Ćwiczenia - Herezje Heretyka-MALE EDGE dziennik (hanging)

Heretyk - Nie 01 Lis, 2015
Temat postu: Herezje Heretyka-MALE EDGE dziennik (hanging)
Kadeon był niebieski ja będę czerwony. Czerwony niczym....barszcz?!
Po 11 miesiącach ćwiczeń manualnych już nie ma przyrostów :C Dużo czytałem o wieszaniu na pegym, zachęcony dużymi przyrostami i w miarę szybkim czasie zdecydowałem się na to. Jedyny minus to to że fojde do momentu gdzie trening mi zajmie 3 godziny :\
Trening wygląda tak:
Week 01: 3x sets 2lbs Max @ 20m each
Week 02: 4x sets 2lbs Max @ 20m each (only adding sets)
Week 03: 5x sets 2lbs Max @ 20m each
Week 04: 6x sets 2lbs Max @ 20m each (privacy time maximized)
Week 05: 6x sets 3lbs Max @ 20m each (only adding weight)
Week 06: 6x sets 4lbs Max @ 20m each
Week 07: 6x sets 5lbs Max @ 20m each
Week 08: 6x sets 6lbs Max @ 20m each
Week 09: 6x sets 7lbs Max @ 20m each (in each example, this is a typical number of sets per day)
Week 10: 6x sets 8lbs Max @ 20m each (i.e. at this point, the hanger could be doing 6x 20m sets per day)
Week 11: 6x sets 9lbs Max @ 20m each
Week 12: 6x sets 10lbs Max @ 20m each
I tak dalej i tak dalej. Ok więc żeby się przygotować zrobiłem sobie własny hanger wzorując się do tego https://www.google.pl/m?q...ogdHHq4xc2g5QM:
Już robilem jedna sesje dzisiaj będę druga. Trochę musiałem zmodyfikować hanger ale dziala. Zdjęcia zapodam jak będę miał internet bo teraz nie siedze na swoim.
Wymiary na teraz wyglądają mniej więcej tak dokładniej zmierze za niedługo:
Długość: 17cm
Grubość: 14cm
I to w sumie tyle będę tu co miesiąc zamieszczał wyniki i sugestie. Na pytania chętnie odpowiem jak będę miał czas. Pewnie się przyda bo dużo osób się interesuje tematem hangingu w tym i ja więc zobaczymy co z tego da się wycisnac :)

Waldek18 - Nie 01 Lis, 2015

Ćwiczyłeś coś wcześniej? Jeżeli tak to jakie miałeś wymiary?
Heretyk - Nie 01 Lis, 2015

11 miesięcy zaczynając od jelq do treningów BigAla z pegym. Startowalem z około 15cm dlugosci i 13.4 obwodu
Cycus85 - Pon 02 Lis, 2015

Powodzenia :wink: bede zagladal
Heretyk - Wto 03 Lis, 2015

Mowiłem ze wrzuce zdjecia hangera to wrzucam a i fotki fotki :)
http://images78.fotosik.p...3ffb8f82med.jpg
http://images77.fotosik.p...c80a2974med.jpg
http://images77.fotosik.p...d3d59f9bmed.jpg
http://images77.fotosik.p...482437cdmed.jpg
http://images77.fotosik.p...d7159cd1med.jpg
Moze odrazu bardziej rozpisze jak to wszystko wyglada. A wiec tak:
Masaz penisa 5min i walenie 5min
Czekam az opadnie i owijam penisa kawałkiem bandazu tak z 1cm powyzej zoledzia ( poniewaz znajduja sie tam bardzo wazne nerwy ktore moga ci popsuc erekcje) i zakladam hanger tak zeby miedzy tym U w moim hengerze a zoledziem bylo conajmniej z 1cm miejsca jeszcze. Jak załoze obciazenie to sie tak przez skore zsuwa hanger ale nigdy nie moze zsunac sie na zoladz pamietac !!
Gdy juz mam upewnione ze mi nie spadnie ( a zdazylo sie pare razy jak pierdolneło na podloge o 12 w nocy xD) Kłade sie na łóżko tak ze plecy mam na łóżku dupe pod poduszka zeby byla wyzej i nogi na wyzszym stole a penis tak ma zwisac ze bedzie miedzy twoimi posladami. To jest tak zwany zwis w pozycji BTC zalecany wszystkim poczatkowym na jakies 2 lub wiecej miesiecy.
I tak leze i sobie cos robie.
Mija 20min sciagam hanger bandaz i robie przez 10min lekkie jelq i takie jelq az za jajca zeby przywrócic krazenie (głowka penisa po wieszaniu jest zimna przez jelq znowu jest ciepla)
I po 10 min znowu zakladam bandaz i hanger i tak w kółko po 3 razy.
Pod koniec robie zwykly ending przez 10min.
UWAGI!
Nigdy nie doprowadzaj do tego zeby twoj żołądz zmienił barwe na niebieski albo ciemno niebieski!
Nie zakladaj hangera za ciasno tak samo bandazu. Maja być tak załozone ze sie nie ześlizgną ale jednoczesnie tak zeby nie zatrzymac krazenia!
Nie doprowadzaj to za wielkiej zimnoty zołedzia!
Nigdy nie zaczynaj zza wielkim ciezarem. Zalecany start od 1kg!
Nigdy nie dodawaj jednoczesnie ilosci powtorzen razem z obciazeniem. Albo to albo to!
Nie zmieniaj co trening kątow wieszania. Trzymaj sie jednego przez conajmniej 2 miesiace!
Zeby wieszanie mialo efekt musisz wieszac przez conajmniej 10 godzin tygodniowo!
Najlepiej cwiczyc codziennie poniewaz mikronerwy musza byc caly czas zerwane. Zbyt krotkie cwiczenie spowoduje mniejszego ale silniejszego penisa a tego nie chcemy !
Zalecane jest jesli chcesz robic przerwy to w dniu nietreningowym zrobic conajmniej 1 serie wieszania aby zmaksymalizowac efekty!
Nie nalezy robic zbyt duzo przerw poniewaz spowoduje to zbyt szybki wzrost obciazenia jakie bedziemy mogli wieszac a zalezy nam na tym aby głownie cwiczyc na niskich ciezarach!
Nie uzywac za duzo olejku kremu itd poniewaz bedzie to powodowac zsuwanie hangera!
Przy jakim kolwiek odczuciu bólu niezwlocznie zdejmij hanger!
Słuchaj swojego penisa!

