Masturbacja - Masturbacja analna

Onanek96 - Sob 21 Lis, 2015
Temat postu: Masturbacja analna
Jakie przedmioty lubicie sobie wkładać w odbyt żeby odczuwać największą przyjemność? I co największego sobie włożyliście? Ja zamierzam spróbować z bananem
boy2010 - Sob 21 Lis, 2015

z obranym ? :wink: :lol:
Onanek96 - Sob 21 Lis, 2015

Hahaha bez przesady :P
Master1989 - Nie 22 Lis, 2015

Tylko załóż gumkę na tego banana, ponieważ w czasie przechowywania bananów są one pryskane azotem oraz innymi środkami zapobiegającymi zbyt szybkie dojrzewanie, swoją drogą nie wyobrażam sobie włożyć coś do tyłka :mrgreen: Pozdrawiam
onesa - Pon 23 Lis, 2015

Master1989, zgadzam się z tobą
krystek_walikon - Sro 02 Gru, 2015

Nawet znalazłem przykładowe foto ;P

http://profile-pics-cdn.x...2/pic_6_big.jpg

onesa - Sro 02 Gru, 2015

Ja się tylko zastanawiam, czy ta ostrzejsza czarna końcówka banana nie przedziurawi prezerwatywy. Może trzeba ją oberwać?
krystek_walikon - Sro 02 Gru, 2015

Bez przesady ;] Ale ogólnie taki banan to straszna prowizorka i już chyba naprawdę lepiej skombinować sobie jakiekolwiek dildo, jeśli ktoś ma często ochotę na takie zabawy. Zamówić sobie przez internet, a teraz można nawet sobie sprowadzić i do paczkomatu, jeśli ktoś mieszka w jakimś większym mieście, więc już w ogóle nikt nie zorientuje się, co tam sobie zamówiłeś.
onesa - Czw 03 Gru, 2015

paczkomaty są także w małych miastach, a sexshopy zwykle zapakowują zakupione rzeczy dyskretnie, więc nikt się raczej nie domyśli.
PomkaPL86 - Czw 01 Gru, 2016

mam do tego specjalny masazer :P ale i tak najlepszy jest czyjs palec :P
DTTPO - Pią 30 Gru, 2016

Ja nieraz lubię sobie wsadzać palce do tyłka. Kilka razy w wannie nalewalem sobie letniej wody z prysznica aż do poczucia ucisku. Potem normalnie waliłem i miałem chyba najmocniejszy samodzielnie wywolady orgazm w życiu, ledwo na nogach ustalem! Polecam :)

Obcych przedmiotów boje sie wkładać, choc kusi mnie kupienie jakiegoś dildo, żeby bylo bezpiecznie. Jednak uszkodzenie jelita w tamtym miejscu bylo by bardzo nieprzyjemne i groźne.

Kiedys wsadzilem sobie rączkę od śrubokrętu w prezerwatywie, wybrałem taka, ktora ma wglebienie i potem rozszezenie, żeby mi czasem nie wpadł caly do środka. Fajnie bylo, ale nie polecam, lepiej cos do tego stworzonego, bo to niebezpieczne.

Pozdr

zbychwawawa - Sro 11 Sty, 2017

DTTPO napisał/a:
rączkę od śrubokrętu w prezerwatywie

bardzo bezpieczne.. prawdziwy fachowiec :P

Per Rectum - Sro 11 Sty, 2017

zbychwawawa napisał/a:
bardzo bezpieczne.. prawdziwy fachowiec :P

Rączka nie jest niebezpieczna, szczególnie w prezerwatywie. Natomiast zupełnie inaczej ma się sprawa z przeciwległą stroną śrubokręta. :wink:

onesa - Czw 12 Sty, 2017

Per Rectum, może już nie brnijmy dalej zwłaszcza w "przeciwległą stroną śrubokręta" bo tym to pewnie krzywdę można sobie zrobić.
Per Rectum - Czw 12 Sty, 2017

onesa napisał/a:
Per Rectum, może już nie brnijmy dalej zwłaszcza w "przeciwległą stroną śrubokręta" bo tym to pewnie krzywdę można sobie zrobić.

Dlatego przestrzegam, gdyby ktoś zamierzał testować ten nieodpowiedni koniec. ;)

onesa - Sob 14 Sty, 2017

Per Rectum, jeszcze znajdzie się tutaj jakiś kaskader, wystarczy że widziałam jeden filmik pan+słoik efekt końcowy był przerażający..
Per Rectum - Sob 14 Sty, 2017

onesa napisał/a:
Per Rectum, jeszcze znajdzie się tutaj jakiś kaskader, wystarczy że widziałam jeden filmik pan+słoik efekt końcowy był przerażający..

