Zagięcie prącia - krzywy w lewo i w doł prosze o ocene czy da sie wyprostowac

a4b5rs4 - Pią 09 Paź, 2015
Temat postu: krzywy w lewo i w doł prosze o ocene czy da sie wyprostowac
Zamykam
Per Rectum - Pią 09 Paź, 2015

Da się wyprostować, ale tylko operacyjnie. Jeśli chcesz to zrobić, to tylko chirurg-urolog Ci pomoże.
Pytanie tylko czy jest Ci to potrzebne. Jeśli nie przeszkadza Ci to we współżyciu, to odpuściłbym. Każda operacja to jednak ryzyko, szczególnie tak delikatnego narządu jak prącie.
Pozdrawiam

PS. Zerknij jeszcze proszę na poniższe dwa odnośniki.
http://m.poradnikzdrowie....acia_33905.html (Skrzywienie prącia - przyczyny i leczenie. Metody prostowania prącia)
http://m.se.pl/archiwum/w...kosz_37339.html (Wygięcie daje rozkosz)

a4b5rs4 - Pią 09 Paź, 2015

znaczy powiem tak moja partnerka jest zachwycona nim szczegolnie gdy robimy to w pozycji na pagony z tym ze jej obie nogi sa przechylone na jej prawo. podejrzewam ze wtedy trafiam tam gdzie powinienem, natomiast bardziej mi to przeszkadza wiem ze jak byl by prosty byl by wiekszy :)
Per Rectum - Sob 10 Paź, 2015

Jeśli miałbym wybierać za Ciebie, to dałbym sobie spokój. Twój penis jest świetny i wystarczająco duży. Naprawdę szkoda ryzykować, to zbyt poważna operacja. Przy prostej stulejce zdarzają się nieudane zabiegi lub poważne powikłania, a prostowanie penisa to zupełnie inna liga. Myślę, że Twoja partnerka powie to samo. Tym bardziej, że taki rogalowaty członek ma dodatkowe zalety, co, jak piszesz, znajduje potwierdzenie w łóżku.
Pozdrawiam serdecznie

a4b5rs4 - Sob 10 Paź, 2015

wielkie dzieki
Per Rectum - Sob 10 Paź, 2015

a4b5rs4 napisał/a:
wielkie dzieki

Nie ma za co. Powodzenia!

mony1212 - Sob 10 Paź, 2015

a4b5rs4, Ile masz mniej więcej w długości i w obwodzie tak z ciekawości pytam.Chłopie jeżeli nie przeszkadza go jakos Tobie i tojej partnerce to nic z tym nie rób !
a4b5rs4 - Nie 11 Paź, 2015

w dlugosci 17,5 obwod 13,5 chyba wystarczy nie ?
mony1212 - Nie 11 Paź, 2015

Pewnie.Dobry rozmiar.Najważniejsze,aby Ci odpowiadał .
onesa - Pon 12 Paź, 2015

Czy teraz nie jest wystarczająco duży?
a4b5rs4 - Pon 12 Paź, 2015

nie wiem onesa ty mi powiedz :)
onesa - Wto 13 Paź, 2015

a4b5rs4, a cóż ja mam do Twojego penisa?
mony1212 - Wto 13 Paź, 2015

onesa, Zapewne chodzi o ocenę ;) w końcu jesteś tu jedyną kobieta na forum,która bez wstydu może oceniać zdjęcia penisa.Na innych portalach kobiety są tym oburzonee...
a4b5rs4 - Wto 13 Paź, 2015

onesa, dokładnie chodzi o ocenę
onesa - Sro 14 Paź, 2015

To raczej twoja kobieta powinna go oceniać a4b5rs4, a skoro piszesz, że jest nim zachwycona, to ja nie mam nic do dodania.
hueh9 - Sob 09 Lip, 2016

HAHAHAHAHAHAHAHAH JAKI PENIS O HUI
Per Rectum - Nie 10 Lip, 2016

hueh9 napisał/a:
HAHAHAHAHAHAHAHAH JAKI PENIS O HUI

A co tak konkretnie cię tak bardzo w tym wątku rozbawiło?

onesa - Pon 11 Lip, 2016

hueh9, leci ostrzeżenie za nieokrzesane zachowanie oraz za odkop..

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group