniu - Powiększanie penisa kwasem hialuronowym - próbował ktoś?

Zakompleksiony - Pon 20 Lut, 2017
Temat postu: Powiększanie penisa kwasem hialuronowym - próbował ktoś?
Hej, piszę w sprawie tej metody operacyjnej, która jest podobno mało inwazyjna i dość skuteczna, jednak w internecie nie znalazłem zbyt wiele opinii na jej temat, choć w Polsce jest dość sporo klinik, które ów zabieg oferują.


Próbowaliście tej metody albo znacie kogoś, kto próbował? Możecie coś więcej o niej napisać? Jakie kliniki polecacie itp.


Będę bardzo wdzięczny za wszelkie odpowiedzi!


Pozdrawiam!

bear834 - Wto 21 Lut, 2017

przylaczam sie do pytania,
jest troche zdjec na stronach klinik ktore takie cos robia z tym ze najczesciej sa to foty od razu po zabiegu. malo jest porownan w stanie erekcji.
moze ktos sie skusil?

Zakompleksiony - Wto 21 Lut, 2017

Są to niestety porównania (zazwyczaj) w samym zwisie.
W stanie erekcji nie widziałem.


Jest jeszcze metoda powiększania penisa swoim własnym tłuszczem, ale podobno jest bardziej bolesna, z tymże niby może okazać się skuteczniejsza, bo kwas hialuronowy ulega biodegradacji. Tutaj jest ciekawy artykuł, w którym dr. Elsaftawy z Wrocławia opowiada o obu metodach.

https://www.wprost.pl/532...a-na-meskim-ego

User66 - Sob 25 Lut, 2017

Szkoda że nie ma chyba nikogo na forum kto by zdał relację z takiego zabiegu. Wydaje sie to najkrotsza ale i byc moze najbezpieczniejsza droga do wiekszego penisa.
onesa - Nie 26 Lut, 2017

User66, możesz spróbować pierwszy i zdać relację
zbychwawawa - Wto 28 Lut, 2017

User66, a orientowałeś się ile taki zabieg kosztuje ?
User66 - Pią 10 Mar, 2017

zbychwawawa napisał/a:
User66, a orientowałeś się ile taki zabieg kosztuje ?


Sorry, dopiero teraz zauważyłem post. Koszt zabiegu to coś pomiędzy 3500-5500 zł, bazuje na googlowaniu. Nie byłem osobiście w klinice żadnej aby dowiedzieć się ceny osobiście.
Swoją drogą jest dosyć sporo miejsc gdzie oferują powiększanie hialuronem.

onesa - Pią 10 Mar, 2017

Może pewnego dnia któryś z użytkowników forum zdecyduje się na taki zabieg i opisze cały zabieg przed i po :)
bear834 - Sob 11 Mar, 2017

ja się w koncu odwazylem, efekt po jest bardzo dobry ale trzeba nieco czasu odczekac - u mnie ok 2 tygodni. penis wyraznie grubszy ale nie tak twardy jak naturalny, mi dalo to ok 1,5-2cm na obwodzie zalezy jak stoi. w zwisie wyraznie wiekszy sie zrobil. niestety minus taki ze zabieg trzeba powtarzac - ciekawe jak dlugo efekty ie utrzymaja u mnie...
Nunak - Sob 11 Mar, 2017

Chyba nawet na youtube są filmiki z zabiegów. Osobiście dla mnie to jest to samo co mięśnie po syntholu. Jedna osoba ciężko trenuje żeby coś osiągnąć, druga wstrzyknie sobie daną substancję tu i tam i to jej to wystarczy.
Zdecydowanie nie dla mnie takie "oszustwo"?!

Bear jeśli wcześniejsze fotki, które tu wstawiałeś były Twoje i były sprzed zabiegu, to dla mnie głupotą jest to, że poddaleš się temu zabiegowi..

onesa - Sob 11 Mar, 2017

Nunak, w internecie znajdziesz wszystko :) a ja mówiłam o użytkowniku forum, no i jest bear834
User66 - Sro 15 Mar, 2017

bear834 napisał/a:
ja się w koncu odwazylem, efekt po jest bardzo dobry ale trzeba nieco czasu odczekac - u mnie ok 2 tygodni. penis wyraznie grubszy ale nie tak twardy jak naturalny, mi dalo to ok 1,5-2cm na obwodzie zalezy jak stoi. w zwisie wyraznie wiekszy sie zrobil. niestety minus taki ze zabieg trzeba powtarzac - ciekawe jak dlugo efekty ie utrzymaja u mnie...