I to chyba tyle jak mi cos jeszcze przyjdzie do głowy to napisze.
Dla tych co rozumieja angielski https://www.pegym.com/for...ging-101-a.html

Krzysztofff - Wto 03 Lis, 2015

Szczerze? to ci nie wierzę, że ten twój penis ma 19 dł i ponad 14 obwodu, nigdzie nie publikujesz zdjęć z miarką , a te które dałeś nie odzwierciedlają jak jest naprawdę.
Kilka miesięcy ćwiczeń i przyrost ponad 2 cm ? hmmm.... dla mnie to bajki.
Zdjęcia Kadeona, z początków ćwiczeń i te końcowe , tez nie przedstawiają wizualnie jakichś wielkich przyrostów , raczej penis ciut większy i pewnie duże nabrzmienie, i obrzęk, do tego dochodzi zrzucenie parę kilo jak sam twierdzi, wystarczy sobie obejrzeć jego zdjęcia z przed roku i teraźniejsze, ja nie widzę wielkiej różnicy.
Rok katowania penisa, i własna głupota , jak sam przyznaje, doprowadziły do uszkodzenia penisa, o ile to prawda oczywiście, a nie jakieś robienie tu ludzi w balona.

A tak z innej beczki, to najważniejsza jest miłość , jeżeli tego jeszcze ktoś nie zrozumiał, to jest jeszcze w czarnej dupie, nic jeszcze nie odkrył.

Heretyk - Wto 03 Lis, 2015

19 długości to ja mam ale z dociskiem. Normalnie mam 17 cm mogę wrzucić z miarą przy okazji będzie trochę Lipnie bo z metrem krawieckim ale będzie dla nie dowiarkow. Co do kadeona to się zgodze. Ponad 14 obwodu też nie mam pisze przecież że 14cm w obwodzie. Realne 1.5 cm no startowalem z około 15.5 dokładnie nie pamiętam. Zresztą nie pisz tu w temacie nie chce mi się czytać jest kolejnych offtopow o metodach pomiaru albo jakie to powiększanie jest złe i nieprawdziwe.. Idź sobie po dyskutować z Aniaxpo czy z kim innym mnie to nie interesuje.
Krzysztofff - Wto 03 Lis, 2015

Heretyk napisał/a:
19 długości to ja mam ale z dociskiem. Normalnie mam 17 cm mogę wrzucić z miarą przy okazji będzie trochę Lipnie bo z metrem krawieckim ale będzie dla nie dowiarkow. Co do kadeona to się zgodze. Ponad 14 obwodu też nie mam pisze przecież że 14cm w obwodzie. Realne 1.5 cm no startowalem z około 15.5 dokładnie nie pamiętam. Zresztą nie pisz tu w temacie nie chce mi się czytać jest kolejnych offtopow o metodach pomiaru albo jakie to powiększanie jest złe i nieprawdziwe.. Idź sobie po dyskutować z Aniaxpo czy z kim innym mnie to nie interesuje.


nie wierze , że ten penis ma 14 w obwodzie, nawet nie wierze, że ma bez docisku, mierzone od góry, na stojąco, linijką 17 cm ,a powiększanie o kilka centymetrów to bajka kilku bajkopisarzy tego forum, i naiwniaków tu zaglądających, a głupota Kadeona powinna nauczyć innych.

Heretyk - Wto 03 Lis, 2015

Dobrze, fajnie ciesze sie. Cześć :)
Krzysztofff - Wto 03 Lis, 2015

Heretyk napisał/a:
Dobrze, fajnie ciesze sie. Cześć :)


Daj zdjęcia z pomiarów, wtedy wszyscy zobaczymy

Kamill_tak - Wto 03 Lis, 2015

Krzysztoff dużo gadasz a sam nigdy nie powiększałeś, czemu się wypowiadasz na tematy Ci nieznane?. Czemu to robisz i zaśmiecasz forum jakimiś dziwnymi wywodami!!. Ja sam powiększam i jest mi z tym dobrze cieszę się, że trafiłem na forum bo to miejsce tylko mnie przekonało do powiększania. Po paru miesiącach odpowiednich treningów mój penis jest większy zdrowszy odpowiada mi to zajebiście jestem zadowolony i co chcesz???.. Ja jestem zajebiście szczęśliwy robię sobie rozciąganie ćwiczonka, nie przesadzam z tym, a penis bajka duże soczyste mięcho po prostu żyć nie umierać. Myślę że tak myśli dużo osób z forum które sobie powiększa fiuta. Hmm jak Ciebie to dziwi to poszukaj może forum jakiegoś modelarskiego albo zbieranie znaczków bo w tym byś był chyba dobry skrupulatny, jak byś zobaczył mojego penisa to byś swojemu nigdy ręki nie podał dla tego nie będę zamieszczał zdjęć nie chce Ci robić przykrości..
Heretyk - Sro 04 Lis, 2015

Specjalnie dla ciebie Krzysku jak najlepiej potrafilem :×
http://images75.fotosik.p...e7193604med.jpg
http://images77.fotosik.p...16025a4emed.jpg
Nie do krzysia ( bo i tak pewnie powie swoje):
Na drugim zdjeciu gdzie jest wymiar długości trochę mi się na podstawie dzwigla miarka ale i tak wyszło 17.5 i erekcja trochę popadła normalnie jest 17 cm.
Nie argumentujcie z nim bo to dziecko któremu pokazujesz koło a on powie że to trojkat. Nie ma sensu. Olejcie frajera

Cycus85 - Sro 04 Lis, 2015

Heretyk dobrze to wyglada ;) jakbys dorzucil do obwodu to byla by ok wedlug mnie , bo dlugosc jest calkiem w pozradku , sam chciqlbym tylko osiagnac
Aniaxpo - Sro 04 Lis, 2015

Heretyk, jesteś kolejnym gościem, który nie umie czytać metra krawieckiego. Twój metr krawiecki wskazuje 13,5 cm w obwodzie i 16,5 cm w długości.
onesa - Sro 04 Lis, 2015

Aniaxpo, obwód owszem, 13,5, ale długość jak najbardziej 17 cm, gdzie tam widzisz 16,5?
Krzysztofff - Sro 04 Lis, 2015

Tak też myślałem , obwód mniejszy , a penis wygląda na nie za grubego , śmiem nawet wątpić w te 13, 5 cm , łatwo można na takim zdjęciu oszukać , gdzie centymetr nie do końca musi na spodzie przylegać.
Co do długości , to też widać , że jest położony tak aby sobie naciągnąć (luźny centymetr krawiecki) , ja chciałem żebyś dał pomiar linijką , bo centymetr krawiecki zawsze pokazuje więcej o 0,5-1 cm niż linijka.
Tak więc zdecydowanie naciągane 17 cm( gdzie ty widzisz 17,5cm?), nie widać czy osoba stoi , czy siedzi, jakaś taka inna pozycja na tym zdjęciu, a poza tym ,do pomiaru należałoby usunąć napletek.
Macie też dziwną manię wszyscy , kładąc ten centymetr krawiecki już na ciele.
Widać, że przy prawidłowym pomiarze max 16 cm by było, i do tego obwód, przyjmijmy , że facet nie kłamie i ma 13,5 cm , ale nie jak w poprzednich postach pisał że ponad 14 cm