Oj tak, pan ze słoikiem był mocny. Tym bardziej, że on to robił celowo... :|

onesa - Nie 15 Sty, 2017

Per Rectum, on celowo go rozbijał? serio... ?

Per Rectum - Nie 15 Sty, 2017

onesa napisał/a:
Per Rectum, on celowo go rozbijał? serio... ?

Też tego początkowo nie zauważyłem, ale ktoś zwrócił mi uwagę, że pan ma blizny w tych okolicach. A więc takie "zabawy" to dla niego prawdopodobnie nie pierwszyzna.
Fajny gif "mózg roz..."! :D

onesa - Nie 15 Sty, 2017

Per Rectum, raz widziałam i się nie dopatrywałam szczegółów. Gif pasuje tutaj idealnie :D
DTTPO - Pią 27 Sty, 2017

A banan to się nie rozleci jak się ściśnie odbyt? Ja z raz próbowałem z marchewka w prezerwatywie, chyba nie bylo źle, no i marchewki sa w różnych kształtach i rozmiarach ;) a po wyjęciu z gumki można obrać umyć i zjeść :D w sumie będę musial znowu spróbować z marchewką jak będzie okazja :D
anusek79 - Pią 27 Sty, 2017

Ja dildo nie używam bo nie mam :D . Jak mam ochotę masturbować się to idę do sklepu i wybieram sobie sprzęt taki jaki chcę. Czyli grubość, długość i kształt. Długość to w sumie obojętna - im dłuższy to lepiej. Kształt - zależy od nastroju. Grubość max średnica 65 mm, ale nie zawsze mam ochotę na max rozciąganie. Ogórki są fajne ze względu na na kształt i długość - średnica jest taka w sam raz do zabawy bez rozciągania. Jak chcę się "rozerwać" to w ruch idzie cukinia :D . Bardzo fajne jest również uczucie jak wybieram. Ptak mi twardnieje jak szukam swojego dildo. Dotykam, patrzę na obwód i kształt - zajebiste uczucie. Czasami kupuję ogórasa i cukinię. Ogórek na rozgrzewkę a później wchodzi i mnie rozpiera cukinia mmmmmmmm Lubię to :D Do tego smarowidło, lustro lub kamerka, żebym widział jak mnie rozpycha. Kuwa ale najarałem się na zabawę.
Per Rectum - Pią 27 Sty, 2017

anusek79 napisał/a:
Kuwa ale najarałem się na zabawę.

Teraz to i mnie najarałeś... :P

[ Dodano: Pią 27 Sty, 2017 ]
DTTPO napisał/a:
A banan to się nie rozleci jak się ściśnie odbyt?

Jak będzie w gumce to nie powinien. Mnie się to nigdy nie zdarzyło.

onesa - Pią 27 Sty, 2017

DTTPO napisał/a:
a po wyjęciu z gumki można obrać umyć i zjeść


nie no bez przesady, mnie to nie przekonuje..

DTTPO - Pią 27 Sty, 2017

No w sumie byle gumka nie pękła :D Smak prezerwatyw nie jest taki zły - tzn idzie się przyzwyzaić, choć lepiej jak z tym smakiem jest połączony smak soczków żeńskich z 1. dziurki :) Bo tak to nie raz próbowałem. A marchewkę z gumki tez jedną zjadłem, ale po obraniu i umyciu ;) szkoda by było wyrzucić, a odkładanie takiej do lodówki... nieeee
Per Rectum - Pią 27 Sty, 2017

onesa napisał/a:
DTTPO napisał/a:
a po wyjęciu z gumki można obrać umyć i zjeść


nie no bez przesady, mnie to nie przekonuje..
Obrazek

Ja tam mojego banana z zabawy zawsze zjadam... :P

zbychwawawa - Pon 30 Sty, 2017

a jak ogórkiem to potem robisz z niego mizerie na obiad dla rodziny? nie stary to do mnie nie przemawia..
onesa - Czw 02 Lut, 2017

Dobra koniec offtopicu. Lepiej nie piszcie co robocie "potem" z tymi warzywami/owocami.
MlodyPtaszek - Wto 07 Lut, 2017

Lubię też od czasu do czasu coś sobie włożyć, teraz zamówiłe sobie korek analny z ogonkiem żeby było mi przyjemniej :)

[ Dodano: Sro 08 Lut, 2017 ]
Ja od dzisiaj się tak zabawia, mój nowy korek hehe :P
A Wy ?
https://drive.google.com/open?id=0B-LlZuukwgj1djZac1doZ1loY3M

[ Dodano: Pią 10 Lut, 2017 ]
Hej, to znów ja. Mam prośbę żeby odżywić ten temat albo stworzyć nowy prosze co wy na to, zależy mi na tym.