Odwagi na pewno potrzeba bo jest to jednak ingerencja w jak by patrzeć najważniejszy obok mózgu organ.
Ja najbardziej bałbym się uszkodzenia ciał jamistych. Po prostu lekarz za głęboko wbiłby igłę i aż strach pomyslec co by było dalej.

Wstawiłeś foty przed zabiegiem w erekcji to jakbyś chciał ciekawie byłoby porównać wygląd po.

bear834 - Sro 15 Mar, 2017

obecnie nie wiele sie rozni od tego co dalem na fotce, mialem spora przerwe od cwiczen, niestety spore spadki w rozmiarach. z racji tego ze juz mialem dosc cwiczen i wiedzialem jak dlugo zajeloby mi odpracowanie tego zdecydowalem sie na ten zabieg.

teraz praktycznie wymiary trzyma caly czas takie same. najwiecej dalo w stanie spoczynku-tutaj roznica jest od razu zauwazalna - bo tyl co mam teraz w stanie wiotkim mialem dawno temu (10 lat temu) jak zaczynalem przygode z powiekszaniem w 100 % stojce.

niestety u mnie efekty trenowania nie sa stale i po zaprzestaniu cwiczen dosc szybko wymiary spadaja. zobaczymy jak bedzie teraz. aleto co moge powiedziec to fakt ze fajnie to wyglada, dziewczyna sie podoba :)

Marcinbarczynsk - Nie 19 Mar, 2017

Nie próbowałem z kwasem hialuronowym
onesa - Pon 20 Mar, 2017

Marcinbarczynsk, 2 ostrzeżenie
zbychwawawa - Wto 21 Mar, 2017

ja bym się nie zdecydował na wstrzykiwanie czego koleiwek w penisa :P
Zakompleksiony - Sro 19 Kwi, 2017

bear834 , a z czystej ciekawości - miałeś robiony zabieg powiększania penisa kwasem hialuronowym czy własnym tłuszczem? I w której klinice? Dużo Cię to wyniosło?


EDIT : Penis nie jest już tak "sztywny" i twardy po zabiegu? Teraz bardziej miękki? Zwiotczał?

onesa - Sro 19 Kwi, 2017

Zakompleksiony, zastanawiasz się nad zabiegiem?
cardin - Sro 19 Kwi, 2017

A jak sprawa ma się z twardością po zabiegu? Też będzie jak skała, czy czuć warstwę kwasu i na jak długo to wystarcza? Jestem ciekaw sumie.
Zakompleksiony - Sro 19 Kwi, 2017

onesa, szczerze? Owszem... :(


cardin, jeśli chodzi o twardość to sam jestem ciekaw. Natomiast jeśli chodzi o czas utrzymania się efektów, tj. trwałość zabiegu, to wynosi ona, w zależności od metody :

-do 18 miesięcy (czyli do półtora roku) jeśli chodzi o zabieg powiększania penisa kwasem hialuronowym
-do 3 lat a niekiedy i na stałe jeśli chodzi o zabieg powiększania penisa własnym tłuszczem

Haczyk w tym, że druga metoda jest bardziej inwazyjna, potrzeba więcej znieczuleń i okres rekonwalescencji jest troszkę dłuższy. Mogą wystąpić też powikłania, choć nie powinny. Czasem tłuszcz się nie przyjmuje w całości i po 3 miesiącach kilkadziesiąt procent zanika, toteż trzeba zaaplikować kolejną dawkę.

O samym zabiegu dużo czytałem, natomiast nie miałem jak do tej pory okazji porozmawiać z osobą, która temu zabiegowi się poddała.

Moje wymiary nie są jakieś tragiczne (Wzwód : 13,5-14 cm w długości i 12 w obwodzie), ale mam trochę kompleksów z tego powodu, szczególnie gdy jest w zwisie, bowiem jest dość mały, toteż sam waham się nad zabiegiem.