Cytaty z Heteryka
"Dzisiaj skonczylem kolejny cykl:
Długość: tu różnie bo i 19,5cm pokazywało ale słabo jak narazie myślę że w następnym cyklu będzie lepiej bo tu od 10 powtórzeń zaczynalem a w następnym już będzie na start wiecej
Grubość:Tu się trzyma 14+cm Podczas treningu dzisiejszego osiągną 14.5 cm :mrgreen:
To tyle ją sobie teraz odpoczywam przez tydzień potem znowu do boju"

"PODSUMOWANIE 2 CYKLU
A więc koniec końców dobilem znowu do końca 6 tygodniowego zgniatania ciągnięcia i modelowania mojego kutasa. Suma sumarow:
Długość:+0.5cm
Grubosc:+0.4cm
Obecna dlugosc z dociskiem:19cm
Bez:17cm
Obecna Grubosc:14.2cm
Przyrosty w długości się niestety skończyły po 2 tygodniach, ale spoko luz mam już kolejne trudniejsze ćwiczenie na długość bo to dopiero byla gra wstępna że tak powiem :mrgreen:
Teraz tydzień przerwy. Będzie mocno katowany pod namiotami z moja panna xd
A i ten na grubość będę pewnie dalej robił uli bo daje efekty zresztą chyba nie mam i tak innej alternatywy.
I to tyle z podsumowania. Pozdro i wytrwalosc"

Heretyk - Sro 04 Lis, 2015

Ano racja walnelo m sie. Okej to przyjmuje że długość 17 a grubość 13.5 i tego się będę trzymał i tak samo będę mierzył za każdym pomiarem.

[ Dodano: Sro 04 Lis, 2015 ]
O przepraszam krzysiu nie wiedzialem a bynajmniej nie zauwazylem ze metrem krawieckim sie inaczej mierzy. Wiesz umnie w domu mam z 5 linijek gdzie jak przyloze do siebie to kazda ma gdzie indziej te 17cm. Metrem krawieckim sie mierzy ubrania firany itd itd wiec wydaje sie najlepsza opcja. No i jeszcze chcialem powiedziec ze sobie ustalam teraz taki sposob mierzenia jak mierze zeby za kazdym razem bylo tak samo i bylo widac czy byl przyrost czy nie. Ogółem to "jeb.ie" mnie to jak ty bys to zmierzyl nie wiem moze masz jakis fetysz na tym punkcie i sie zajmujesz na codzien mierzeniem kutasow obojetne, juz nie mam zamiaru odpowiadac na twoje wiadomosci bo to jak próba nauczenia kota szczekania. Dzieki czesc.
Ps jakie ty musisz miec nudne zycie ze szukasz na forum cytatow co ludzie pisali i sie kłócic o takie rzeczy...

Krzysztofff - Sro 04 Lis, 2015

Heretyk napisał/a:
Ano racja walnelo m sie. Okej to przyjmuje że długość 17 a grubość 13.5 i tego się będę trzymał i tak samo będę mierzył za każdym pomiarem.

[ Dodano: Sro 04 Lis, 2015 ]
O przepraszam krzysiu nie wiedzialem a bynajmniej nie zauwazylem ze metrem krawieckim sie inaczej mierzy. Wiesz umnie w domu mam z 5 linijek gdzie jak przyloze do siebie to kazda ma gdzie indziej te 17cm. Metrem krawieckim sie mierzy ubrania firany itd itd wiec wydaje sie najlepsza opcja. No i jeszcze chcialem powiedziec ze sobie ustalam teraz taki sposob mierzenia jak mierze zeby za kazdym razem bylo tak samo i bylo widac czy byl przyrost czy nie. Ogółem to "jeb.ie" mnie to jak ty bys to zmierzyl nie wiem moze masz jakis fetysz na tym punkcie i sie zajmujesz na codzien mierzeniem kutasow obojetne, juz nie mam zamiaru odpowiadac na twoje wiadomosci bo to jak próba nauczenia kota szczekania. Dzieki czesc.
Ps jakie ty musisz miec nudne zycie ze szukasz na forum cytatow co ludzie pisali i sie kłócic o takie rzeczy...


Ty zapewne masz ciekawe życie skoro siedzisz na forum i powiększasz penisa, jesteś kłamcą jak duża część osób tutaj , kłamcą zawyżającym sobie wielkość penisa, co ci udowodniłem i nie tylko tobie.
Cwicz tego penisa , żeby ci urósł, kompleksy mój drogi, kompleksy.
Jesteś naiwnym , jeśli myślisz , że wydłużysz penisa znacznie, i poszerzysz, ale naiwniaków nie brakuje.
I pisałeś , że zwiększyłeś obwód penisa tymi ćwiczeniami, a się okazuj , że masz taki sam obwód jak , przed tymi ćwiczeniami , czyli 13,5 , hahaha, długość też sobie powiększyłeś , marszcząc metr krawiecki przy pomiarze, co widać na zdjęciu.
Penisa można powiększyć tylko o wydłużenie części znajdującej się wewnątrz , wyciągnięcie jej, plus schudnięcie, i lepsze erekcje , więc się przygotuj , że choćbyś ćwiczył nawet i rok , to więcej jak max 2 cm nie wyciągniesz.