Dzisiaj się tak zabawiałem, lubie czuć coś w pupie ale nie za dużego coś hehe, myślę że wy też będziecie w stanie powiedzieć co lubicie i robicie. A to na zachętę https://drive.google.com/folderview?id=0B-LlZuukwgj1aFQtdlNlOFBLUEE :twisted: :mrgreen:

[ Dodano: Nie 12 Lut, 2017 ]
CZEMU NIKT NIC NIE PISZE ... ?

legolas1 - Czw 16 Lut, 2017

ponieważ zamiast pisać nowe posty edytujesz ciągle ten jeden post. przez to nikomu nie wyświetla się, że są jakieś nowe wpisy.
Per Rectum - Czw 16 Lut, 2017

legolas1 napisał/a:
ponieważ zamiast pisać nowe posty edytujesz ciągle ten jeden post. przez to nikomu nie wyświetla się, że są jakieś nowe wpisy.

Nie da się moim zdaniem napisać nowego posta, jeśli nasz post był ostatni. Nowa treść jest automatycznie doklejana do poprzedniej. Masz jakiś sposób na to, żeby nowy post się pojawił jako nowy, a nie dołożony do starego?

[ Dodano: Czw 16 Lut, 2017 ]
Mały Ptaszek, świetne zabawy z "kitką" i korkiem analnym. Zuch chłopak! :)
Skoro tak dobrze Ci idzie, to proszę więcej pomysłów i nowych zdjęć!

onesa - Czw 16 Lut, 2017

MlodyPtaszek napisał/a:
[ Dodano: Nie 12 Lut, 2017 ]
CZEMU NIKT NIC NIE PISZE ... ?


A może nikt nie jest zainteresowany tematem?

MlodyPtaszek - Czw 16 Lut, 2017

Bedę mógł utworzyć nowy ? Bo pewnie ludzie o tym juz zapomnieli i nie wchodzą, jestem przekonany, prosze.
onesa - Pią 17 Lut, 2017

Ty chyba nie rozumiesz że każdy post który tutaj wpisujesz wybija ten temat jako "odświeżony". I każdy kto wejdzie na forum kliknie Zobacz posty od ostatniej wizyty to wyświetlą mu się aktualne ostatnio wątki.
MlodyPtaszek - Nie 19 Lut, 2017

Dzisiaj na spokojnie :D https://drive.google.com/file/d/0B-LlZuukwgj1T28wQ01PRlY1TVk/view?usp=drivesdk
Proszę o ocwne i wasze igraszki :mrgreen:

Luks - Pon 20 Lut, 2017

albo mi się zdaje albo widzę czekoladę :?
MlodyPtaszek - Pon 20 Lut, 2017

albo mi się zdaje albo nic nie wrzuciłeś xd
Per Rectum - Pon 20 Lut, 2017

MlodyPtaszek napisał/a:
Dzisiaj na spokojnie :D https://drive.google.com/file/d/0B-LlZuukwgj1T28wQ01PRlY1TVk/view?usp=drivesdk
Proszę o ocwne i wasze igraszki :mrgreen:

Bardzo ładne igraszki. :P
A odrobinka czekoladki jeszcze w takich zabawach nikomu nie zaszkodziła...

