Wielkość Penisa - Kompleks z powodu penisa....

Logner - Wto 24 Sty, 2017
Temat postu: Kompleks z powodu penisa....
Witam wszystkich użytkowników :D .
Mam 26 lat i jestem prawiczkiem :roll: .... chyba z wyboru[na innych forach "doradzano" mi udanie się do prostytutki żeby się przełamać itd..... ale nie chcę robić tego z kobieta za pieniądze] ale też w głównej mierze spowodowane jest to przez kilkanaście sytuacji w moim życiu gdzie "wycofałem" się ze "społeczeństwa" itd[spokojnie już wsztstko jest w normie 8)
Mam 173 cm wzrostu 70 kg wagi i mój penis w stanie wzwodu ma 14-15 cm i 13 cm obwodu.
Tak wiem,że jest to średnia europejska itd ale gdy poznaje kobietę po jakimś czasie uruchamia mi się strach przed tym,że gdy zobaczy mnie nago,to mnie wyśmieje :shock:

tcq - Wto 24 Sty, 2017

Logner,
Z Twoim penisem wszystko jest ok ;) nie wygląda na małego, a pozostałe walory estetyczne też są całkiem spoko.
Sądzę, że wizyta u psychologa dobrze by Ci zrobiła, bo te niepotrzebne kompleksy za pewne z czegoś wynikają, a to niepotrzebnie rzutuje na Twoje życie :)

Kaloryfer1995 - Wto 24 Sty, 2017

Normalny penis, dużo polaków ma 15cm w tym ja mam 15,5 i co? :)
zbycho6868 - Wto 24 Sty, 2017

Logner,

liczy sie jakosc nie martw sie

bear834 - Wto 24 Sty, 2017

zamiast martwic sie na zapas zmien zle nawyki zywieniowe, idz na silke, zacznij dobrze sie odzywiac, zadbac o wyglad fizyczny a bedzie spoko:) do dobrego kaloryfera nie potrzeba duzej wajchy za to jak jest spory boiler to i spory kurek byc musi ;)
onesa - Wto 24 Sty, 2017

Logner, masz temat zbiorczy na zdjęcia.
Per Rectum - Sro 25 Sty, 2017

Wszystko jest z Tobą ok. Penis jest w porządku (gruby, fajny; 15 cm to zupełnie wystarczająca normalna długość), ciało też miłe dla oka.
Żadna zdrowa na umyśle kobieta Cię nie wyśmieje, bo kompletnie nie ma z czego. Jesteś normalnym, atrakcyjnym mężczyzną.
Pozdrawiam, życzę powodzenia w podbojach. ;)

zbychwawawa - Sro 25 Sty, 2017

Cytat:
uruchamia mi się strach przed tym,że gdy zobaczy mnie nago,to mnie wyśmieje :shock:


chyba jesteś przewrażliwiony.. serio wyluzuj

DTTPO - Czw 26 Sty, 2017

Mam tej samej długości penisa i chyba nawet cieńszego i zona mnie zawsze zapewnia, ze się cieszy, ze nie większy, jestem jej w stanie uwierzyć, bo w niektórych pozycjach musze uważać, bo jak wejde za głęboko to ją boli.

Uszy do góry! :)

Jako, ze tez dlugi zylem bez seksu jak i z seksem a potem znowu jakies przerwy były to powiem, ze ogólnie w zyciu dla mnie nie ma znaczenia,czy jest seks czy nie, choc oczywiście jest miły, no i w związku poprawia poprawia go, ale jezeli sie nie jest w związku to życie bez seksu jest spoko. To jak zycioe bez czekolady, czekolada jest smacza, ale sa inne słodycze też, tak samo jak walenie tez jest dobre.

duzy21 - Sro 21 Paź, 2020

Ja mam problem właśnie bow zwisie 16 cm a jak stanie prawie 21 🤣 90% dziewczyn odpada 5przyv3/4
onesa - Czw 22 Paź, 2020

Serio?

Ale co Ci mowia jak go widzą? Że odpadają?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group