Heretyk - Sro 04 Lis, 2015

Jak od poczatku zle mierzylem metrem krawieckim to i tak zyskalem 0,5 na grubosci :mrgreen: Zrob mi zdjecie dlugosci penisa metrem krawieckim idealnie naciagnietym, moze dasz rade jak umiesz robic zdjecia trzymajac telefon w mordzie :)
onesa - Czw 05 Lis, 2015

ewidentnie brakuje tam pomocnej ręki, która potrzyma ten telefon :)
Heretyk - Czw 05 Lis, 2015

Chętna ? :) Już kiedyś pisalem że to raczej odpada. Nie pójdę do dziewczyny i spytam zrobisz mi zdjęcie bo chce sobie zdjęcie na forum wrzucic ;) tym bardziej że ona nie wie że powiększam ale coś podejrzewa. Kiedyś i tak jej powiem bo wiem że jej to nie będzie przeszkadzać :)
Aniaxpo - Czw 05 Lis, 2015

Dlatego najlepiej penisa zmierzyć linijką po górnej stronie od nasady do końca i tego się trzymać . Ty Heretyk jesteś właśnie przykładem dlaczego nie należy traktować poważnie tego jak ktoś mówi czy pisze, że ma tyle czy tyle. Jednemu się metr zawinie, drugi źle przeczyta, trzeci nie zmierzy nasady itd. Ale jasne Twój penis, Twoja sprawa trzymaj się pomiarów jakich tam chcesz.
Szkwał - Czw 05 Lis, 2015

Z tym, ze na tym filmiku babka mierzy jakby z boku. Dokładnie nie widać z którego miejsca.
Heretyk - Pią 06 Lis, 2015

ale wy wiecie że to sa pomiary dla was. Normalnie mam ten metr krawiecki na ciągnięty jak linijka bo mam dwoje rąk i nie robię zdjec [color]
Tydzień za mną. Nawet fajne to wezmiesz sobie zalozysz i robisz swoje. Bólu nie odczuwalem.Erekcja powiem nawet lepszą. Modyfikuje cały czas ten hanger teraz to wygląda tak
http://images75.fotosik.p...95e12893med.jpg
http://images76.fotosik.p...97192795med.jpg

_kammillo - Pon 09 Lis, 2015

To jest plastikowa rurka? I do tego widać że nierówna.. szczerze mówiąc obawiałbym się o główke penisa :) jednak chyba moja metoda jest lepsza, a na pewno delikatniejsza ;) http://www.penis.com.pl/f...pic.php?t=17317
Heretyk - Pon 09 Lis, 2015

Właśnie na początek chciałem zrobić ten że skarpetki ale czytałem że podobno jest że względu bo nie widzisz główki, ciężar nie zwisa bezpośrednio na penisie bo jest przywiazany do skarpety, i na nim sobie może powiesisz z 1kg więcej będzie się poprostu zeslizgywac . Zawsze zakładami tak żeby nie wchodził ani bandaz ani hanger za główke. On jest zrobiony z rurki pcv. To że on jest trochę krzywy w niczym nie przeszkadza bo tak jak pisze jedynie luźna część bandazu podchodzi pod główke ale hanger nadal jest jakieś 2-3 cm za nią. Wczoraj wieszalem po modyfikacji i jest super glowka ma całkowity luz i nie jest tak twarda jak prędzej bo ją tam te ścianki sciskaly
onesa - Pon 09 Lis, 2015

Heretyk, pomysłowe, pewnie, że lepiej samemu takie wykombinować jeśli działa i jest dobre.
_kammillo - Pon 09 Lis, 2015

Heteryk, a co np. myślisz, żeby zamiast rurki PCV, użyć http://sklep.podologiczny...6-cm-9341_2.jpg ?

Heteryk, szczerze mówiąc to prosiłbym o zdj w użyciu, jeśli to nie brzmi źle xD

Heretyk - Pon 09 Lis, 2015

Hmm w sumie to chyba obojętne co uzyjesz. Jedyny minus co mi przychodzi do głowy to to że może się zacisk wbić za bardzo w skore przez to . spoko zapodam dzisiaj lub jutro fotki
onesa - Wto 10 Lis, 2015

czekamy
Heretyk - Wto 10 Lis, 2015

Trochę lipa bo chory jestem i nawet mi porządnie stanąć nie chce :( prosze zdjęcie :
http://images77.fotosik.p...f5899357med.jpg

_kammillo - Sro 11 Lis, 2015

to teraz pytanie, przynajmniej ja tak uważam i zastanawiam, czy napletek nie powinien być za urządzeniem? na pewno masz dosyć mocno napiętą skórę przy podbrzuszu, co nawet widać.
Heretyk - Sro 11 Lis, 2015

Nie zaloze go tak żeby napletek był za. I i tak mi się potem skóra z powrotem zsowa
_kammillo - Sro 11 Lis, 2015

Wszędzie piszą, że to penis ma być rozciągany, a nie napletek. Gadałem trochę z BigAl'em, on mi doradził użyć silikonowego kawałka (chociażby z wkładki do butów) aby trzymał się sock hanger albo owinąć taśmą theraband napletek. Uważam, żeby to coś działało jest potrzebna "podpórka" pomiędzy urządzeniem a żołędziem.

PS. Nic tylko zrobić sobie obrzezanie xD

Heretyk - Sro 11 Lis, 2015

Spróbuje jutro jakoś odciągnąć ta skore. Ty też wieszasz ? A i nie mam gdzie właśnie kupić tego theraband
_kammillo - Czw 12 Lis, 2015

Próbowałem tego sock, ale mi się zsuwa, a aktualnie nie mam skąd wziąć tą właśnie brakującą część. Co do theraband to może allegro? z tego co widziałem to chyba proponują silver.

Pytanie, czy jak robiłeś squeeze to próbowałeś palce przy żołędziu jakby przycisnąć w stronę podstawy penisa? tak jakbyś dociskał tą krew :)

Heretyk - Czw 12 Lis, 2015

Tu masz filmik jak się powinno wieszac www.mattersofsize.com/for...o-tutorial.html
Ten theraband niby można kupić w jakiś sportowych sklepach , ją myślę że to moze by szło nawet dostać w aptece
Napisz tu jakieś ciekawostki sugestie co do wieszania może akurat czegoś nie wiem i się poducze ;)
https://www.google.pl/sea...QjpHBRndlVCIsM:
Tu jest obrazek jak prawidłowo obwinac penisa i ty mowiles żeby obwoazac tak żeby bandaz był na circumisation scar ( umnie uznam to za miejsce granicy gdzie odciagne skórę)

[ Dodano: Czw 12 Lis, 2015 ]
Nie probowalem z tym squezze umnie ono nie zadzialalo

_kammillo - Czw 12 Lis, 2015

zauważyłeś, że ten typek na wideo jest obrzezany? już taki ma łatwiej ze wszystkim :)

ale faktycznie jemu też ten napletek się zsuwa, tak jak Tobie hmm.. dla mnie tak nie powinno być :)

co do mnie to kupiłem sobie ten zacisk ślimakowy i do tego http://hurtowniaizolacjip...aminowane-1.jpg , będę musiał pomyśleć jak to zrobić.

Jeśli chodzi o to co mówiłem, to dla mnie powinna sie ta zabawa opierać na żołędziu, czyli tak jak robisz side2side, dokładniej pomiędzy circumisation scar a coronal ridge :)
Dla mnie to jest taki domowy extender a jak popatrzysz to extender "łapie" za żołądź.