MlodyPtaszek - Pon 20 Lut, 2017

My tu gadu gadu , a tylko ja wrzuciłem coś :)
Per Rectum - Pon 20 Lut, 2017

MlodyPtaszek napisał/a:
My tu gadu gadu , a tylko ja wrzuciłem coś :)

To prawda... :oops:

MlodyPtaszek - Sro 22 Lut, 2017

Kurde, ide z tego forum. Co z was za pedałki jak żaden w dupe nie lubi. ŻAL PL

[ Dodano: Sro 22 Lut, 2017 ]
Gdzie sie usuwa konto ???????

legolas1 - Sro 22 Lut, 2017

to, że ktoś lubi w dupę nie oznacza, że od razu lubi też pokazywać filmiki z takich zabaw z sieci ;)
onesa - Sro 22 Lut, 2017

MlodyPtaszek, to Forum Męskich Spraw dla każdego faceta nie ważne jakiej jest orientacji, wątkiem przewodnim jest PENIS. Czytaj ze zrozumieniem do jakiej społeczności dołączasz.
MlodyPtaszek - Sro 22 Lut, 2017

onesa napisał/a:
MlodyPtaszek, to Forum Męskich Spraw dla każdego faceta nie ważne jakiej jest orientacji, wątkiem przewodnim jest PENIS. Czytaj ze zrozumieniem do jakiej społeczności dołączasz.

Powiedział chłopak, udający dziewczyne. Omg

onesa - Pią 24 Lut, 2017

MlodyPtaszek, jak nie wiesz z kim rozmawiasz to się nie wypowiadaj. Zaczynasz robić dymy i offtopic. Nie będę tego tolerowała. Leci ostrzeżenie.
MlodyPtaszek - Pią 24 Lut, 2017

Usuń mi konto. Top flop
zbychwawawa - Wto 28 Lut, 2017

MlodyPtaszek, ty chyba masz coś z głową prawda?
onesa - Wto 28 Lut, 2017

zbychwawawa, dobra nie zawracajcie sobie głowy tym użytkownikiem.

Wracamy do tematu.

anusek79 - Pon 12 Cze, 2017

Dzisiaj byłem na zakupach z pełną premedytacją zakupu penatratora :D . Szukałem czegoś długiego i nie za grubego. Kupiłem dwa ogóraski. Jeden w jednej budce na rynku a drugi w sklepie. Długo chodziłem i szukałem takiego który mi się spodoba. Nie mogłem się doczekać jak wrócę do domu i przetestuję zabaweczki. Dłuższy :lol: ma długość 28 cm i średnicę 5-5,5 cm. Cały zniknął w dupci. Miło było :lol: :lol: :D Postaram się jakie fotki wrzucić a może nawet filmik.
Pozdrawiam po krótkiej przerwie.

onesa - Sro 14 Cze, 2017

anusek79, nie lepiej kupić "stałą" zabawkę? a nie takie "jednorazowe" ogórki?
haster69 - Czw 15 Cze, 2017

Ogórka można bezwstydnie kupić :lol:
onesa - Pią 16 Cze, 2017

haster69, wstyd przed kim? sprzedawcą? oni mają mnóstwo klientów i nawet nie przywiązują do tego uwagi. zawsze jest opcja sklepu internetowego/allegro
anusek79 - Pią 16 Cze, 2017

Zabawka jest zawsze taka sama - kształt, średnica. , długość. . I tylko jednorazowo masz przyjemność kupowania. Ogóraska jak kupujesz to jest cały ceremoniał :D . Zależy na co mam ochotę. Jak chcę się rozciągnąć to kupuję takiego grubego, że aż czuje się cały wypełniony. Jak mam ochotę głęboko to kupuję takiego 5 cm średnicy i co najmniej 30 cm długi. Wygięte ogórki też inaczej penetrują. Jakby nie było zawsze inny kutaskowy ogórek mnie penetruje :mrgreen: . Więc wybór jest o wiele większy niż jedna zabawka. Czasami chodzę po 6 budkach na rynku żeby wybrać ten jeden i to podniecenie które temu towarzyszy - bezcenne :lol:
Sedo92 - Sob 17 Cze, 2017

Właśnie zabawka :D jaka zabawkę polecicie dla dziewiczej dupki? :p
onesa - Sob 17 Cze, 2017

Sedo92, taką co byś sobie krzywdy nie zrobił na początku :P
Sedo92 - Nie 18 Cze, 2017

No właśnie xd ciężko znaleźć coś poniżej średnicy 2 cm xd może ktoś coś znalazł? Byłbym wdzięczny :D i na początek w rozsądnej cenie ok 50 zł tak na próbę :D coś ktoś? :D
onesa - Nie 18 Cze, 2017

Sedo92, mniej niż 2 cm średnicy ? a nic na allegro nie ma?
zbychwawawa - Nie 25 Cze, 2017

Sedo92, na próbę to co w kilka dni po teście odeślesz? :D heheh
onesa - Wto 27 Cze, 2017

zbychwawawa, nie wynajmie sobie na godziny.. bądź poważny
Sedo92 - Pią 07 Lip, 2017

