Realni - na pierwszy ogien ! :P

harold mckee - Sro 13 Gru, 2006
Temat postu: na pierwszy ogien ! :P
yyy... To moze ja pierwzy napisze cos w tym dziale... no wiec ... moj pomysl jest taki :) :

opiszmy tak jak chcemy swojego reaknego partnera, tylko bez udziwnien i kurcze kolorozywania :P "suche fakty" ok ? :P

no wiec :

wzrost sredni :P jestem o glowe wyzszy :D :) ciemno- dlugo- kreconowlosa brunetka- oczy niebieskie :P pelne usta, biale zabki :P piersi kragle, foremne nie za duze nie za male :) szczuplusia :P ale nie wieszak :D zostawia sobie maly wzorek w okolicach .. ekhmmmm wiadomo gdzie :P :)

prosze sie w tym temacie powstrzymac od komenatzry hehe tylko opisywac swoje :)

Strikerx - Sro 13 Gru, 2006
Temat postu: odp
yeah...

średni wzrost (ja trochę wyższy), włoski blond (może być ciemny) brązowe albo czarne proste za ramiona,musi mieć zabójcze spojrzenie (oczka chyba niebieskie,ale nie wzgardzę brązowymi),zgrabny nosek nie za długi ale nie "pyrka",ząbki oczywiście białe :) ,zgrabne długie proporcjonalne nóżki, piersi średnie coś z przedziału 70-80B jędrne,zgrabne,pełne, szczupła (nie wieszak) ale musi mieć zgrabny tyłeczek (żeby było co przyciągnąć do siebie), myszka wygolona.

PS Sorrki za zaczerpnięcie słow z Twojego postu ale nic nie przychodziło mi do głowy :wink: (jakby coś mi się przypomniało dam znać)

harold mckee - Sro 13 Gru, 2006
Temat postu: Re: odp
Strikerx napisał/a:
yeah...

średni wzrost (ja trochę wyższy), włoski blond (może być ciemny) albo czarne proste za ramiona,musi mieć zabójcze spojrzenie (oczka chyba niebieskie),ząbki oczywiście białe :) , piersi średnie coś z przedziału 70-80B jędrne,zgrabne,pełne, szczupła (nie wieszak) ale musi mieć zgrabny tyłeczek (żeby było co przyciągnąć do siebie), myszka wygolona.

PS Sorrki za zaczerpnięcie słow s Twojego postu ale nic nie przychodziło mi do głowy :wink:


hehe :P nie ma sprawy :D sluchaj nie wiem czy sie dobrze zrozumielismy :P nie to co chcemy tylko to jest :P :) forma twojej wypowiedzi sugeruje to co bys chcial :P - przynajmiej dla mnie :p

mialo nie byc komentarzy a ja komentuje... sam lamie swoje slowa :P

PRZEPRASZAM :( :P

Strikerx - Sro 13 Gru, 2006
Temat postu: odp
Nie no mi się tak nie wydaje co w tym nadzwyczajnego jest?
skywalker - Sro 13 Gru, 2006

Niska brunetka o brązowych oczach. Piersi średnie , zgrabny tyłek , na codzień potulna dama a w łóżku niewyżyta tygrysica :P
Gość - Pią 15 Gru, 2006

HAROLD a ja tez moge opisAC mojego partnera? CZY TO POST tyko dla panow o paniach? jakby coto ok zrozumiem nie obraze sie absolutnie
Strikerx - Pią 15 Gru, 2006
Temat postu: odp
Pisz :) ona na pewno się nie obrazi :) :D
Gość - Sob 16 Gru, 2006

Opisz poczytamy .
harold mckee - Sob 16 Gru, 2006

katarzyna napisał/a:
HAROLD a ja tez moge opisAC mojego partnera? CZY TO POST tyko dla panow o paniach? jakby coto ok zrozumiem nie obraze sie absolutnie


jeszcze sie pyta :D

no pewnie :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Gość - Nie 17 Gru, 2006