Ja sam się uczę, dlatego mnie się nie słuchaj haha xD

Heretyk - Czw 12 Lis, 2015

Obrzezanie to moze kiedyś :) udało mi się założyć tak że ciagne bardziej penisa niż skórę. Tak to wyglądało :
http://images76.fotosik.p...698daa36med.jpg
Już pisalem na pegymie czy jest okej jak mi bandaz bandaz nachodzi na zoladz pisali że moze .
To jak zaczniesz to też się przylacz do tego tematu :) co dwa łby to nie jeden ;)

_kammillo - Czw 12 Lis, 2015

Także udało mi się swój wynalazek założyć, nawet założyłem obciążenie 1kg ;) ale potrzymałem 10 min i przestałem, bo to był tylko test. Może od jutra spróbuję.

Co do mojego wynalazku to nałożyłem gaze na penisa, potem rurke izolacyjną 4cm długości zakręciłem zacisk, potem nałożyłem skarpetę i zrobiłem sock hanger, ale w planach mam zmianę ze skarpetki na rurkę pcv :) Całkiem trzymało i nawet przyjemne :D haha
A jeśli chodzi o trening:
15 min edging
20 min squeeze
20 min s2s
i do tego hanger wg. Twojego pierwszego posta

Co do ciekawych tips&tricks to podobno zalecają usiąść na krześle tak, żeby wacław wystawał z tyłu, ale to chyba dla zaawansowanych.

Heretyk - Czw 12 Lis, 2015

Nie zaleca sie robienia innych rutyn, Jak wieszasz to tylko wieszaj. Zaczynac najlepiej jest na kacie BTCh
_kammillo - Pią 13 Lis, 2015

Zastanawiam się co daje BTC, skoro walczymy o to, aby ukrwienie było największe w miednicy. Natomiast przy BTC te ukrwienie będzie w tułowiu.
Heretyk - Pią 13 Lis, 2015

Gdzieś to było opisane nie chce mi się szukać wpisz w google hanging 101 pierwszy link i tam jest cały opis wieszania i jest wspomniane o BTC.
onesa - Pon 16 Lis, 2015

a od takiego wieszania, to penis nie zrobi się cieńszy?
Heretyk - Wto 17 Lis, 2015

Onesa może zyskać nawet na grubości przy zoledziu że względu na nacisk hangera. Jeszcze podczas treningu robię około 30 minut jelq między przerwami więc powinnien obwód pozostać bez zmian ewentualnie na plus ;)
onesa - Wto 17 Lis, 2015

aha, bo myślałam, że to działa jak rozciąganie: wydłuża się, ale robi cieńszy :)
Heretyk - Wto 17 Lis, 2015

Przez rozciąganie robi się cieńszy ??
_kammillo - Wto 17 Lis, 2015

No na przykładzie rozciągania gumy, to robi się cieńsza. Ale chyba nie w tym przypadku.

Heretyk, jak tam efekty? Ja jakoś nie mogę się zebrać na regularny trening

Heretyk - Wto 17 Lis, 2015

A cwicze cwicze. Postanowienie ze mierze dopiero po 4 tygodniach czyli jak osiagne rowne 6 setow. Ale tak dzisiaj zauwazylem ze sie bardziej do przodu wyciaga :D no nic jak juz bedzie te pelne 6 setow to juz bede czesciej mierzyl. byle dobic do 18-20cm i bede zadowolony a potem moze pompka typu bathmate ? zobaczymy :) ps wlasnie teraz leze i wieszam sobie
bear834 - Sro 18 Lis, 2015

Heteryk a wg Ciebie jaki rodzaj treningu sprawdza sie lepiej? wieszanie, jelq i wszystkie pokrewne "reczne" techniki czy pompowanie?
Probowales wszystkich?

onesa - Sro 18 Lis, 2015

_kammillo, dokładnie o takie porównanie mi chodziło. Dlatego zapytałam.
_kammillo - Sro 18 Lis, 2015

21 cm długości i 18 cm grubości i jesteśmy w domu :D haha
Heretyk - Sro 18 Lis, 2015

bear manualne robilem wieszanie teraz pompka może kiedyś.
Jelq dobre ale na początek samo jelq coś tam da wiadomo też poprawi zdrowie penisa ale lepiej się sprawdzi jedno ćwiczenie rozciągające i jedno typu jelq. A i wiadomo że wszelkie ćwiczenia ma grubość ta są odmiany jelq więc to też plus bo można modyfikować.
Manualne ( mam na myśli jedno Cwiczenie rozciągające i jedno na obwód) na tym zrobiłem swój 1cm zaczynając od owijania penisa rurka ( pozdro Zachariasz :) ) po tension stretch i uli ( jedne z najciezszych ćwiczeń manualnych) Jest to dobra zaprawa ale już nie miałem efektów a bynajmniej zadowalających więc zdecydowałem się na hanging
Hanging ultimatum wsrod ćwiczeń na rozciaganie chwalone przez masę ludzi zyskujacych po nawet 5cm. Ale za to się bierze zazwyczaj gdy nic innego nie daje efektu. Bardziej się wypowiem o skuteczności jak będę miał jakis przyrost :)
Warto dodać że na każdego będzie działać inaczej typu jeden na jelq zrobi 3cm obwodu drugi zrobi 0 cm. Też kwestia nastawienia
Moim zdaniem najlepiej katowac się ćwiczeniami manualnymi dopiero potem za hanging.

_kammillo - Nie 22 Lis, 2015

Heretyk, jak tam wrażenia z rozciągania?
Heretyk - Pon 23 Lis, 2015

Dzisiaj już 6 setów więc na następny piątek sobotę powinien być pomiar :) a potem dokladanie już obciazenia właśnie muszę lecieć do wędkarskiego po ciężarki do wędki ktoś się orientuje w jakich wagach to jest i ile średnio kosztują? Po czym ty kamillo oceniasz czy rozciagasz skórę czy penisa? Bo ja myślę że dobrze robię tak jak teraz czyli tak jak wrxucalem zdjęcia z założonym hangerem że przy podstawie się tak skóra nie naciaga .
Ogólnie też zauwazylem że mi się trochę ciemniejsza skóra na penisie znowu zrobiła. A i też probowalem chodzić z odsłoniętym zoledziem bo mi dziewczyna powiedziała że ladniej wygląda ale nie podeszło mi to penis w zwisie przez te podrażnienie o bokserki się kurczy jakby mu zimno bylo Dalem sobie spokuj nosze normalnie a jak jestem z dziewczyna to jej odwine żeby się na cieszyła ;) Najbardziej się boje że moj hanger nie wytrzyma wiekzzysz obciążeń i się będzie zeslizgywac ale narazie luz. Kamillo i co sprawdza się ten twój hanger z tej gąbki?

