Masturbacja - Jak często się masturbujecie

Lowicz - Pon 15 Lut, 2016
Temat postu: Jak często się masturbujecie
Mam do was takie pytanie jak często się masturbujecie i czy jest jakas granica ? To znaczy czy podczas masturbacj mozna uszkodzic sb narządy ???
MałyPotworek - Pon 15 Lut, 2016

Mózg szczególnie ;)
Kaloryfer1995 - Pon 15 Lut, 2016

Można kutasa uszkodzić, niejeden był taki przypadek
wawrzyk23 - Sro 17 Lut, 2016
Temat postu: Re: Jak często się masturbujecie
Lowicz napisał/a:
Mam do was takie pytanie jak często się masturbujecie i czy jest jakas granica ? To znaczy czy podczas masturbacj mozna uszkodzic sb narządy ???


Granicą jest zniechęcenie, tj. brak chęci walenia:)
Czy można uszkodzić penisa chm zależy czym się masturbujesz.

Shnitzel - Pon 22 Lut, 2016

Uszkodzić jako tako nie ale bardzo mocno sfatygować. I to nawet nie tyle penisa (na ktorymoga pojawicsie otarcie i zylaki w wersji ekstremalnej) ale głownie jadra które tak długo i tak mocno pobudzone beda zwyczajnie boleć.
zbychwawawa - Pon 29 Lut, 2016

wawrzyk23 napisał/a:
Granicą jest zniechęcenie, tj. brak chęci walenia:)

Mi się tam codziennie chce :)

Lowicz - Sob 19 Mar, 2016

zbychwawawa napisał/a:
wawrzyk23 napisał/a:
Granicą jest zniechęcenie, tj. brak chęci walenia:)

Mi się tam codziennie chce :)


Mi też ;p

onesa - Nie 20 Mar, 2016

Zalety masturbacji:

-Ułatwia zasypianie poprzez rozładowanie napięcia.
-Jest to doskonały substytut bezpiecznego seksu.
-Można skupić się tylko na sobie i sprawianiu sobie przyjemności.
-Jest to zajęcie, które poprawia ukrwienie skóry.
-Częsta, ale zarazem kontrolowana masturbacja pomaga łatwiej osiągać orgazm.

dam988 - Czw 24 Mar, 2016

Ja wale tak zazwyczaj 1-2 razy dziennie czasami zdarzy mi się z 3 raz :D
onesa - Pią 25 Mar, 2016

dam988, rano, popołudniu, wieczorem? :)
Adroz - Sro 11 Maj, 2016

2-3 razy dziennie, rano, popołudniu, wieczorem tak jak to ujeła Onesa :)
menmlody - Sro 11 Maj, 2016

Różnie - czasem parę razy dziennie czasem parę dni przerwy :)
higo.hago - Czw 12 Maj, 2016

Codzennie. Zazwyczaj wieczorem przed snem ;)
St1g - Pon 16 Maj, 2016

Raz dziennie przynajmniej, tak dla kurażu :D
maxxyz19 - Wto 24 Maj, 2016

Różnie... czasami mam ochotę zwalić 2 razy dziennie, a są też dni kiedy potrafię wytrzymać bez walenia parę dni. Ale zazwyczaj raz dziennie ;)
onesa - Sro 25 Maj, 2016

maxxyz19, nie nosi Ciebie ? bo paru panów tutaj pisało że po kilku dniach to już nie wytrzymują.
Wanderer - Sob 28 Maj, 2016

często, bardzo często)
chociaż jeden raz dziennie.

siferius90 - Czw 26 Sie, 2021

Ja masturbuję się codziennie. Czasem więcej niż raz dziennie. Mam 34 lata.

