Ogólnie o powiększaniu - poziom tkanki tluszczowej a rozmiar czlonka !!!!!

figo1994 - Wto 08 Lis, 2016
Temat postu: poziom tkanki tluszczowej a rozmiar czlonka !!!!!
Witam! mam penisa 15 cm i 13 obwodu i lekka nadwage przy wzroscie 175 85kg, czy po zrzuceniu kilku kilogramow penis troche sie wydluzy a co za tym idzie wiecej wejdzie do pochwy ?
Kuba85 - Wto 08 Lis, 2016

figo1994 napisał/a:
czy po zrzuceniu kilku kilogramow penis troche sie wydluzy a co za tym idzie wiecej wejdzie do pochwy ?
Pierwsze słyszę taką teorię. Poczytaj, proszę, jak jest zbudowany penis.
figo1994 - Wto 08 Lis, 2016

Kuba85, Kuba85, Na wzgorku lonowym znajduje sie tluszcz, jezeli jest go dluzo to penis mniej wystaje , troche logiczne
Kuba85 - Sro 09 Lis, 2016

figo1994, na wzgórku tak, ale nie na penisie. Wizualnie więcej zyskasz goląc się na zero.
Shnitzel - Sro 09 Lis, 2016

Urosnie ale nie licz na cuda, moze 1-1,5male to takei troche oszukane bo podczasdociskania tłuszcz i tak sie rozchodzi na boki. Z podbrzusza bedzie ci bardzo ciezko zbić tłuszcz, będzie t jeden z ostanich zapasów tłuszczu jaki z ciebie zejdzie. Powodzenia.
figo1994 - Sro 09 Lis, 2016

Shnitzel, dzieki za info , planuje schudnac i rzucic palenie , moze da to chociarz 1 cm :mrgreen: 0,5 cm mi brakuje zeby dotykac dna mojej partnerki w pozycjach od przodu :)

[ Dodano: Sro 09 Lis, 2016 ]
zamowilem powinien przyjsc w poniedzialek , ale na to zaloze osobny temat , chce ugrac chociarz 1 cm , cwiczylem jelq + pompka przez trzy miesiace , ale nie zauwazylem rezultatow moze 0,5 cm ale zeszlo po zaprzestaniu cwiczen w grubosci zero :) chociarz cwicze raz w tygodniu na lepsza erekcje , i mam wieksza kontrole nad wytryskiem :|

[ Dodano: Sro 09 Lis, 2016 ]
Kuba85, dzieki, ale mi nie chodzi o efekt wizualny tylko czy da rade go wiecej wlozyc do pochwy :D

redman32 - Sro 09 Lis, 2016

figo1994 napisał/a:
0,5 cm mi brakuje zeby dotykac dna mojej partnerki w pozycjach od przodu

Jak to zmierzyłeś?

bear834 - Sro 09 Lis, 2016

nie ma sie co zastanawiac - atletyczna sylwetka zawsze jest w cenie i nie znam dziewczyny ktora by sie nie zachwycala zarysowanymi miesniami brzucha, widocznymi zylkami, plaskim brzuchem nad penisem. roznica miedzy takim wygladem a wydetym bebnem jest olbrzymia, wizualnie taki sam penis zyskuje +10 do atrakcyjnosci jesli jest nad nim przyslowiowy 6pak.
czy wejdzie dodatkowy 1cm to juz nie bedzie mialo znaczenia bo partnerka bedzie bardziej podjarana, powinna sie tez poprawic Twoja wytrzymalosc i sprawnosc takze same zalety.

figo1994 - Sro 09 Lis, 2016

redman32, partnerka mnie o tym poinformowala ze gdzies tyle brakuje , jej byly mial gdzies 16 i dotykal :)

[ Dodano: Sro 09 Lis, 2016 ]
bear834, hihi :) nie jestem gruby chodze na silownie ale brzuszek lekki jest :) miche przestalem trzymac

[ Dodano: Sro 09 Lis, 2016 ]
redman32, mowi ze dotykam ale nie zawsze i tak slabo i rzadziej ma orgazmy pochwowe

onesa - Czw 10 Lis, 2016

bear834 napisał/a:
nie znam dziewczyny ktora by sie nie zachwycala zarysowanymi miesniami brzucha, widocznymi zylkami, plaskim brzuchem nad penisem

Są takie, sama mam parę takich koleżanek :)

figo1994 - Pią 11 Lis, 2016

onesa, mialem taka forme rok temu, kazda kobieta jest inna jedna woli to druga tamto... moja lubi takich przypakowanych , nie musi byc six pac i nie do przesady ze sie podrapac po plecach nie odzie :) ale najwazniejsze co kto ma w glowie, bez tego ani six pac ani wielki czlonek nie pomoze to sa tylko dodatki...
onesa - Pią 11 Lis, 2016

figo1994, no dokładnie są gusta i guściki :)
Ale wróćmy do przewodniego tematu.