_kammillo - Pon 23 Lis, 2015

to już 4 tydzień robisz? :)

Czy gołym okiem widzisz jakieś rezultaty? chociażby w zwisie?

U mnie ciężko żeby skóra się rozciągała jak ciężar na żołędziu się opiera :) Oceniam po tym, że skóra na penisie przy podbrzuszu jest za mocno napięta i ciężar się tylko na niej opiera.

Co do mojego hangera to nie wiem, trochę ciężko go dobrze założyć. Gaza musi się dobrze zwinąć itd. ale muszę spróbować z bandażem. Większych ciężarów nie będę próbował, nawet dla testu na razie :)

Heretyk - Pon 23 Lis, 2015

No 4 tydzien. Ja tam przeliczam ze 4 tygodnie to jeden miesiac w zaokragleniu zeby sie ktos nie dziwil. W zwisie to ja co chwile mam inaczej bo to zalezne od wielu czynnikow jedyne co zauwazylem to ze go moge bardziej do przodu rozciagnac :> Niby w pierwszych 3-4 tygodniach rzadko kto ma efekty dopiero potem jak sie doklada obciazenie. Mam tez zamiar zmienic od soboty kat rozciagania bo teraz mam BTC czyli w dół a mam zamiar zmienic na OTS (over the shoulder) czyli do gory, dlatego iz gdyz zawsze wszelkie cwiczenia robilem w kierunku ziemi a kierujac sie teoria LOT to powinienem rozciagac w gore. Kto wie moze akurat centymetrami wykurwi ze az milo :>
_kammillo - Pon 23 Lis, 2015

Właśnie nie do końca rozumiem tą teorie LOT :)

Powiedz jak zrobisz, że by było OTS? Jeśli chodzi o to różne strony rozciągania, ja bym przez co najmniej 2 mieś robił BTC jak nie dłużej.

Zastanawiam się jak to jest możliwe, żeby przy 12 tygodniu założyć ok. 5kg HAHA XD

Ile schodzi Ci czasu na treningu teraz?

Heretyk - Pon 23 Lis, 2015

Weź się połoz i chwyc opadnietego penisa i tak go leciutko naciagnij do pempka i rób kegla i tak rób kegle az do nóg tam gdzie ci nie ciągnie widocznie penisa do ciała to jest twój LOT czyli mi np nie ciągnie przy nogach więc mam ciągnąć do gory
Tego OST robi się tak zakladasz hanger na dłuższym sznurku zakladasz obciążenie i je przekladasz za barek na motyle tak zwane i tak se siedzisz i co serię zmieniasz na drugi bark ot cała filozofia pod barek trzeba dać jakiś np na pegymie polecali taki karton po mleku plastikowy rozciac żeby się nie wrzynal sznurek w skórę ale jednocześnie by był wystarczająco sliski przez to ten baniak po mleku bo jest śliski

onesa - Wto 24 Lis, 2015

Heretyk, a dlaczego ma być śliski?
Heretyk - Wto 24 Lis, 2015

Onesa żeby sznurek na którym jest ciężar nie opierał sie np na reczniku jakieś tarcie dosyć jest więc ciężar będzie lżejszy. Poprostu żeby się nie ocieral
_kammillo - Sro 25 Lis, 2015

Żeby siła tarcia nie ograniczała rozciągania, brzmi logicznie.

Jeśli chodzi o to różne strony rozciągania, ja bym przez co najmniej 2 mieś robił BTC jak nie dłużej,a potem inne.

Zastanawiam się jak to jest możliwe, żeby przy 12 tygodniu założyć ok. 5kg HAHA XD

Ile schodzi Ci czasu na treningu teraz?

onesa - Sro 25 Lis, 2015

a, tarcie...
Heretyk - Sro 25 Lis, 2015

Czaicie no on ma swobodnie wisieć ten ciężar. Kamillo właśnie pisalem z kolesiem z pegym to mówił żeby wieszac na BTC póki są efekty. No okej ale co jeśli ja na tym kącie jestem już wyjechany i już nie będę miał w ogóle na nim przyrostów? Korci mnie ten OTS. A z tym obciążeniem no to tak wychodzi tylko wszędzie pisza że już powyżej 15 lbs każdy prędzej czy później ma jakiś uraz penisa. Więc te 15 lbs to jest granica moja więcej nie pójdę albo będę dodawał po 0.5 lbs albo co dwa tygodnie nie wiem zobacze jeszcze
Na trening no schodzi mi tak coś koło 3 godzin i to się rozlicza na 2 godziny samego wieszania i 1 godzina na przerwy jak zaczynam okolo 20 to się wyrabiam tak 23:30 bo jeszcze zawsze zejdzie coś takiego typu za słabo zawiązane albo komuś akurat zachce się chodzić po domu itd

[ Dodano: Sro 25 Lis, 2015 ]
Dzisiaj sobie zmierzylem na szybko. Ale zmieniam sposob pomiaru wzialem sobie linijke i ustalilem jak bede zawsze mierzył i tak teraz bede mierzyl bo tym metrem krawieckim to roznie. Wiec czy na dlugosci cos przybral nie wiem teraz juz bedzie dokladny pomiar wiec bedzie weryfikacja co miesiac lub co 2 tygodnie. Za to jedna dobra wiadomosc chociaz na tym mi nie zalezalo obwod wskoczyl z 13,5 na 13,8 nawet 14 sie pokazalo :)

_kammillo - Sro 25 Lis, 2015

Czytałem, że jeśli się robi hanging to LOT się zmienia z czasem.

Także uważam, że powinno się cisnąć ile można na jednym kierunku rozciągania na razie.

No i musze przyznać, że ja trening zacząłem od 1,25kg, a nie 2lbs czyli chyba 800g?