Jako nastolatek masturbowałem się 2-3 razy dziennie, w czasach studenckich się rozszalałem i bywało, że nawet 5-7 razy :)

lisku - Czw 28 Paź, 2021

Ja walę codziennie. Minimum 2-3 razy dziennie.
Przeciętny 30 - Czw 28 Paź, 2021

Co 2 dni, ale czasami jak mnie najdzie to potrafie 2-3 razy w ciągu jednego dnia
juansto - Pią 29 Paź, 2021

Jak mi się chce. Najczęściej raz dziennie chociaż jak mnie przyciśnie to zdarza sie nawet 2-3 razy dziennie.
sikora92 - Pią 29 Paź, 2021

Ja jak czuję chęć. Czasami może być 3 razy w tygodniu a jak mnie najdzie to i codziennie się zdarzy.
Ononim - Sob 30 Paź, 2021

Ja jak czuję chęć :) różnie bywa 2-3 razy w tygodniu, czasem codziennie. Rekord bez masturbacji to 9 dni, ale skończyło się tym, że rano się obudziłem z mokrymi spodenkami, bo samo poszło :mrgreen:
siferius90 - Wto 02 Lis, 2021
Temat postu: można tylko po co?
onesa napisał/a:
maxxyz19, nie nosi Ciebie ? bo paru panów tutaj pisało że po kilku dniach to już nie wytrzymują.


Można wytrzymać - tylko po co? To jest nieziemsko przyjemne! Chciałoby się jak najczęściej :)

toton - Sro 03 Lis, 2021

W ostatnim czasie codziennie. Ale to moze dlatego że mam nową kobietę. U mnie jest tak, ze jak mam nową kobietę i mam wiele seksu to i mam większą ochotę na masturbację.
ByczekTen - Nie 07 Lis, 2021

Różnie to bywa. Zależy od chęci. Najczęściej to raz w tygodniu, ale czasami jak mam faze, to wychodzi częściej 😂
dkbb - Wto 09 Lis, 2021

Z mojej strony, nie mam dobrych doświadczeń z tym związanych, wg. mnie struganie kija nie wnosi nic dobrego do życia, wręcz przeciwnie, obniża motywacje do działania i energie organizmu. Od kiedy postawiłem sobie wyzwanie "zero walenia niemca w hełm przez 50 dni" (dzisiaj dzień 6 bez) czuje się o wiele lepiej, mam wiecej energi do realizacji innych postawionych sobie celów, jestem bardziej ożywiony i energiczny. Wiadomo cały czas mnie korci by "rozładować napięcie", lecz mimo wszystko dotrwam to końca, w końcu wyzwanie to wyzwanie.
siferius90 - Wto 09 Lis, 2021

Jak to w życiu - zawsze jest coś za coś. Ja tam wolę mieć może troche mniej energii, ale przeżywać tę zajeb***ą rozkosz :)

To uczucie jest po prostu cudowne!

toton - Sro 10 Lis, 2021

dkbb napisał/a:
Z mojej strony, nie mam dobrych doświadczeń z tym związanych, wg. mnie struganie kija nie wnosi nic dobrego do życia, wręcz przeciwnie, obniża motywacje do działania i energie organizmu. Od kiedy postawiłem sobie wyzwanie "zero walenia niemca w hełm przez 50 dni" (dzisiaj dzień 6 bez) czuje się o wiele lepiej, mam wiecej energi do realizacji innych postawionych sobie celów, jestem bardziej ożywiony i energiczny. Wiadomo cały czas mnie korci by "rozładować napięcie", lecz mimo wszystko dotrwam to końca, w końcu wyzwanie to wyzwanie.

Witam.

Szukalem kiedys informacji o kortyzolu. A wlasciwie co mogloby zmniejszyc jego produkcje, bo powoduje, niestety, powiekszanie tzw. "piersi generalskiej".

No i znalazlem, jedno "cos" to skladnik lecytyny pod nazwa fosfatydyl seryny, a drugie to roslinka o nazwie Ashwagandha. Rzeczywiscie dzialaja redukujaco na kortyzol, co u mie zadzialalo nastepujaco: zmniejszenie uczucia glodu, uspokojenie, glebszy sen, brak reakcji stresowej na babskie wrzaski i inne podchody i co najwazniejsze w tym watku: brak ochoty na "Renie Raczynska", z zachowaniem ochoty na prawdziwa kobiete. Jednoczesnie wzwod jest silniejszy i bardziej dlugotrwaly, ku zadowoleniu i moim i partnerki. Dochodze do wniosku, ze ochota na "Renie" nachodzi czlowieka, gdy w muzgu (przysadce?) jest jakas dysproporcja.

siferius90 - Sro 10 Lis, 2021

U Ciebie tak jest, ale to jeszcze nie znaczy, że u innych też.

