Tabletki i kremy - Grubość Penisa - co polecacie?

Super_Baloo - Wto 03 Lis, 2015
Temat postu: Grubość Penisa - co polecacie?
Jak w tytule postu - co polecacie na zwiększenie objętości (średnicy) penisa? Samej objętości tylko i wyłącznie. Długość mi wystarcza 16-16,5cm, Mam tylko wizję, aby dodać 1-2 cm w obwodzie i będzie perfecto ;) (3cm+ też nie pogardzę :)

Czy pompka, czy też może jakieś pierścienie? Gdzieś czytałem coś o "cock ring", ale nie za bardzo wiem, czy to tylko się zakłada aby przedłużyć stosunek, czy też można kupić załóżmy mniejszy w obwodzie i po prostu nosić (załóżmy 1h dziennie), aby krew była zatrzymana przez jakiś czas w penisie?

Na ćwiczenia nie mam czasu ani nawet sposobności, więc zdecydowanie odpadają.

_kammillo - Czw 12 Lis, 2015

Sam zauważyłem, że bez ćwiczeń ciężko osiągnąć efekty :)
onesa - Czw 12 Lis, 2015

a zatrzymywanie krążenia w penisie nie spowoduje obumarcia tkanek?
_kammillo - Czw 12 Lis, 2015

przez 1h chyba nie umrą :P ale przeważnie się tak robi po ćwiczeniach :)
onesa - Pon 16 Lis, 2015

Że też wy chcecie tak ryzykować.
Super_Baloo - Czw 19 Lis, 2015

no właśnie nie wiem, czy to jest bezpieczne - ten cockring. Ale skoro można go używać przy stosunku, to chyba nic niebepiecznego z tego nie wyniknie? Cock ring używa sie do tzw spuchnięcia członka oraz do rzekomego opóźnienia wytrysku, jednak zastanawiałem się, jak noszenie tego ma się do codziennego użycia - tak jak wyżej przez np. 1 godzinę dziennie

Czekam na pomysły, bo ja nie mam pojęcia a nie chcę sobie krzywdy zrobić - za młody jeszcze jestem :P

[ Dodano: Czw 19 Lis, 2015 ]
no właśnie nie wiem, czy to jest bezpieczne - ten cockring. Ale skoro można go używać przy stosunku, to chyba nic niebepiecznego z tego nie wyniknie? Cock ring używa sie do tzw spuchnięcia członka oraz do rzekomego opóźnienia wytrysku, jednak zastanawiałem się, jak noszenie tego ma się do codziennego użycia - tak jak wyżej przez np. 1 godzinę dziennie

Czekam na pomysły, bo ja nie mam pojęcia a nie chcę sobie krzywdy zrobić - za młody jeszcze jestem :P

<edit> Jakieś problemy z wysyłaniem postów :/

onesa - Czw 19 Lis, 2015

Mi by wystarczyło, żeby sobie przypomnieć, co dzieje się z palcem, który owinie się czymś ciasno.
jakbym miała penisa to na pewno bym nie chciała na nim tego próbować.

Super_Baloo - Pią 20 Lis, 2015

onesa napisał/a:
Mi by wystarczyło, żeby sobie przypomnieć, co dzieje się z palcem, który owinie się czymś ciasno.
jakbym miała penisa to na pewno bym nie chciała na nim tego próbować.


Z palcem to inna historia - wiadomo, że to inna tkanka, poza tym w penisie nie ma kości.
Te naczynia w członku są przecież odpowiedzialne za napełnianie się krwią podczas wzwodu, więc raczej po godzinie nic mi nie uschnie :P

Dobra, szukam dalej. Jeśli znajdę jakieś rozwiązanie tego problemu, to z pewnością się tutaj podzielę informacją, być może inni też skorzystają.

onesa - Pią 20 Lis, 2015

Super_Baloo, podziel się koniecznie.
addamek1988 - Sob 14 Maj, 2016

Halo, podziel się z chłopakami :)
alepen - Pon 21 Lis, 2016

Też szukam dobrej metody
onesa - Wto 22 Lis, 2016

alepen, szukaj dalej, ale tobie nic nie pomoże.
zbychwawawa - Sro 30 Lis, 2016

alepen, toś chłopaku podpadł :D no i tak jak moja przedmówczyni chyba nic tobie nie pomoże :P
maniek_cbr600 - Nie 11 Mar, 2018

spam
zbychwawawa - Pon 12 Mar, 2018

spamy spamy !
onesa - Sro 14 Mar, 2018

już po problemie, wracamy do tematu
zbycho6868 - Czw 15 Mar, 2018

a co to za różnica w długosci i grubosci chłopaki( moj 16 i 12) ale liczy sie jakosc a nie wilekosc . co z tego ze bedzie długi i gruby jak nie "zadziała"
onesa - Pią 16 Mar, 2018

zbycho6868, ilu facetów na świecie to pewnie tyle samo rożnych opinii na temat wielkości :P
dyskretnyjanusz - Pon 28 Maj, 2018

Ja polecam zainteresować spam
onesa - Pon 28 Maj, 2018

dyskretnyjanusz, zapoznaj się z regulaminem
Powiększony - Pią 25 Wrz, 2020

Hej.

Ja korzystałem z produktu EROS, tego prawdziwego a nie jednego z wielu podrób na rynku.
Początkowo byłem sceptyczny, ale spróbowałem bo wiadomo że człowiek chce się ratować.
Mój penis urósł o 5cm w długości, ale jego objętość także się zwiększyła. Co jeszcze zaskakujące moja potencja zwiększyła się na tyle że 6 krotny stosunek jednego dnia nie sprawiał mi problemu. Skóra mojego penisa od tego żelu stała się też bardziej elastyczna, dzięki czemu nie ma żadnego uczucia tarcia podczas stosunku i po nim nie występują żadne podrażnienia.

Ja zamawiałem z tego linku --> worldbestmedicine.com/l/eros

Polecam każdemu którzy już próbowali wszystkiego, a także tym co dopiero chcą spróbować. Serio pomaga, jest warty swojej ceny.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group