Propozycje i sugestie - Męskie akty forumowe - nowy wątek?

onesa - Pią 22 Kwi, 2016
Temat postu: Męskie akty forumowe - nowy wątek?
Parę osób sugerowało w prywatnych wiadomościach, że brakuje takiego tematu z zacięciem artystycznym. Z tego co zrozumiałam temat miałby skupiać materiały użytkowników forum z kategorii AKT/SEX/EROTYKA - gdzie zdjęcia spełniały by jakieś "walory" estetyczne.

Mogą być to zdjęcia: sylwetki, penisa, pośladków, co komu przyjdzie do głowy - ale pod warunkiem że zdjęcia będą przemyślane i w przystępny sposób zaprezentowane. Nie ostre zdjęcia zrobione telefonem w toalecie to raczej odpadają.

Można do tematu stworzyć jakiś regulamin - jakie warunki musi spełniać zdjęcie aby się znalazło w temacie (możecie podawać propozycje).

Nazwa tematu również jest sprawą otwartą (możecie podawać propozycje).
Dołączam ankietę gdzie można zagłosować czy taki temat by się przydał?

karol00 - Sob 23 Kwi, 2016

A gdyby tak wątek był kontrolowany, tzn. zdjęcie najpierw trafiałoby do Twojej oceny, właśnie po to, by wyeliminować fotki robione na szybko w toalecie? Jak wiemy nie wszyscy potrafią czytać ze zrozumieniem i taki regulamin nie byłby wyjątkiem ;)
redman32 - Sob 23 Kwi, 2016

Zacznijmy od tego, że nie wszyscy wiedzą jak sfotografować penisa, żeby wyglądał porządnie. Większość robi byle jakie zdjęcia w byle jaki sposób, a wtedy nawet porządny penis wygląda kiepsko. Można przydałby się jakiś kurs fotografii erotycznej ;)
onesa - Nie 24 Kwi, 2016

karol00, no tak bywa że czasami ludzie nie czytają ze zrozumieniem prostych reguł:P to ma być wątek kontrolowany przez użytkowników którzy ewentualnie wypowiedzą się na temat tych "artystycznych" zdjęć. Temat otwarty dla amatorów jak i tych bardziej zaawansowanych wiedzą oraz umiejętnościami. Gdybym miała robić selekcję sama.. to pewnie dnia by mi nie starczyło :P

redman32, a poprowadzisz takie kursy? albo napiszesz jakiś tutorial? to byłoby coś nowego! :D

bigay2016 - Nie 24 Kwi, 2016

No mnie się taki temat podoba i nawet jestem za, tylko jest problem w tym, że aby robić zdj. "artystyczne" to na ogół przydał by się aparat, może nie jakiś tam wybitnie drogi, ale jakiś z lepszych na pewno. :) Większość użytkowników posiada tylko telefony, które na szczęście robią zdjęcia nawet dobrej jakości. ;) Pytanie tylko czy zdj. z telefonów były by akceptowane? :) No bo domyślam się, że zrobienie zdj. telefonem i przerobienie go na szare to jeszcze nie sztuka. :P
redman32 - Nie 24 Kwi, 2016

onesa napisał/a:
redman32, a poprowadzisz takie kursy? albo napiszesz jakiś tutorial? to byłoby coś nowego! :D

Mogę :) chcecie?

onesa - Nie 24 Kwi, 2016

Cytat:
Pamiętaj - to nie aparat robi zdjęcia, tylko fotograf - doradza Jacek Turczyk

Do robienia świetnych zdjęć wcale nie jest potrzebny drogi sprzęt.

