Luźne dyskusje o męskich sprawach - Do kiedy rósł Wam penis?

xawiere - Nie 02 Paź, 2016
Temat postu: Do kiedy rósł Wam penis?
Do kiedy rósł Wam penis i ile lat, i cm mieliście jak go pierwszy raz mierzyliście?
Per Rectum - Nie 02 Paź, 2016

Tak wyraźnie gdzieś do 15-16 r.ż. Potem już tylko zauważalnie grubiał.
Nie pamiętam ile miał gdy mierzyłem po raz pierwszy. Na pewno mniej, niż gdy osiągnął ostateczne wymiary.

onesa - Nie 02 Paź, 2016

xawiere, a jak sam u siebie zauważyłeś?
jacquage - Pon 03 Paź, 2016

Jak kiedyś mierzyłem to miałem 11 cm - nie pamiętam kiedy to było chyba 1 gimnazjum teraz 16 cm. Rósł do około 21 roku życia. Oczywiście też jest grubszy. xawiere jakieś kompleksy wśród kolegów ?
men1995 - Wto 04 Paź, 2016

nadal rośnie, na pewno jest grubszy i mocniej owłosiony :P ogólnie jaja mi bardziej wiszą też niż kiedyś :D nawet zauważyłem, że w slipach mi się "telepią" 8)
onesa - Czw 06 Paź, 2016

jacquage, użytkownik xawiere jest bardzo ciekawski :P
Kaloryfer1995 - Pon 10 Paź, 2016

Chyba gdzieś tak do 17 roku życia
onesa - Wto 11 Paź, 2016

Z badań to wychodzi tak 20-25 lat.
Kaloryfer1995 - Wto 11 Paź, 2016

Mam prawie 21 i już chyba osiągnął swój maximum :P
redman32 - Czw 13 Paź, 2016

mi do 20 lat
higher44 - Czw 20 Paź, 2016

Mi tak do 16 lat
desktop - Sob 22 Paź, 2016

Mi ciągle rośnie, ale już mało. Mam 25 l. Trzeciorzędne cechy płciowe takie jak włosy na klacie, zarost na bokach twarzy, rozrost szczęki wszerz jeszcze się trochę rozwijają.
onesa - Pon 24 Paź, 2016

desktop, każdy organizm jest inny :) jak już u ciebie przestanie rosnąć daj znać ile wyszło.
Anonimlatek - Czw 27 Paź, 2016

desktop, mam podobnie :)
Ja w wieku 15/16 lat byłem strasznie zakompleksiony, bez mutacji, penis długości 12cm, a grubości chyba z 10. Teraz mam 18, tak naprawdę zacząłem niedawno dojrzewać, a jeśli chodzi o penisa to długość ~16/17cm, obwód 13,5cm.

DTTPO - Pią 30 Gru, 2016

Mi się wydaje, nie notowalem tego, ze w wieku ok 14 lat juz mialem taki wielki jak teraz, albo nieznacznie mniejszy, później juz dużych zmian nie bylo, najwyżej w grubości .
onesa - Pią 30 Gru, 2016

DTTPO, a może w grubości to chyba facetom "rośnie" wraz z przybieraniem na masie?
DTTPO - Pią 30 Gru, 2016

Nic mi o tym nie wiadomo, żeby tycie miało jakiś związek z penisem. Ew. z impotencją. Grubi wcale nie mają grubszych, tam sie tłuszczu nie odkłada. Może i dobrze ;)

Pozdrawiam

onesa - Sob 31 Gru, 2016

DTTPO, a niby tłuszcz rozkłada się równomiernie po całym ciele, mit obalony:)
zbychwawawa - Sro 11 Sty, 2017

aż dziwi mnie co tu niektórzy wypisują.. 14/15 lat i pamiętają jakie długości penisa mieli i do kiedy im rósł.. serio.. nie wiem co to za pokolenie. co tydzień mierzyliście sobie penisy?
Pemm - Wto 27 Cze, 2017

Pamiętam, że mój urósł do 18 cm w wieku ok. 14 lat i później już nie rósł.
onesa - Sro 28 Cze, 2017

zbychwawawa, kiedyś widocznie to były inne czasy, chłopcy czym innym się interesowali? :P
raf.jaw - Czw 29 Cze, 2017