Taka jest wyzszosc mlodych dziewczyn od mlodych chlopcow ze te pierwsze nie wstydza sie mowic o sobie i swoich problemach , dlatego takie wypowiedzi moga tylko zachecic innych.
harold mckee - Nie 17 Gru, 2006

roboMOD napisał/a:
Taka jest wyzszosc mlodych dziewczyn od mlodych chlopcow ze te pierwsze nie wstydza sie mowic o sobie i swoich problemach , dlatego takie wypowiedzi moga tylko zachecic innych.


nie dotyczy sie to wszystkich mlodych chlopcow :P :) hehe

Gość - Nie 17 Gru, 2006

moj facet jest wysoki ma ciemne wlosy dluzsze z tylu z przodu kru(ó)ciutkie. ma 189 cm wzrostu piekne niebieskie oczy super piegi sa sliczne:) nie jest chudy ale nie ejst tez gruby. nie jest typem miesniaka ale tez nie jest chuderlakiem. chodzi na silownie. jego styl to...hm...taki normlany lubi czapeczki z daszkiem lubi tkz "tirówki" wiecie te takie z przodu biale z siatka z tylu... zawsze ma dzisny nie lubi dresow ubierac i nie ma akich. a co mi sie w nim w wygladzie nie podoba to... jego stopy sa moim zdaniem za duze heheh 47 :P wow ale i tak jest super:)
paulinka - Czw 21 Gru, 2006

formalnie nie jestesmy para ale jestesmy blisko

ma prawie 187cm wzrostu ciemne włoski piwne oczka słoedki jezyczek namietne ustka białe ząbki ma owlosiona klatke i duł brzucha ma zgrabniutki jedrniutki tyłeczek szerokie barki i umiesnione plecy duże dłonie ale bardzo delikatne wymiar wydeje mi sie tak chyba z 17cm na13.5 nie mierzylam teraz tak sprawdzilam z tego co dłoń pamieta :oops: na skurze też na penisie ma plamy ale nie przeszkadza mi to! ma też jakby brutke z wąsami taka wokoło ust długosci nie cały 1cm

harold mckee - Czw 21 Gru, 2006

no prosze jak sie nam dzieffczynki rozpisaly :)

hehee gdyby nie to ze jestem facetem :P to bysta mialy konkurencje :P

Strikerx - Pią 22 Gru, 2006
Temat postu: odp
No widzę :D ale coś mało wiary tu zagląda...
harold mckee - Pią 22 Gru, 2006

ostatnio naprawde cos sie zrobilo ciiicho :( :roll:
harold mckee - Pią 22 Gru, 2006

dobra ... temat juz nieaktualny !!!!! bynajmniej dla mnie : ((((( !!!!!!! ; /// : ((((

chwilowo brak idealow .. :shock: moze ktoras ma ochote ? :(

Gość - Pią 22 Gru, 2006

Czyzby sie cos stalo ? Podziel sie jak masz sile i dasz rade. Chyba ze to zbyt boli to uszanujemy cisze.
Gość - Pią 22 Gru, 2006

W nocy popatrzcie kiedys , siedzi po 20-40 osob tylko ze ogladaja a wstydza sie wypowiadac . Nieukrywajmy ale sa tu poruszane dosyc delikatne i intymne tematy a niektorzy sa niestety jeszcze daleko.....
harold mckee - Pią 22 Gru, 2006

tak masz racje :)


a co do tego co sie stalo ... to narazie nie .. bo jak sobie przypo,ne to mi sie chce plakac ... :(