Heretyk - Sro 25 Lis, 2015

A tam ja robie od soboty OTS bo juz prawie od roku wszelkie rozciagania robilem do ziemi. Tak ten LOT sie zmienia ale ja mam LOT na 6 wiec bede ciagna do gory tak zalecaja. Ja zaczynalem z 1kg jakies 2.2lbs bo akurat tylko taki ciezarek mialem

[ Dodano: Czw 26 Lis, 2015 ]
Własnie wymyslilem najmniej przypalowy sposob wieszania na swiecie xD Tylko ze dziala tylko dla wieszania OTS. A wiec jesli macie problem ze ktos moze nie spodziewanie wparowac do pokoju jak akurat sobie wieszasz ciezarki za bark to polecam wam polozyc sie na łóżku tak ze plecy macie oparte o sciane a nogi prosto tak ze mozecie sie przykryc koldra od pasa w dol. Bierzecie za lewa czesc plecow poduszki tak ze jak przerzucicie ciezar za prawy barek bedzie on swobodnie wisiec nie dosc ze wygodnie to jeszcze mozecie w kazdej chwili zrzucic ciezar i zakryc sie razem z nim koldra jak ktos wparuje do pokoju to co wy sobie poprostu siedzicie na lapku tak jak ja teraz xD

_kammillo - Czw 26 Lis, 2015

Jeśli chodzi o fantastyczne pomysły to ja mam taki, żeby nie bawić się w zmienianie barków przy ots. Przecież wystarczy zrobić okrąg, który będzie miał jeden koniec przy penisie, a drugi przy ciezarku, natomiast przez okrąg będzie przechodzić głowa. A śliska powierzchnia będzie musiała być kawałkiem na barkach i szyi.

Heretyk, kiedy będziesz robił 1wszy pomiar? Bo chyba niedługo.

Heretyk - Czw 26 Lis, 2015

Tez dobry patent tylko trzeba by bylo wtedy z dwoch stron dac cos pod barki noi bardziej przypalowe no chyba ze mieszkasz sam to ok. Pomiar bede robil za miesiac cos przed sylwkiem bo teraz mierze linijka :)
onesa - Pią 27 Lis, 2015

A jak masz na jednym barku to jest to mniej przypałowe? I tak raczej trzeba się ukrywać przed współlokatorem, który pewnie się zdziwi, co wyczyniasz z penisem.
Heretyk - Pią 27 Lis, 2015

Onesa jak mam na jednym barku to wystarczy że się przechyle i on zleci a potem tylko koldra zakryć :) a jak na obydwóch to musisz przekładać przez głowę jeszcze broń boże przy ściąganiu szybkim sobie mazniesz w głowę tym ciezarkiem
_kammillo - Sob 28 Lis, 2015

Oczekuję jakichś wrażeń ;-) po miesiącu, czy coś zmierzysz? Linijka jest przecież spoko ;-)
Heretyk - Sob 28 Lis, 2015

Tak z mierze za miesiąc od wczoraj :) ale wtedy już będzie pewność na bank pewną czy urósł czy nie
_kammillo - Sob 28 Lis, 2015

Pytanie, czy Ty też czujesz takie rwanie w miednicy w trakcie i po treningu?
Heretyk - Sob 28 Lis, 2015

Nie żadnego rwania nie czuje może za mocno ci skórę ciagnie podobno im bliżej zoledzia zakrecasz hanger tym mniej skóry ciagniesz
_kammillo - Sob 28 Lis, 2015

Nie, ja mam zsuniety napletek, to jest takie uczucie w podbrzuszu, nie że skóra piecze.

[ Dodano: Nie 29 Lis, 2015 ]
Tak w ogóle poczytałem o tym BTC. Mówią, że to ma być pozycja siedząca, a nie leżąca.
https://www.pegym.com/for...anging-btc.html

Heretyk - Nie 29 Lis, 2015

Sama nazwa mówi BTC-between the cheeks ( między posladami) dla mnie normalnie na krześle to jest SD jedyną opcja to jest taka że sznur z ciężarem przekladasz pod krzesłem i przekladasz potem przez oparcie i tak siedzisz
_kammillo - Nie 29 Lis, 2015

BTC od SD różni się tym, że nogi ma się oparte na innym krześle lub wyżej. Dlatego dziwilem się tym, że robiłeś leżąc, bo wszyscy walczą o krew w miednicy, no a jak masz miednice wyżej niż głowę to wiadomo, że cała krew pójdzie do głowy
Heretyk - Nie 29 Lis, 2015

No ale bez przesądy głowę miałem oparta o poduszkę taka większą więc i tak głową wyżej a pod miednice dawalem dwie zwykle poduszki bo wtedy czuć mocniejsze ciągnięcie. Ja teraz już robię OTS od czwartku to już BTC mniejsza sprawa. Od dzisiaj też zaczynam wieszac 2 cyklami 3 serię robię około godziny 15-16 a kolejne 3 serię robię około 20-22
_kammillo - Nie 29 Lis, 2015

Żebyś sobie tylko nie przeciazył.
Heretyk - Nie 29 Lis, 2015

Trochę lipa bo dzisiaj dokladalem 0.5 kg około i już mi hanger zaczął na zoledzia zjeżdżać po 10min jak porządnie złapie to jest okej ale było też tak że musiałem 3 razy go ściągać i zakładać
_kammillo - Pon 30 Lis, 2015

Chyba niestety nie da się tego ominąć :)
Heretyk - Pon 30 Lis, 2015

co sie nie da jak sie da xD kolejny kawalek bandaza przed zoledziem zeby tworzyl podpórkę i hejaa wlasnie tak wieszam :) ps udalo ci sie znalezc jakis hanger do kupienia w polsce ?
_kammillo - Pon 30 Lis, 2015

Szczerze mówiąc nie szukałem.
Heretyk - Pon 30 Lis, 2015

Jedynie widzialem na ebayu z Niemiec za 270zl jest ten Bib hanger chyba kupie
_kammillo - Pon 30 Lis, 2015

Nie kupiłbym nigdy, szczególnie jeśli to co mam się trzyma :)
1. Za drogo.
2. Nie wiadomo czy będzie się trzymał.

Heretyk - Pon 30 Lis, 2015

Ten Bib hanger to jest patent od kolesia co jest takim guru od wieszania. Wiekszosc go stosuje i poleca. Ten moj tez uwazalem za nie wiadomo co ale teraz jak juz dolozylem niecałe 0.5kg to juz mi sie zeslizguje to co dopiero jak bedzie wiecej ciezaru. Ten kawalek bandazu zalatwia sprawe ale powoduje ze mi skóra puchnie na zoledziu. Jutro zamowie raczej na srode za tydzien bede mial to sie wypowiem o nim. Pewnie bede wieszal conajmniej 6 miesiecy wiec juz wole raz wydac a na porządnym urzadzeniu cwiczyc niz na czyms co mi moze penisa popsuc

[ Dodano: Wto 01 Gru, 2015 ]
Dzisiaj wyjebalem ten hanger bo coś mi się erekcja dziwna wydawała a do tego nie wyrabiam z czasem . Wolę teraz odpuścić niż sobie zepsuć erekcje ale właśnie przymierzam się do zakupu extendera tylko kwestia jaki wybrać :l

_kammillo - Czw 03 Gru, 2015

Hmmm no to zostałem sam, ale to chyba normalne, że erekcja się zmniejsza, bo go trenujesz, a nawet przetrenowywujesz. No i jeśli go rozciągnales dobrze już, to będzie łapał więcej krwi, ciężej o erekcję.

