Uwagi - mala sugestia ..

harold mckee - Nie 10 Gru, 2006
Temat postu: mala sugestia ..
proponuje.. usunac uzytkownikow ktorzy nie oddali zadnego posta, i nie loguja sie na forum w ciagu do miesiaca od czasu logowania ..

po co zajmowac komus nicki ? :D

Gość - Nie 10 Gru, 2006

Kazdy tutaj ma prawo mowic i rejestrowac sie , w innym przypadku powinienem zbanowac polowe uzytkownikow za to iz nie "chyba" nie maja 18 lat. :D
harold mckee - Nie 10 Gru, 2006

roboMOD napisał/a:
Kazdy tutaj ma prawo mowic i rejestrowac sie , w innym przypadku powinienem zbanowac polowe uzytkownikow za to iz nie "chyba" nie maja 18 lat. :D


z tym ze chyba zle mnie zrozumiales ... mi chodzi o nieakwtywnych i nie banowac tylko skasowac .. a to jest roznica :)

Gość - Nie 10 Gru, 2006

Dobrze zrozumialem , tylko nie bede wykasowywal osob ktore moga za 32 dni miec problem i ponownie probowac sie logowac . Czytac tez kazdy ma prawo, nie ma obowiazku pisania.
harold mckee - Nie 10 Gru, 2006

czytac moze zawsze .. no ale np tacy co pol roku nawet nie zagladaja to :> moim zdaniem trzeba cos z tym zrobic .. ja tylko zaproponowalem .. bo naprawde .. zobacz ile jest urzytkownikow a ile jest tak naprawde aktywnych .. i robiacych "cos"...
Gość - Nie 10 Gru, 2006

Wszyscy nieaktywni od pol roku sa usunieci , o to nie trzeba sie martwic. Ci ktorzy chca lub chcieli tez . Naprawde nad forum czuwa reka opatrznosci i porzadku. Ktory nick jest zajety???
harold mckee - Nie 10 Gru, 2006

kumpel mowil ze 3 razy probowal, za czwartym wszedl :P ale to tam .. no nie wazne ..
Gość - Nie 10 Gru, 2006

dzisiaj ???
harold mckee - Nie 10 Gru, 2006

jakis czas temu ..
Gość - Nie 10 Gru, 2006

Gdyby ludzie dokladnie czytali to co jest napisane przy rejestrowaniu sie na forum mieliby mniej nerwow i problemow. Naprawde. Ja to widze pozniej w statystykach , Ty nie.
Gość - Nie 10 Gru, 2006

Po trzy , cztery razy sie rejestruja i widnieja tylko z niecierpliwosci nie zaczekaja na email rejestrujacy , pozniej twierdza ze nick jest zajety. I tak jest czesto . Dzis tez robilem porzadek i wyczyscilem kogos kto 4 razy sie rejestrowal . Tylko ze raz potwierdzenie.
harold mckee - Nie 10 Gru, 2006

ano .. ja nie mialem takiego problemu :P
Gość - Nie 10 Gru, 2006

Dostal a pewnie reszta przyjdzie. Poza tym czesto zakladaja nowe konta pocztowe i nie pamietaja pozniej hasel do nich np. 12@costam ,123@cos , 1234 itd itd.
harold mckee - Nie 10 Gru, 2006

nie no looz ... wiem mniej wiecej jak to dziala .. tez kiedys bylem moderatorem forum o zupelnie innej tematyce, wiem jak to dziala :P

moze rzeczywiscie sie nie zastosowal do warunkow a pozniej mi marudzi :D

Strikerx - Nie 10 Gru, 2006
Temat postu: odp
harold mckee napisał/a:
nie no looz ... wiem mniej wiecej jak to dziala .. tez kiedys bylem moderatorem forum o zupelnie innej tematyce, wiem jak to dziala :P

moze rzeczywiscie sie nie zastosowal do warunkow a pozniej mi marudzi :D


Jakiego forum?

harold mckee - Nie 10 Gru, 2006
Temat postu: Re: odp
Strikerx napisał/a:
harold mckee napisał/a:
nie no looz ... wiem mniej wiecej jak to dziala .. tez kiedys bylem moderatorem forum o zupelnie innej tematyce, wiem jak to dziala :P

moze rzeczywiscie sie nie zastosowal do warunkow a pozniej mi marudzi :D


Jakiego forum?


o Władcy Pierscienia, ale juz nie ma po nim niestety sladu .. bylo fajnie dopoki krecili filmy .. a teraz .. :D

muchomorek - Wto 12 Gru, 2006

Alez macie problem. Do autora tematu: Sprobuj siebie postawic w takiej sytuacji, ze byles zajety, nie masz czasu albo nie miales potrzeby tu zagladac.
harold mckee - Wto 12 Gru, 2006

przez wiecej niz 2 miechy ? :D nie znalazlem sekundy ? :P i nie napisalem nawet jednego malego poscika ? to po co sie logowac ?
muchomorek - Wto 12 Gru, 2006

Po to aby czytac co napisali inni, przeciez temat jaki cie interesuje juz mogl zostac poruszony i wyjasniony i nie potrzeba pisac nic nowego. Nie rozumiem twojego zdziwienia... Nicka ci szkoda? przeciez juz masz, no chyba ze chcesz kilka kont sobie zalozyc. Jak ktos nie chce konta to mozna poprosic o usuniecia czy cos. Nie wiem w czym problem.
heroes84 - Czw 17 Maj, 2007

mnie też usunięto i mojej galerii momentu wejścia do pochwy już nie ma. Musiałem sie ponownie zarejestrować, co prawda pod tym samym nickiem, ale juz nie mam dostępu do fotek ani do treści które tu umieściłem i powiem szczerze ze mi się to za bardzo nie podoba.
A byłem aktywnym forumowiczem.
Co wiec sie stało??

Traodfan - Sob 26 Lip, 2008

.
.
.

macromiz - Sro 30 Lip, 2008

heros84, może usunięto Cię z powodu jakiejś nieaktywności? Czy czegoś w tym rodzaju..
adanos - Pon 04 Sie, 2008

Jestem za wykasowaniem. Użytkownicy, którzy nie piszą na forum i nawet go nie odwiedzają przez długi czas to "żadni użytkownicy".
adamekk6 - Pią 21 Sie, 2009

jestem na tak
limako12 - Pią 21 Sie, 2009

ja rowniez jestem na tak :D
lew966 - Nie 13 Wrz, 2009

jestem na tak
Agares - Pon 14 Wrz, 2009

Rzeczywiście, tacy użytkownicy tylko w pewnym sensie zaśmiecają forum ;d.

Jestem na tak.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group