Aniaxpo - Sob 12 Lis, 2016

Oczywiście, że nie urośnie. Zmierz penisa bez uwzględnienia tkanki tłuszczowej. Czyli albo przykładasz linijkę z boku i mierzysz od nasady do czubka, albo odginasz prącie pod kątem 90 stopni i wciskasz linijkę tak by "dotknęła" kości łonowej.

spam
spam

onesa - Sob 12 Lis, 2016

Aniaxpo, już po raz 5 wrzucasz ten sam filmik w treści posta, coś z tobą nie tak?
Aniaxpo - Sob 12 Lis, 2016

Wszystko ze mną ok. Złośliwość czy troska? :D A odpowiedz jest prosta dlaczego tak czynię. Kolejny nowy użytkownik zadał podobne pytanie. A, że części młodych ludzi nie chce się obecnie zajrzeć do książek, przeszukać net czy nawet przejrzeć forum gdzie już się odbywały podobne rozmowy. No cóż, mam trochę wolnego czasu to przejrzałem co nowego na forum to co mi szkodzi napisać odpowiedz i pokazać przykłady z życia :D
onesa - Nie 13 Lis, 2016

Aniaxpo, odpowiadać na pytania a spamować linkami to są dwie różne rzeczy, ogarnij się.
Aniaxpo - Wto 22 Lis, 2016

Przeczytaj Onesa definicje czym jest spam. Nie poczuwam się do spamowania. Ty się powinnaś, jak to określasz "ogarnąć" bo ostatnio zrobiłaś się złośliwa kasując linki, zamykając całe tematy. Sama odpowiedz sobie na pytanie czy takie działania wzbogacają czy też zubożają forum.
onesa - Czw 24 Lis, 2016

Aniaxpo, nie wiem po co ze mną dyskutujesz? zwłaszcza że poruszany jest tutaj inny problem.

Zapraszam do zapoznania się z REGULAMINEM forum, bo widocznie o nim zapomniałaś.

Dodajesz w każdym temacie TEN sam link, który ani trochę nie jest niezwiązany z tematem. Dla mnie jest to Link spam. Masz odpowiedni wątek filmowy stworzony przez pana Per Rectum lub Anonimlateka, tam możesz się pochwalić swoim filmem w którym robisz Fellatio.

Jedną z ról moderatora jest pilnowanie porządku, reagowanie w tym również zamykanie tematów które nic nie wnoszą lub się dublują. Jeżeli masz temat zbiorczy dodajesz tam swój wpis to chyba proste prawda? sami użytkownicy zgłaszają mi "podejrzane tematy" czy "wpisy", i dzięki temu forum ZYSKUJE, staje się bardziej przejrzyste dla obecnych oraz nowych użytkowników.

Aniaxpo na koniec, ogarnij się, pomyśl, poczytaj regulamin i nie pisz offtopiców.

zbychwawawa - Sro 30 Lis, 2016

figo1994 napisał/a:
onesa, mialem taka forme rok temu, kazda kobieta jest inna jedna woli to druga tamto... moja lubi takich przypakowanych , nie musi byc six pac i nie do przesady ze sie podrapac po plecach nie odzie :) ale najwazniejsze co kto ma w glowie, bez tego ani six pac ani wielki czlonek nie pomoze to sa tylko dodatki...


masz rację stary :) nie nie trzeba być kupą mięśni żeby zwrócić uwagę kobiety!:) sam chodzę na siłkę i widzę po sobie efekty. Trochę poprawiłem siłę oraz wytrzymałość mi to wystarcza! :)

Aniaxpo - Czw 01 Gru, 2016

offtopic
onesa - Pią 02 Gru, 2016

Aniaxpo, skończyłam z tobą dyskusję poprzednim postem, ale widzę że mimo ostrzeżeń dalej nie potrafisz się zachować i piszesz offtopic'ki. Chyba pomyliły się tobie role na tym forum, zapomniałaś chyba że jesteś użytkownikiem. Dodatkowo wpadasz tutaj raz na pół roku i robisz dymy któryś raz kolei.