Zawodowiec przekonuje, że nawet smarfonem da się zrobić dobre i przejmujące zdjęcia

bigay2016, Ja wychodzę z podobnego zdania, nie sprzęt lecz umiejętności! :)

redman32, Jasne! może któryś z panów też dołączy do akcji:D

redman32 - Nie 24 Kwi, 2016

Ktoś chętny by zostać modelem do kursu fotografii erotycznej? ;)
legolas1 - Nie 24 Kwi, 2016

ale model i fotograf chyba muszą być w miarę blisko? :P
najlepiej zrobić kurs dla osób, które same sobie będą robić zdjęcia bo pewnie niewiele osób będzie mieć takiego zaufanego fotografa.

onesa - Nie 24 Kwi, 2016

legolas1, no chyba że ma się jakiś statyw czy coś podobnego:P

Co prawda to tutorial na snapa i mało artystyczny:P
http://www.barstoolsports...ding-dick-pics/ (ENG)
http://joemonster.org/art/31384 (PL)

ps. proszę wypowiadać się/głosować czy ma powstać taki temat, i zobaczymy ilu byłoby chętnych:P

bear834 - Pon 25 Kwi, 2016

Panowie a moze dalibyscie tez foty penisow z nieco dalszej perspektywy? tzn. aby zobaczyc jak wypadaja one na tle sylwetki, takie close-upy bywaja nieco mylace ;)
onesa - Pon 25 Kwi, 2016

bear834, tutaj nie chodzi tylko o zdjęcia penisów. Raczej miały by być to zdjęcia typu "akty męskie" wystarczy sobie wpisać w google. Wiadomo że większość robiona jest w studio i dodatkowo przez drugą osobę ale jeżeli jest ktoś trochę kreatywny to może dać radę sam:P

bear834, z dalszej perspektywy coś w stylu selfie jak to?

zbychwawawa - Wto 26 Kwi, 2016

onesa jak najbardziej taki temat!
redman32 przydałby się taki poradnik - z zasadami - ostrość, jakieś przyzwoity kadr, oświetlenie, tło itp :)

onesa - Sro 27 Kwi, 2016

zbychwawawa, cieszę się chociaż liczyłam na większy odzew, zwłaszcza że sugerowali taki temat użytkownicy.
haster69 - Pią 29 Kwi, 2016

redman32 napisał/a:
Ktoś chętny by zostać modelem do kursu fotografii erotycznej? ;)


Mój penis zgłosił się do bycia modelem :D

Kwestia zrobienia dobrego zdjęcia penisowi to zabawa ze światłem (hmm... czy na tym nie polega fotografia? :D ) i dobraniem odpowiedniego kąta.

onesa - Pią 29 Kwi, 2016

haster69, sama fotografia to zabawa i trochę fantazji :D
haster69 - Pią 29 Kwi, 2016

No tak, gorzej jak fantazji brakuje, to wychodzi taki oklepany kadr, na którego już nikt nie patrzy. :P

Popraw w ankiecie "Nie potrzebny", na "Niepotrzebny", bo "nie" z przymiotnikami razem piszemy :D
Klapsy za taki coś się należą :D

onesa - Pią 29 Kwi, 2016

haster69, A widzisz moderator też człowiek;D
haster69 - Pią 29 Kwi, 2016

onesa, a jednak :twisted:
onesa - Pią 29 Kwi, 2016

okok już koniec offtopa. Wypowiadamy się teraz na temat! :twisted:
redman32 - Sob 30 Kwi, 2016

Też się zgłaszam na moderatora ;)

A tu taką śmieszną rzecz znalazłem - jakaś laska podaje się za profesjonalnego fotografa penisów
http://www.dicturegallery.com/the-work/

haster69 - Sob 30 Kwi, 2016

Ciekawe ile dostaje wiadomości w sprawie użyczenia penisa do sesji.
Jakaś Polka tu też robi takie zdjęcia? :twisted:

onesa - Sob 30 Kwi, 2016

redman32, widziałam to! nawet był jakiś taki program o jej pracy - oczywiście wszędzie cenzura bo to w tv ale na stronie wszystko ładnie widać:)

haster69, jest tutaj parę kobiet na forum ale chyba żadna nie robi takich sesji:P sama bym też się nie podjęła..wystarczająco dużo mam roboty tutaj i wiadomości :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group