Galeria zdjęć - Dupcia

Sexbi - Pią 29 Sty, 2016
Temat postu: Dupcia
Dupcia
http://www.gg.pl/dysk/TaB...%2010.19.15.jpg

legolas1 - Pią 29 Sty, 2016

i wszystko jasne :|
Sexbi - Sob 30 Sty, 2016

Co jasne 2
legolas1 - Sob 30 Sty, 2016

bezsens Twego posta
Sexbi - Sob 30 Sty, 2016

Czemu?
Per Rectum - Nie 31 Sty, 2016

Sexbi napisał/a:
Czemu?

Błagam, nie pytaj niemądrze. Lepiej poproś administrację o skasowanie tego posta. Albo załącz jakieś zdjęcia tej "dupci". Wtedy od razu wszystko nabierze sensu. Przy okazji zrobi się też na forum znacznie przyjemniej. :-)

krystek_walikon - Nie 31 Sty, 2016

Nie najeżdżajcie od razu tylko dlatego, że po prostu niedobrze technicznie wkleił zdjęcie. Z waszej strony zresztą wystarczyło zaledwie kliknąć „otwórz grafikę”, żeby je zobaczyć:
http://www.gg.pl/dysk/TaB...%2010.19.15.jpg

legolas1 - Nie 31 Sty, 2016

@krystek_walikon, ale u mnie w przeglądarce nawet nie było opcji "otwórz grafikę". Po prostu post o treści "Dupcia" i tyle.
krystek_walikon - Nie 31 Sty, 2016

opcję otwórz grafikę masz raczej w każdej przeglądarce, używa się do tego najczęściej prawego przycisku myszy :/
Per Rectum - Nie 31 Sty, 2016

krystek_walikon napisał/a:
opcję otwórz grafikę masz raczej w każdej przeglądarce, używa się do tego najczęściej prawego przycisku myszy :/

Jesteśmy z kolegą legolasem doświadczonymi internautami i wiemy o prawym przycisku myszy (choć nie każdy go ma - np. mój tablet nie ma). Jednak aby zastosować się twojej rady trzeba w ogóle mieć w co kliknąć, a u mnie post wyświetla się wyłącznie z (nieklikalnym) napisem "Dupcia" i niczym więcej. Stąd moja grzeczna sugestia - nie "najechałem" na kolegę - żeby naprawił swój post, albo poprosił o skasowanie, bo w tej postaci jedynie zaśmieca forum.

krystek_walikon - Nie 31 Sty, 2016

Dobra, nie ma co ciągnąć dyskusji z wami, doświadczeni internauci z tabletami. Macie już zdjęcie, to się uspokójcie po prostu.
Per Rectum - Nie 31 Sty, 2016

krystek_walikon napisał/a:
Dobra, nie ma co ciągnąć dyskusji z wami, doświadczeni internauci z tabletami. Macie już zdjęcie, to się uspokójcie po prostu.

Zgadzam się w 100% i jestem bardzo spokojny. Skupmy się na zdjęciu, tym bardziej że dupcia jest wysokiej jakości. :-)

onesa - Sro 03 Lut, 2016

naprawione, możecie już skupić się na komplementach
krystek_walikon - Czw 04 Lut, 2016

Na dupie.
onesa - Pon 08 Lut, 2016

no to na dupie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group