Ogólnie cwicze z 1.25kg,ale wczoraj postanowiłem spróbować 1.75kg, faktycznie ciężko, ale już dużo lepsze rozciągniecie. Niestety teraz robię 3 tydzień, ale tak się zastanawiam, ponieważ 1.75 to już duży ciężar i 0.5kg to duży krok, to czy nie robić nim ostatnich 20 min

onesa - Czw 03 Gru, 2015

Tak czytam, co piszecie i chociaż nie zawsze wiem, o co chodzi, to postanowiłam się wypowiedzieć. Piszecie, ze od tego wieszania psuje się erekcja i w ogóle. No to warto sobie wydłużać, jak będziecie mieli gorszą erekcję? Przecież nawet bardzo długi, który nie stanie na maksa jest w ogóle słabiej wyczuwalny, no i ciężej go wprowadzić tam, gdzie się powinno. Więc gdzie tu logika?
Heretyk - Czw 03 Gru, 2015

Kamillo to dodawaj sobie po 10% ciężaru na tydzień tak jest zalecane w instrukcjach od hangerow.
Onesa to że mi się erekcja dziwna wydawała to według mnie przez ten domowej roboty hanger pisalem że mi się zaczynał zeslizgywac itd kwestia czasu i bym sobie coś złego zrobił. Także sadze że jakby kupić taki pożądany hanger to by nie było tego problemu chociaż nie którzy pisali że erekcja będzie się psuć ale po odpuszczeniu ćwiczeń wszystko wraca do normy. Cos w tym jest bo też jak sobie robilem w sobotę lżejszy trening a potem wieczorem pobaraszkowalem z dziewczyna to w niedzielę ciężko mi zawsze było założyć hanger bo mi stawał a jak tak tydzień cwiczylem non stop bez spustu to nie było problemu z zalozeniem. Ale wiadomo co ci z miecza którym nie powojujesz dlatego ją odpuscilem z tego powodu. Przy ćwiczeniach manualnych nie miałem spadków erekcji. Ps już za mowilem dzsiaj extender Male Edge więc będę dalej prowadził temat ale teraz o extenderze. Kamillo ty tu śmiało dalej pisz o wieszaniu zawsze się może przydać :)

_kammillo - Czw 03 Gru, 2015

Nie mam jak dodawać takiego ciężaru, a kasy nie będę wydawał ;-)

Sprawdzałeś ten extender? Chodzi o specyfikacje, bo niektóre są tylko dla ludzi do 17cm, a niektóre większe i przeważnie kosztują bóg wie ile.

[ Dodano: Czw 03 Gru, 2015 ]
onesa, mi chodziło o to, że przez to, że jest większy ciężej osiągnąć erekcję niż wcześniej, ale oczywiście da się osiągnąć pełną erekcję :)

Heretyk - Czw 03 Gru, 2015

Kamillo ja robilem na prowizorke obciążenie z woreczków strunowych i napchany do środka proszek do prania xd tylko że jak się woreczek przebije to syf że hej. Nie ciężko coś wymyślić choćby puszka konserwowa masz wagę podana na konserwie a łatwo zaczepic bo są te uszka do otwierania a jak zglodniejesz to sobie zjesz xd
Dokładnie nie ma nigdzie zapisane ale czytałem dziennik kolesia co rozciągał do 18 cm więc myślę że pewnie do 10 inch da się go przedłużyć. Jedynie co się boje to że może ten plastik peknac ale będę ostrożny. Miałem wybór niestety tylko między dwoma w Polsce androextender i male edge wybralem małe edge bo ma ten plus że ta część co trzymie żołądź nie trzeba przeciągać ponad te rurki zeby wlazly w te otwory tylko maja takie klipy że wciskasz w te rurki. Jest to wielki plus bo wyobraz sobie że masz rozciągnięcie na 17 cm maks a musisz penisa przeciągnąć ponad te 17 żeby zajsc tym plastikiem za te rurki. Na początku chciałem kupić Miracle slider extender ale problem w tym że jedynie go idzie kupić na ebayu z USA a że nie mam PayPal a jeszcze bym musiał zapłacić VAT to zrezygnowalem. Ale jakby ktoś się o to nie martwi to niech kupuje śmiało jest świetną opcja regulacji w nim bo wystarczy kręcić srubkami i tyle a i cena coś koło 200zl z przesylkom więc przejdzie a nie to co w Polsce musiałem 400zl za male edge dać :l

_kammillo - Czw 03 Gru, 2015

Nie będę bawił się, będę najwyżej wydłużał czas treningu na jednym obciążeniu :)
Heretyk - Czw 03 Gru, 2015

A ile teraz robisz ?
_kammillo - Pią 04 Gru, 2015

5x 20m 1,25kg :) więc będę robił 4x1,25+1x1,75
Heretyk - Pon 07 Gru, 2015

Dzisiaj odebralem paczuche i właśnie leże z założonym extenderem. Pierwsze wrazenie ale to wielkie w sensie te kółko przy podstawie. Trochę pierdolenia z zalozeniem tego tak żeby się nie zeslizgnac i żeby to odpowiednio ustawić ale jakoś się udało i jest git wygląda to mniej więcej tak http://images75.fotosik.p...e55a5f09med.jpg
W tle widać pudełko i jeszcze tabsy orgasm control które dostalem w gratisie są głównie do wywalenia bo na ch....j mi to jak i tak wytrzymuje ile chce zresztą i tak sciema to jest więc jak ktoś chce to opcham za 80 zł do negocjacji xd chociaż moze będę to brał bo dosyć dużo witamin w tym witamina b6 b7 itd czyli zwykla ta multiwitamina z apteki taki kit ludzia wciskaja. Ale dobra kontynuując czy widac to pod ubraniem pod dresem to widać jak cholera to w dzinsach pewnie jeszcze gorzej chociaż jak się go ustawi do góry i założy bluze to jest nawet git muszę się pobawic z tym. A tak to się nosi calkiem przyjemnie. Na początku się balem że plastik ale całkiem wytrzymałe to jest.

onesa - Wto 08 Gru, 2015

Heretyk, za przeproszeniem, ale to wygląda, jakby ci się kutas złamał i był w usztywnieniu :)
Heretyk - Wto 08 Gru, 2015

Onesa tak trochę :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group