zbychwawawa, może Cię zdziwi to, co napiszę, ale nawet jutro, jak znajdę odpowiednią kartkę, jestem w stanie Ci powiedzieć ile cm miałem powiedzmy 8 lat temu i do kiedy rósł ;)
A to wynika z wpływu otoczenia i internetu. Już na koniec podstawówki koledzy chwalili się ile długości kto ma i pytali innych. Ja wtedy pierwszy raz zmierzyłem mojego małego i wypadłem dość kiepsko (nie pomyślałem, że oni mogli znacznie zawyżyć te pomiary, a nigdy z nikim nie porównywałem). Wtedy zacząłem szukać sposobów na powiększenie. Znalazłem jakieś ćwiczenia, ale nie robiłem ich regularnie. Jako urodzony majsterkowicz próbowałem zrobić też własny ekstender, co tak średnio mi wyszło :P
Potem na jakiś czas mi to minęło, aż w gimnazjum znajomy zajrzał mi do pisuaru i zaczął się drzeć na korytarzu, że mam małego... Na szczęście nie było tam dużo ludzi, ale usłyszało to kilka dziewczyn z mojej klasy. Moje i tak wątłe ego znacznie ucierpiało po tym wydarzeniu... Znów zacząłem szukać ćwiczeń, znalazłem ebooka na tej stronie i już ćwiczyłem regularnie. Siedziałem wieczorami po godzinie w łazience, czym wzbudzałem zainteresowanie rodziców i musiałem wymyślać jakieś wymówki. Mierzyłem też penisa dość często, chyba kilka razy w miesiącu, stąd mogę znaleźć te dane. Później z braku czasu przestałem ćwiczyć, wracałem na trochę do ćwiczeń... W międzyczasie mój maluch dorósł do rozmiaru "europejskiego" (może ćwiczenia mu pomogły, a może tyle miał urosnąć), a ja się uspokoiłem i go zaakceptowałem ;) Po drodze jeszcze miałem epizody z pompką itd., ale ogólnie teraz już nie mierzę go tak często, bo nie mam powodu. Jedyne co zostało mi po tym incydencie w szkole, to że nie potrafię się załatwić w pisuarze, kiedy ktoś jest w łazience :/ Gdzieś mi to siedzi do tej pory w podświadomości...

[Przepraszam za taki duży offtopic, to nie temat na historie życia, ale ta dyskusja jakoś mnie do tego sprowokowała]

onesa - Czw 29 Cze, 2017

raf.jaw, rzeczowy i obszerny wpis - spokojnie nie masz się o co martwić.
heniek123 - Nie 09 Lip, 2017

to ile miałeś w tym gimnazjum? :)
raf.jaw - Nie 09 Lip, 2017

20 października 2008: dł. 12 cm, obw. 11 cm :P Z tego co widzę, to po 2 miesiącach ćwiczeń miałem już 2 cm długości więcej, a następny pomiar (z 7.12.2009 z adnotacją "rok bez ćwiczeń") to dł. 14,5 cm. Wtedy wróciłem do ćwiczeń na pewien czas i znowu zanotowałem przyrost wymiarów.
I wreszcie odpowiedź na pytanie w temacie: swoje obecne wymiary mój penis osiągnął 1 września 2010. Od tej pory w moich pomiarach są wahania rzędu 0,5 cm zarówno w długości, jak i w obwodzie. Czyli wychodzi na to, że rósł mi do 16 roku życia.

zbychwawawa - Czw 13 Lip, 2017

raf.jaw, aha no fajnie ja jakoś w dzieciństwie miałem inne sprawy na głowie - może to inne czasy były ?
Oleg_1981 - Nie 01 Mar, 2020

do 21 lat
onesa - Wto 03 Mar, 2020

Oleg_1981, jak już odkopujesz to dodaj jakąś sensowną dłuższą wiadomość
Oleg_1981 - Sro 04 Mar, 2020

onesa napisał/a:
Oleg_1981, jak już odkopujesz to dodaj jakąś sensowną dłuższą wiadomość


Tak jest Pani Moderatorko! :wink:
Śpieszę zameldować, że szbko zacząłem dojrzewać bo już jako 11 latek miałem trzeciorzędowe cechy płciowe (taka rodzinna cecha osobnicza). Było raczej ciężko bo w tych czasach Internetu nie było a koledzy jeszcze nie zaczęli dojrzewać i nie było skąd się dowiedzieć co się dzieje ... na jakąś sensowną książkę trafiłem po roku ale przez ten czas sie mega męczyłem czy wszystko gra. Z początku penis mi się wydłużał i to tak trwało powolutku do 16 rż. Potem zacząl wyraźnie iść na masę :D tak w okolicach 21 rż proces się zatrzymał. Natomiast z ciekawych rzeczy to właśnie w okolicach 21 rż zauważyłem, że się "obniżył" - jakby zbliżył do moszny ...
Tyle :wink:
Ps. Czy Pani Moderatorka jest usatysfakcjonowana długością? :wink:

DTTPO - Czw 05 Mar, 2020

Bardzo ładne wypracowanie. Mądrego miło poczytać. :D :wink:
onesa - Sro 11 Mar, 2020

Oleg_1981, teraz to co innego. Jest widoczna poprawa.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group