Haha kupiłem 3cm :D wcale nie tak duzo jak się obawiałem :D
onesa - Sob 08 Lip, 2017

Sedo92, gratulacje
Kuba85 - Wto 11 Lip, 2017

Sedo92 napisał/a:
Haha kupiłem 3cm wcale nie tak duzo jak się obawiałem
Ile ma drugi wymiar i jak idzie zabawa?
onesa - Sro 12 Lip, 2017

Kuba85, a co tez przymierzasz się do zakupu ?
zbychwawawa - Czw 13 Lip, 2017

Kuba85, a jak ma iść zabawa ? do dupy :D hehe
Kuba85 - Pią 14 Lip, 2017

onesa, niom, niedawno kupiłem korek ale zero emocji. Teraz zastanawiam się nad czymś większym albo elektrycznym.
onesa - Sob 15 Lip, 2017

Kuba85, może któryś z użytkowników tobie coś doradzi w sprawie zakupu :P
zbychwawawa - Sro 19 Lip, 2017

a to jest jakaś różnica znacząca w tych zabawkach ? :P
Kuba85 - Czw 20 Lip, 2017

Wejdź sobie na pierwszą lepszą stronę takiego sklepu i zobacz jaki wybór asortymentu, nie wiadomo co kupić :(
onesa - Czw 20 Lip, 2017

zbychwawawa, łap dla przykładu https://intymnosc.pl/pl/167-wibratory
Devasta - Czw 03 Maj, 2018

Tak czytam, widzę, że ludzie korzystają i mam pytanie. Osiagneliscie coś takiego jak orgazm prostaty?
Niby szał, ale czy to prawdziwe?

tcq - Pią 04 Maj, 2018

Ja tak :) Kwestia wprawy nabranej w kontakcie ze swoim ciałem ;)
nie muszę dotykać penisa, żeby dojść. Orgazm jest inny, iż ten, jaki osiągam stymulując genitalia; na początku był mocniejszy, aż mi w oczach ciemniało i traciłem czucie w nogach. Teraz jest podobnie, choć mam nad tym więcej kontroli. A! No i na pewno jest dłuższy (choć to relatywne pojęcie, bo u mnie orgazm przy stymulacji penisa trwa prawie 2 minuty, a stymulując prostatę ponad 3 ;) ).
Jak chcesz tipy na ten temat to napisz do mnie ;)

onesa - Nie 06 Maj, 2018

tcq, to co to za zabawki ?
tcq - Pon 07 Maj, 2018

onesa, zabawki raczej EKO :D najlepiej sprawdzają się wprawne palce (niekoniecznie własne :wink: ) lub inne ograny odpowiednio sztywne, by masować właściwy punkt :wink:
Jeśli masz faceta, który nie ma oporów przed pokonaniem bariery zwieracza, to wsuń mu 2 palce na 5-7 cm i delikatnie masuj boki prostaty :wink: uważaj tylko jak będzie blisko, żeby Cię nie pokopał :lol:

PS.: jak będziecie próbować to zalecam zmienić nazwę domowego WiFi na "PrzepraszamyZaGlosnySeks", żeby nie psuć dobrej atmosfery z sąsiadami :P

onesa - Pon 07 Maj, 2018

Przy najbliższej okazji spróbuję zaproponować :D hehe
sneakerfan - Pią 11 Paź, 2019

Banany, dildo itp dlaczego ja tam spotkam się z kolegą on lubi wchodzić w odbyt i kobietą i facetą gadaliśmy kiedyś o tym spróbowaliśmy bo ja chciałem zobaczyć jak to jest i superka a jaki odjazd ze spuszczeniem się i wytrysk jest obszerny . Polecam prawdiwe jest fajne :P :P :P
zbychwawawa - Nie 13 Paź, 2019

no i superka że ci się podobało

a ilu facetów "bawiło" się tak ze swoją kobietą ?
bo według mnie to ciężki temat do zaproponowania, tak pytam z ciekawości jak reagują kobiety.

miro123 - Sob 19 Paź, 2019

ja nigdy, chociaż nigdy nie pytałem swojej kobiety :D
one_hour - Nie 27 Paź, 2019

Ja swojej ex jako pierwszy włożyłem w drugą dziurkę. ;)
Maksymalnie 3 razy to robiliśmy, bo bolało ją strasznie.