Aniaxpo, Życzę miłego urlopu.

sandramaj - Wto 30 Sty, 2018

Jestem na prawdę zainteresowana powiększeniem członka mojego faceta, ale czasem jak czytam wasze komentarze to kompletnie nie organiam tego
onesa - Sro 31 Sty, 2018

sandramaj, to że ty chcesz nie znaczy że twój partner też tego chce
Pavalt - Sro 31 Sty, 2018

onesa, Chciałbym zobaczyć to w akcji.
Przykładowy scenariusz:
- Choć kochanie, zrobię Ci ćwiczenia na powiększenie penisa.
- Cycki sobie powiększ !
= Foch lvl, nie odzywaj się do mnie.

onesa - Sob 03 Lut, 2018

Pavalt, widać mamy podobne skojarzenie :D
patryk161 - Pią 22 Cze, 2018

ok
onesa - Pią 22 Cze, 2018

patryk161, leci ostrzeżenie
zbychwawawa - Nie 24 Cze, 2018

Ja schudłem trochę ale jakoś nie widzę aby to optycznie zwiększyło członka. No chyba że jak ktoś jest mega otyły to wtedy może inaczej będzie.
bear834 - Pon 25 Cze, 2018

dol brzucha (tk tluszczowa) schodzi w ost kolejnosci niestety. aby zobaczyc roznice trzeba zjechac dosc mocno z poziomu tk. tluszczowej.
zbychwawawa - Sob 30 Cze, 2018

Ja wiem wiem brzuch s godzi ostatni. To może inaczej kto zauważył że mu się powiększył?
Ile miał % body FAT na początku oraz ile na końcu, i zauważył zmianę,?

bear834 - Pon 02 Lip, 2018

mi sie powiekszyl realnie o 1cm na dlugosci przy redukcji z wagi 130kg na ok 112kg. ale efekt plaskiego brzucha, kraty itd robie cala robote i optycznie wygladalo jakby przybylo conajmniej 2cm. dla partnerki nawet taki sam penis (tej samej dlugosci) przy sylwetce mocno otluszczonej, wielkim bebzunie i znikomym umiesnieniu wyglada o wiele gorzej niz analogiczny u faceta dobrze docietego z absolutnym brakiem fald na brzuchu. pamietajcie o tym.

jak komus idzie powoli powiekszanie to polecam jednoczesnie zrobienie dobrej formy i redukcje wagi. jest to o wiele prostsze niz powiekszenie a da duzo lepsze efekty w postaci efektu wow u plci pieknej;)

onesa - Wto 03 Lip, 2018

bear834 napisał/a:
efektu wow u plci pieknej


Z tym się mogę zgodzić :)

bear834 - Sro 04 Lip, 2018

empiryczznie sprawdzone:) jak panna widzi duzy tors, szerokie ramiona i krate na brzuchu sama lgnie i zaczyna drapac pazurkami ;) i dotykac. takiego pozadania nie zauwazylem majac bojler:)
takze nie ma sie co zastanawiac, teraz jes ogromna ilosc form aktywnosci, jak sobie pomysle ile mlodzi ludzie maja opcji - od w pelni wyposazonych fitnes klubow, silowni na otwartym powietrzu, sciezek rowerowych, na rolki, basenach itp nie mowiac o fachowej pomocy trenerow i ogromie wiedzy w sieci - ech, dawniej nie bylo tak latwo. Panowie, nie ma co czekac, trenowac:)

onesa - Sro 04 Lip, 2018

bear834, oj nie musi mieć tego legendarnego sixpacka ale jak widać że dba o siebie to jest na pewno przez dziewczyny zauważone :D
bear834 - Czw 05 Lip, 2018

Wiadomo Onesa,

jak facet jest zadbany, widac ze dba o swoje cialo, trenuje (i nie. nie musi miec miesni jak mr olympia - to wrecz odstrasza), ma widoczna muskulature, dobrze przystrzyzone wlosy/zarost. do tego czuc od niego przyjemne perfumy i jest pewny siebie, ma o czym porozmawiac - malo ktora dziewczyna przejdzie obojetnie. jak dodamy do tego >180cm to juz bajka, a penis poza przecietna to niejako wisienka na torcie.

no ale coz - nie kazdy ma tyle zamozaparcia aby dbac o to wszystko. duzo chlopakow zalega przed tv lub komputerem, wsiakajac w wirtualny swiat gier.

onesa - Pią 06 Lip, 2018

bear834, tak z tą higieną to niektórzy panowie powinni trochę popracować :P
zbychwawawa - Sro 18 Lip, 2018

Nie wiem jak Wam ale co roku mam plan zrobić jakoś lepiej brzuch ale to jakoś nie wychodzi :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group