Gość - Pią 22 Gru, 2006

Szanujemy to . Kazdy ma swoje zle dni , mnie np dzis strasznie zona wk....ia.
harold mckee - Pią 22 Gru, 2006

fajnie masz ... bo przynajmiej Ciebie ma kto wqr****.
Gość - Pią 22 Gru, 2006

Tylko ze ja nie moge pier.... drzwiami i wyjsc . Mozna sie tylko pogodzic albo upic a ja nie pije . I co wtedy? :D
harold mckee - Pią 22 Gru, 2006

nie wiem .. ale i tak jestes w lepszej sytuacji .. bo kogos masz :) a co niektorzy tutaj juz nie ... :/ :(
Gość - Pią 22 Gru, 2006

Nio tak . Szanuje to bardzo.
paulinka - Sob 23 Gru, 2006

harold mckee napisał/a:
nie wiem .. ale i tak jestes w lepszej sytuacji .. bo kogos masz :) a co niektorzy tutaj juz nie ... :/ :(


TRZYMAJ SIE NIE MART WIER NIE ŁAM SIE DOCEN WOLNOŚĆ!!!!!!!!!!
NA POCZATKU JEST CIEŻKO ALE POTEM MOŻNA TO DOCENIC!!!!!ROBISZ CO CHCESZ KIEDY CHCESZ GDZIE CHCESZ I BAWISZ SIE NIE MARTWIAC SIE NICZYM I TO JEST PIEKNE CIESZ SIE WOLNOSCIA JESZCZE NA STAŁE ZWIAZKI PRZYJDZIE CZAS!!!!!!

cocaine - Sob 30 Gru, 2006

Na Paulinka ma racje lepiej doceń wolność. Jeszcze jak jesteś żonaty i nie masz dzieci to zawsze moża pie***nąć drzwiam, ale kiedy już masz dzieci to troche nie bardzo. :x
harold mckee - Sob 30 Gru, 2006

ech .. nie rozumiecie mnie .. nie umiem zycna wolnosci :P
paulinka - Sob 30 Gru, 2006

harold mckee napisał/a:
ech .. nie rozumiecie mnie .. nie umiem zycna wolnosci :P
to czas sie nauczyc!!!!!
kiedys też nie umniałam bo bylam z kolesiem 8 miechow po 3 miesiacach z 2 dwa lata ale teraz bawie ie lepiej niż wczesniej jeszcze masz czas na stałe zwiazki!!!!!chlopie baw sie!!!!szalej i używaj bo potem bedziesz chciał a nie bedziesz mogł i bedziesz żałował!!!!!

harold mckee - Sob 30 Gru, 2006

zeby to bylo takie proste ..
Juur - Pon 01 Sty, 2007

ja sobie pozwole napisac:)

172 brunetka, krecone włoski, zgrabna, pełne usta, cycuszki takie srednie:),
Fajny charakter, nosek zgrabniutki, długie nozki, piekny usmiech, zgrabna pupcia, myszka wygolona

Alex-sex - Nie 08 Kwi, 2007

170, ciemny bląd, duże C, opalona, ale nie mocno, duze niebieskie oczy, pelne usta,/ charakter: zabawna, przebojowa, kochana, zwalowa, madra :)
Fazik8 - Pon 16 Kwi, 2007
Temat postu: hmmmmmmmm.......
ciemna blondyneczka.... :D ...zielone oczy... :D ...boskie opalone ciałko... :D ..delikatne rączki.... :D ...165cm wzrostu.. :D ..zgrabny i figlarny uśmiech... :D ......piersi...hmm...ok 80C...... :D ..białe ząbki..... :D ...subtelnie spięte włoski... :D ....delikatny i podniecający głosik...a w łóżku --- namiętna i wrażliwa kotka..............ooooooo....to opis mojej żony!!! :P
Fantom17 - Sob 12 Maj, 2007

okolo 160cm wzrostu,piersi duze jak na taka mala osobke przy tym bardzo zgrabna,wloski ciemny blond takie troche za ramiona,zeby ma bielutkie i ogolnie jej buzia to dla mnie wyglada jak milion dolarow! muszelki jeszcze nie widzialem ale spokojnie,powoli mysle ze do tego etapu tez dojdziemy. Co do charakteru to jest to dziewczyna "do rany przyłoz" ktora akceptuje moje wady i z ktora sie moge napic piwka,poprostu prze super;p