Gdyby ochota na masturbację brała się z "dysproporcji w mózgu", to znaczyłoby, że 99% facetów ma taką dysproporcję.

chillout91 - Sro 10 Lis, 2021

Srednio co 2 dzień. Chyba, ze coś mnie podnieci :)
michalza - Czw 11 Lis, 2021

W filmie ''Wilk z Wall Street'' Mark Hanna, bogaty dżentelmen rozprawia m.in. o koniecznym rękodziele w interesach.
sway83 - Pią 03 Gru, 2021

codziennie, zwykle wieczorem przed spaniem
Anima2626 - Sob 04 Gru, 2021

Jak jest seks to nie muszę, jak przerwa to dwa razy w tygodniu.
Ancymon - Sob 11 Gru, 2021

toton napisał/a:
W ostatnim czasie codziennie. Ale to moze dlatego że mam nową kobietę. U mnie jest tak, ze jak mam nową kobietę i mam wiele seksu to i mam większą ochotę na masturbację.

A to ciekawe, co piszesz tu, bo w innym wątku pisałeś:
Cytat:
Dla mnie masturbacja to jest domena samotności, a po znalezieniu partnera życiowego powinno się z tym skończyć, bo masturbując się nijako zdradzasz go/ją ze swoją ręką...

Przeciętny 30 - Sob 11 Gru, 2021

2-3 razy w tygodniu. Pytanie powinno być o czym myślisz
Fajnygosc - Nie 26 Gru, 2021

Kiedy się da i wszędzie gdzie się da :p
Devasta - Nie 26 Gru, 2021

Fajnygosc napisał/a:
Kiedy się da i wszędzie gdzie się da :p


W jakich nietypowych miejsach udalo ci sie to zrobic?

Fajnygosc - Nie 26 Gru, 2021

Kiedyś w szkole na lekcji :p
Galeria łazienka i przymierzalnia:p
Wracając z dyskoteki narabany za garażami:p

CEDRIK - Pon 10 Sty, 2022

Ja chyba za często. Raz wytrzymałem bez 16 dni. Powiem Wam jedno: nigdy nie miałem tak mocnej erekcji, takiego sztywnego prącia. I nigdnie nie miałem tyle spermy, gdzie po finale na brzuch rozlewało sie ze mnie na wszystkie strony i łóżko jeszcze wieczorem było mokre.
Teraz, jak już wiem co to seks, większy testosteron itp, ciężko wytrzymać mi dłużej niż 5/6 dni. Byłem na wyjeździe, gdzie nie miałem możliwości sobie ulżyć. Całą drogę myślałem tylko o tym żeby się spuścić. Już wiem dlaczego tirówki maja taki zarobek i pewną pracę :lol:
CZasem raz dziennie, czasem i pięć. Zależy jaki dzień, i jaka noc :lol:

siferius90 - Pon 24 Sty, 2022

CEDRIK napisał/a:
Już wiem dlaczego tirówki maja taki zarobek i pewną pracę :lol:


No nie wiem, ja bałbym sie z tirówką. Zresztą własną ręką też jest mega przyjemnie

Kamil_ke96 - Pon 24 Sty, 2022

Fajnygosc napisał/a:
Kiedyś w szkole na lekcji :p
Galeria łazienka i przymierzalnia:p
Wracając z dyskoteki narabany za garażami:p


jak podczas lekcji, no to ostro musiało być

toton - Wto 25 Sty, 2022

U mnie trochę odwrotnie Kiedy często sie masturbuję jeszcze bardziej mi się chce.

Kiedy robię sobie natomiast przerwę, nie mam już takiej ochoty jak wcześniej. Kiedyś nie masturbowałem się miesiąc i zauwazyłem, ze miałem mniejszą ochotę na to niż jak w sytuacji w której masturbowałem sie codziennie.

siferius90 - Wto 25 Sty, 2022

toton napisał/a:
U mnie trochę odwrotnie Kiedy często sie masturbuję jeszcze bardziej mi się chce.

Kiedy robię sobie natomiast przerwę, nie mam już takiej ochoty jak wcześniej. Kiedyś nie masturbowałem się miesiąc i zauwazyłem, ze miałem mniejszą ochotę na to niż jak w sytuacji w której masturbowałem sie codziennie.