Inna sprawa, że taki zabieg trzeba jednak co jakiś czas powtarzać, a tanie rzeczy to nie są.

zbychwawawa - Pon 22 Maj, 2017

Zakompleksiony, a nie masz żadnych obaw że coś może pójść nie tak ?
Zakompleksiony - Sob 10 Cze, 2017

zbychwawawa, a co może pójść nie tak? Jeżeli kierujesz się do specjalisty, który ma za sobą setki takich operacji i żadnej nie spartolił, bo jest po prostu cholernie dobry, to wszystko będzie w porządku.

Ta metoda nie jest aż tak bardzo inwazyjna jak np. przecięcie jakichś węzłów czy coś w ten deseń.

zbychwawawa - Nie 25 Cze, 2017

Zakompleksiony, dalej mnie nie przekonałeś :p
Zakompleksiony - Nie 25 Cze, 2017

zbychwawawa napisał/a:
Zakompleksiony, dalej mnie nie przekonałeś :p



Ale ja nie miałem na celu Cię przekonywać. Sam musisz tego chcieć i myślę, że to zależy od indywidualnej sytuacji. Jeśli masz całkiem pokaźny sprzęt i chcesz tylko połechtać swoje ego jeszcze większym wydłużeniem/pogrubieniem, to kumam, ze można mieć wątpliwości, czy gra warta świeczki.


Natomiast ja mam kompleksy, mimo że to nie jest żaden mikropenis, ale jego wymiary są naprawdę ubogie, szczególnie w obwodzie, toteż jeśli uda mi się przyoszczędzić troszkę pieniążków, zapiszę się na ten zabieg i zdam relację.

onesa - Wto 27 Cze, 2017

Zakompleksiony, każdy ma wolną wolę, to czekamy na relację.
waflemaslane - Nie 31 Mar, 2019

Mój pierwszy post, więc cześć :)
Piszę posta bo też miałem długą rozkminę na temat tego jak to jest z tym powiększaniem kwasem hialuronowym.
Otóż nie zdecydowałem się żeby pójść na zabieg i nie wiem czy zdecyduję. Cena jest trochę zaporowa trochę, ale nie byłaby problemem przy zapewnieniu że efekt będzie taki jaki oczekuję i wszystko będzie okej. Ogólnie obawy czy nie będzie jakiś grudek, zakażenie się nie wda, czy nie uzyskam komicznego efektu, jak będzie penis się zachowywał podczas stosunku (chodzi że kwas nie powiększa penisa jako penisa tylko zalega pod skórą).
Może zacznę od tego kiedyś stosowałem pompkę, bawiłem się też jelq.
Co do ćwiczeń to szybko następowała u mnie adaptacja treningowa i brak reakcji na bodźce. W przypadku pompki objawiało się to znikomym nabieraniem limfy po jakimś czasie treningów, a na szczęście w porę się połapałem że wydłużanie czasu jak i zwiększanie ciśnienia może być niebezpieczne, poza tym ewidentnie miałem gorsze erekcje. Ogólnie pompki nie polecam.

Jelq jest całkiem spoko, ale też uważam że potencjał stałego wzrostu penisa wykorzystałem, jeżeli taki był w ogóle. W tym przypadku jestem zdania że jelq co drugi dzień tak po 30 minut to przyjemne i pożyteczne działanie. Penis lekko się wyciąga z ciała, jest pełniejszy delikatnie przy wzwodzie jak i zwisie, erekcja jest lepsza jeśli się nie przesadza. Gdybym miał więcej chęci i czasu to chętnie wrócę do tych 30 minut co drugi dzień :)

A teraz do sedna:

Z racji tego, że duża część lekarzy działa z automatu, byle jak żeby tylko kasę skosić, z racji kosztów i wielu innych wątpliwości sam wykonałem sobie zabieg kwasem hialuronowym na próbę. Nie zachęcam was do tego i nie polecam.
Zabieg zrobiłem sobie na próbę żeby zobaczyć jaki będzie efekt. Dawka bardzo mała bo 1 ml (cm3). W klinikach stosują coś między 5-20 ml co wydaje się jeżeli podejdziemy do sprawy matematycznie policzymy z obecnej średnicy obwód i objętość, do objętości dodamy wstrzyknięte cm3 to jesteśmy w stanie wyliczyć sobie nowy obwód. Zależy też na jakiej długości penisa wykonamy iniekcję. Ja sobie założyłem powiększenie na długości 3-4 cm, wstrzyknięcia dokonałem w 6 miejscach, od górnej części penisa z tego względu że: doprowadziłem penisa do wzwodu, widziałem w którym miejscu fajnie byłoby mu dodać objętości a także widziałem dokładnie siatkę naczynek krwionośnych i długopisem zaznaczyłem obszary w których mogę dokonać wkłucia.
Ogólnie przydałaby się dodatkowa para rąk żeby penisa ostrzykiwać od dołu, ale od góry też nie jest samemu tak łatwo mimo że jest to dość proste ponieważ zastrzyki są podskórne (kto np. złamał nogę to wie jak sobie w fałdy na brzuchu robił zastrzyki). Na dodatek polecił bym kaniulę dermatologiczną jak mogę stwierdzić po swoim małym doświadczeniu. Niestety ja robiłem wprowadzenie kwasu igłą załączoną do zestawu. Ale tak też da się zrobić. Nie chce mi się póki co więcej pisać i muszę spadać. Ogólnie efekt milimetra na obwodzie i nie uważam że zepsułem sobie penisa. Ponad tydzień jestem po zabiegu. Możecie zadawać pytania, a ja w wolnym czasie jeszcze coś od siebie napiszę.

A i jeszcze raz: nie róbcie tego sami.

zbychwawawa - Sob 31 Sie, 2019

waflemaslane, nie wiem dlaczego nikt nie napisał żebyś wrzucił zdjęcia przed i po zabiegu, to zrobię to ja :D
bestmed90 - Czw 05 Wrz, 2019

Na jakie efekty można liczyć, ile cm moze to zwiększyc, jak wpływa na grubość? Na necie piszą ze z rok mozna liczyc na trwałosć efektów, ale pytanie jakie te efekty są? Macie jakies zdj przed i po?
onesa - Czw 05 Wrz, 2019

Oby waflemaslane wrócił do nas :)
DTTPO - Pią 06 Wrz, 2019

Wątpię, by efekt był trwały. W kolana kwas hialuronowy, gdy potrzeba to wstrzykuje się co pół roku, nosie rozkłada, czy tam wchłania inaczej. Może w prąciu trzyma się dłużej, ale raczej nie w nieskończoność.
onesa - Nie 08 Wrz, 2019

DTTPO, z tego co mi wiadomo chociaż sama nie korzystałam :D to efekt wypełnienia zależnie od miejsca utrzymuje się od 12 do 24 miesięcy :) jeżeli ta informacja będzie przydatna :)
miro123 - Pon 09 Wrz, 2019

W pensie taki kwas to pewnie trudno rozprowadzić równomiernie. jeżeli ktoś ma to pieniądze to zawsze jakieś rozwiązanie.
zbychwawawa - Sro 11 Wrz, 2019

Przy takim zabiegu to się nakłuwa w kilku miejscach i wtedy się rozprowadza ? są o tym jakieś artykuły jak prowadzi się taki zabieg ?
miro123 - Czw 12 Wrz, 2019

Ano tak przecież to logiczne że nie wstrzykuje się w jedno miejsce, pardon moja wina :D
onesa - Nie 15 Wrz, 2019

miro123, to nie tak że to wstrzykuje się w jedno miejsce. wypełniasz w kilku i wtedy jest efekt.
waflemaslane - Sro 07 Paź, 2020

onesa napisał/a:
Oby waflemaslane wrócił do nas :)

Mówisz masz :lol:
Ten 1-2 mm które były są dalej. W moim odczuciu przez pierwsze miesiące kwas miał tendencję do przemieszczania się i musiałem rozmasowywać żeby nie było gródek. Teraz niewprawione oko pewnie nic nie zauważy, ja natomiast widzę dwie plamki gdzie skóra na penisie jest bardziej gładka.
To był tylko 1 ml ;) Sam nie podjąłbym się wstrzyknięcia większej ilości raczej, może kaniulą żeby nie robić tylu nakłuć.
Jeżeli ktoś napompował kiedyś solidnie penisa czy poćwiczył że podszedł limfą to wie jak to wygląda. Wydaje mi się że przy większej ilości kwasu, penis wyglądałby nieestetycznie, jak galareta. Mając jednak mniejszego/cieńszego to pewnie i tak bym się zdecydował.