onesa - Pon 28 Paź, 2019

one_hour, a nie zaproponowała w drugą stronę? :)
one_hour - Nie 03 Lis, 2019

onesa, proponowała, ale nie zgadzałem się. Jedynie na rimming się zgadzałem i raz, żeby palec włożyła. :P
onesa - Nie 03 Lis, 2019

one_hour, no właśnie dlatego trzeba mieć zaufanie do partnera. dla nich to też "dyskomfort" nie każda kobieta zgadza się na drugą dziurkę :)
one_hour - Sob 16 Lis, 2019

onesa, ex bardzo chciała anala, lecz mówiła, że ją boli.
Nie mogła po prostu się wyluzować, gdzie przy seksie tradycyjnym, po drugim orgazmie tak luźna była, aż chlupotało. :P
Każda pozycja, każda prędkość, nie było problemu, lecz tkwiło to w psychice, że nie mogła się na tyle wyluzować, żeby przyjąć go w drugą dziurkę.
Wiele lubrykantów, pozycji, lizanie i pieszczenie drugiej dziurki nic nie dawało, palec, albo dwa wchodziły, lecz penis nie mógł.
Kilka razy się zmusiła (lecz widziałem, że boli ją to i prawie łzy w oczach miała) i wszedł, po dłuższej chwili odczuwała przyjemność, nawet kazała trochę przyspieszyć.
Twierdziła, że chyba mam za dużego.

onesa - Sob 16 Lis, 2019

one_hour, rozumiem, spróbowała i jednak to nie jest to :)
artiii2 - Sob 16 Lis, 2019

a probowaliscie badz udalo sie wam wlozyc penis do wlasnego odbytu ?
miro123 - Wto 19 Lis, 2019

artiii2, ale niby jak sam sobie ?
haster69 - Sob 23 Lis, 2019

Probowałem. Dotykam czubkiem penisa swojej dziurki, ale nie jestem w stanie go tam wcisnąć :P
Albo w zwisie za krótki i miękki, a we wzwodze zbyt sztywny, aby go tak "wygiąć" :P

zbychwawawa - Sob 23 Lis, 2019

artiii2, haster69, a ktoś tego kiedyś dokonał?
one_hour - Nie 24 Lis, 2019

zbychwawawa, nie takie rzeczy świat widział. :lol: :lol:
onesa - Nie 24 Lis, 2019

one_hour, to nazywa się samowystarczalność :)
DTTPO - Pon 25 Lis, 2019

one_hour napisał/a:
zbychwawawa, nie takie rzeczy świat widział. :lol: :lol:
nawet swoje jajka do anusa wkładali już.
miro123 - Wto 26 Lis, 2019

DTTPO, tyle mnie ominęło :D :D
zbychwawawa - Sro 27 Lis, 2019

one_hour, no to albo trzeba mieć takiego dużego albo tak wygimnastykowanego żeby samemu trafić :D :D
miro123 - Czw 28 Lis, 2019

Ja nawet nie pomyślałbym o takim sposobie, ciekawe ilu facetów próbowało :D
onesa - Sob 30 Lis, 2019

haster69, musisz więcej poćwiczyć :)
haster69 - Nie 08 Gru, 2019

onesa napisał/a:
haster69, musisz więcej poćwiczyć :)


Lepiej się z kobietą zabawić w tym czasie. :P

onesa - Nie 08 Gru, 2019

haster69, to już twój wybór :)

ok wracamy do tematu, ktoś jeszcze ma jakieś oryginalne pomysły ? :D

Crossman - Nie 08 Gru, 2019

onesa napisał/a:
haster69, to już twój wybór :)

ok wracamy do tematu, ktoś jeszcze ma jakieś oryginalne pomysły ? :D
masowanie prostaty z nogami w gorze czy na ścianie czy na wezglowiu łóżka i szczytowanie ze spustem na swoją twarz :) polecam :)
dam2000 - Nie 08 Gru, 2019

Crossman napisał/a:
onesa napisał/a:
haster69, to już twój wybór :)

ok wracamy do tematu, ktoś jeszcze ma jakieś oryginalne pomysły ? :D
masowanie prostaty z nogami w gorze czy na ścianie czy na wezglowiu łóżka i szczytowanie ze spustem na swoją twarz :) polecam :)


O taaaak, strzal na twarz lub prosto do buzi to jest to❤

zbychwawawa - Pon 09 Gru, 2019

Crossman, dam2000, to chyba nie w temacie
onesa - Pią 13 Gru, 2019

Wracamy do tematu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group