Apetyt rośnie w miarę jedzenia ;-)

juansto - Sro 26 Sty, 2022

siferius90 napisał/a:
toton napisał/a:
U mnie trochę odwrotnie Kiedy często sie masturbuję jeszcze bardziej mi się chce.

Kiedy robię sobie natomiast przerwę, nie mam już takiej ochoty jak wcześniej. Kiedyś nie masturbowałem się miesiąc i zauwazyłem, ze miałem mniejszą ochotę na to niż jak w sytuacji w której masturbowałem sie codziennie.


Apetyt rośnie w miarę jedzenia ;-)


Z tego co wiem to jest to nawet potwierdzone naukowo. Po prostu kiedy nie uprawia się seksu oraz nie masturbuje się to ma się przez początkowy okres większą ochotę, potem jednak ona stopniowo zanika.
Tak działają hormony.

CEDRIK - Sob 19 Lut, 2022

siferius90 napisał/a:
CEDRIK napisał/a:
Już wiem dlaczego tirówki maja taki zarobek i pewną pracę :lol:


No nie wiem, ja bałbym sie z tirówką. Zresztą własną ręką też jest mega przyjemnie


No ja raczej nigdy, ale chodzi o sam fakt że miałem ogromne ciśnienie, i przez prawie całą drogę mocną erekcję

Ancymon - Sob 26 Lut, 2022

toton napisał/a:
U mnie trochę odwrotnie Kiedy często sie masturbuję jeszcze bardziej mi się chce.

Kiedy robię sobie natomiast przerwę, nie mam już takiej ochoty jak wcześniej. Kiedyś nie masturbowałem się miesiąc i zauwazyłem, ze miałem mniejszą ochotę na to niż jak w sytuacji w której masturbowałem sie codziennie.

Też tak mam.

siferius90 - Sro 02 Mar, 2022

Jest coś takiego. Im częściej to robię, tym wyraźniej mam w pamięci, jakie to jest przyjemne i chcę przeżyć tę przyjemność jeszcze raz.
DTTPO - Sro 02 Mar, 2022

Coś w tym jest. Jak zwale rano, to mam ochotę w południe :-)
mlody9972 - Wto 28 Cze, 2022

Ja czasami kilka razy dziennie 😂 a czasem w ogole
onesa - Sro 06 Lip, 2022

Musisz mieć kondycję ;)
siferius90 - Pon 11 Lip, 2022

Ja też nieraz po kilka razy dziennie.

Nie sądzę, bym miał jakąś super kondycję. Po prostu bardzo to lubię ;-) Masturbacja jest cudowna.

juansto - Wto 12 Lip, 2022

U mnie podobnie - szczególnie z rana na rozladowanie
Amator - Nie 12 Lut, 2023

3-4 razy w tygodniu zazwyczaj.
betor - Wto 28 Lut, 2023

Amator napisał/a:
3-4 razy w tygodniu zazwyczaj.


U mnie tak samo ;)

Koliber94 - Sro 28 Cze, 2023

U mnie to około 4 razy tygodniowo, tak co drugi dzień to muszę :D
A jak mam większą ochotę to nawet codziennie potrafię, zależy od formy i czasu :P

Dekarion - Czw 06 Lip, 2023

Minimum raz dziennie, chociaż zdarzają się dni przerwy z różnych przyczyn
Przeciętny 30 - Czw 06 Lip, 2023

Kiedyś co 2-3 dni. Od kiedy jest stała kobieta może raz w miesiącu
Chomiczy - Pią 07 Lip, 2023

W zależności od dnia cyklu żony :)
Jak "plac zabaw" zamknięty, to raz dziennie, jak otwarty to od przypadku do przypadku :)

Czerwikss - Sro 12 Lip, 2023

Chomiczy napisał/a:
W zależności od dnia cyklu żony :)
Jak "plac zabaw" zamknięty, to raz dziennie, jak otwarty to od przypadku do przypadku :)


Dobrze opisane, u mnie podobnie ;)

Ancymon - Sob 15 Lip, 2023

Chomiczy, hah super to opisałeś :mrgreen:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group