Teraz trochę ćwiczę penisa po swojemu 1-2 razy w tygodniu. Ale raczej muszę zaakceptować ten obwód i tyle - 12 cm. Nie jest to tragedia, ale też nie ma kokosów. Kobiety za bardzo nie chcą rozmawiać na te tematy i raczej chwalą mojego penisa, ale to kwestia długości myślę. Mając za sobą kilkanaście partnerek seksualnych stwierdzam, że nie jest to obwód uniwersalny, a po prostu mały. Tylko w przypadku kilku partnerek czułem że je fajnie wypełniam.
To nie znaczy jednak że te w których ja czułem się luźniej miały mniejszą przyjemność. Kobiety różnie odczuwają różne penisy, do tego różne kąty penetracji, pozycje, jest pełno różnych czynników które wpływają na udany seks.
Mimo wszystko nie jestem zadowolony z tego wymiaru.

Oleg_1981 - Sro 07 Paź, 2020

waflemaslane napisał/a:
onesa napisał/a:
Oby waflemaslane wrócił do nas :)

Mówisz masz :lol:
Ten 1-2 mm które były są dalej. W moim odczuciu przez pierwsze miesiące kwas miał tendencję do przemieszczania się i musiałem rozmasowywać żeby nie było gródek. Teraz niewprawione oko pewnie nic nie zauważy, ja natomiast widzę dwie plamki gdzie skóra na penisie jest bardziej gładka.
To był tylko 1 ml ;) Sam nie podjąłbym się wstrzyknięcia większej ilości raczej, może kaniulą żeby nie robić tylu nakłuć.
Jeżeli ktoś napompował kiedyś solidnie penisa czy poćwiczył że podszedł limfą to wie jak to wygląda. Wydaje mi się że przy większej ilości kwasu, penis wyglądałby nieestetycznie, jak galareta. Mając jednak mniejszego/cieńszego to pewnie i tak bym się zdecydował.

Teraz trochę ćwiczę penisa po swojemu 1-2 razy w tygodniu. Ale raczej muszę zaakceptować ten obwód i tyle - 12 cm. Nie jest to tragedia, ale też nie ma kokosów. Kobiety za bardzo nie chcą rozmawiać na te tematy i raczej chwalą mojego penisa, ale to kwestia długości myślę. Mając za sobą kilkanaście partnerek seksualnych stwierdzam, że nie jest to obwód uniwersalny, a po prostu mały. Tylko w przypadku kilku partnerek czułem że je fajnie wypełniam.
To nie znaczy jednak że te w których ja czułem się luźniej miały mniejszą przyjemność. Kobiety różnie odczuwają różne penisy, do tego różne kąty penetracji, pozycje, jest pełno różnych czynników które wpływają na udany seks.
Mimo wszystko nie jestem zadowolony z tego wymiaru.


Fajnie napisałeś ale sobie zaprzeczasz trochę. Masz niestety kompleksy. Pytanie czy warto? Tyle jesteś wart co te 12 cm? A jak by było 21 cm to co by się zmieniło? Jakoś to wpłynęłoby na to gdzie pracujesz, jak spedzasz czas z rodziną, jak realizujesz swoje zainteresowania i hobby? To jest tylko kutas, który "urósł" w Twojej głowie, i innych powiękaszających, do rangi problemu i kompleksu.

onesa - Czw 08 Paź, 2020

1 ml? Tak szczerze to wydaje mi się to bardzo małą ilościa. Tyle właśnie często używa się do wstrzykiwania sobie w usta za pierwszym razem i wcale nie daje to takiego dużego rezultatu. Zwykle potem wchłania sie to w przeciągu 3 miesięcy. Potem trzeba iść ponownie na dostrzyknięcei 0,5 do 1 ml. Potem co pół roku powtórki.

Wiem bo orientowałam sie w temacie bo za miesiąc idę na powiekszanie ust ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group