PEACE

skywalker - Czw 09 Sie, 2007

[quote="Fantom17"]ktora akceptuje moje wady i z ktora sie moge napic piwka,poprostu prze super;p [/quote] - o kur...a :) Chciałbym mieć taką dziewczynę ;) Przecież to jak kumpel :) Moje byłe nie lubiły piwa i nie lubiły jak ja piłem... :/
paulinka - Nie 12 Sie, 2007

jak można nie lubić piwka?
staram sie go dużo nie pić bo brzuszek od tego rośnie ale bardzo lubię szczególnie zimnego Lecha, Carlsberga albo Heinekena mmmm

a facet to nie lubie jak przesadza ale mam szczęście że moi faceci to nie alkoholicy :)

roojek - Sob 15 Gru, 2007

Moja Kropelka jest maleńka (150cm), drobna z jasnorydymi włosami i oczami nieokreślonego koloru :) Figurę ma zgrabną aczkolwiek nie jest szczupła. Jest cierpliwa i kochana. Baardzo mi się podoba ;)
mac_2010 - Sro 02 Sty, 2008

Witam Wszystkich!
Moje kochanie jest poprostu super. Blondynka, 163cm, 50kg, duży jędrny biust a do tego jest bardzo inteligentna i śliczna... :mrgreen: :mrgreen:
Nie bede ukrywał, ze mam kim się chwalic!!

mirek18 - Czw 03 Sty, 2008

nie jesteśmy razem ale jesteśmy dość blisko :)
150cm wzrostu
gragla pupa
chuda ale nie anorektyczka (jest za co zlapac)
piersi C 80 albo juz sie zalcizja do D (nie umiem tego dokladnie okreslic)
myszka wygolona (taka ladniutka :D )
blond wloski do ramion
pare slicznych piegow na busce
maly nosek
oczka niebieskie
sliczne namietne usteczka
to to by bylo na tyle :D

PinkRose - Czw 24 Sty, 2008

Pozwolę sobie podsumować =D

Panowie, lubicie laseczki niższe od was, kolor włosów zazwyczaj nie gra roli, oczy przeciętnie tez...

Biust miedzy średnim a dużym, pupa lepiej okrągła, figura niezbyt chuda.

Hmm, cieszę się że na świecie jest tyle normalnych facetów! Jak właczam tv i widzę stereotypy - krew mnie zalewa!
Oj kochani mężczyźni ! =D

CeTeReL - Pią 25 Sty, 2008

W sumie to mógłbym Ją wpisać w dziale Wymarzone/Wymarzeni, bo taka właśnie jest ale skoro jest żywą osóbką, opiszę Ją tutaj :)
Wzrost - 162 cm
Waga - who cares? najważniejsze że nie widać kości ;) ostatnio zaczęła sie odchudzać, a ja ustaliłem jej granicę poniżej której nie chce żeby chudła ;)
Włosy - brunetka; śliczne kręcone i gęste włosy; jakby tego było mało - pięknie pachną
Oczka - ciemno-niebieskie; zawsze "uśmiechnięte"
Dłonie - zadbane i idealnie pasujące do moich
Usta i nos - malutkie i zabawnie wyglądające ;)
Brzuch - troszeczkę odstający od pasa z fajnym "wzniesieniem" tuż pod pępkiem - jest sie do czego przytulić (błaski brzuch= :? )
Stopy - prześliczne; takie moje małe zboczenie ;)
Tyłek - niemały ;) czasem po przebudzeniu gdy Ona jeszcze śpi to pierwsze co robię to łapię Ją za tyłek i dopiero jak go wyściskam, budzę ją :D

Tyle :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group