Realni - Czy ktoś z was uprawiał seks z przedstawicielem innej rasy?

onesa - Sro 26 Sie, 2015
Temat postu: Czy ktoś z was uprawiał seks z przedstawicielem innej rasy?
Czy ktoś miał takie doświadczenia? Jak wrażenia? Jest jakoś inaczej?
onesa - Sro 26 Sie, 2015

Naprawdę jest aż taki problem z terminem 'rasa'?
Oczywiście chodzi mi o przedstawicieli innej rasy w znaczeniu biologicznym, a więc o seks z Azjatami czy czarnoskórymi.
I wiem, że wygląda raczej tak samo, pytałam o odczucia.

MałyPotworek - Sro 26 Sie, 2015

sayeds napisał/a:
Dla mine inna rasa to jest rasa biala wiec pytam dlatego


Więc jesteś przedstawicielem 'rasy' czy też odmiany negroidalnej i np. mongoloidalnej? Nieźle ;)

Pinoki0 - Sro 26 Sie, 2015

Hmm, ja ostatnio obciągałem panu z północnej Afryki ^^ wrażenia: owszem, sporo tego... i ciekawy zapach ciała - zupełnie taki, jak pachnie powietrze nad morzem Śródziemnym.


nigdy nie kręciły mnie inne rasy niż moja, ale jakoś tak wyszło, musiałem tego spróbować... i było fajnie :) w szkole średniej podobały mi się też dziewczyny rasy żółtej lub czarnej, nawet było chodzenie z takimi, ale to były dziewicze czasy niestety ;)

Ko2a11 - Czw 27 Sie, 2015

Tak, z arabem. Regularnie od 3 lat i nie ma żadnej różnicy ;)
onesa - Czw 27 Sie, 2015

sayeds, fajnie. Więc masz jakieś inne wrażenia po seksie z białymi?
onesa - Pią 28 Sie, 2015

hm, pewnie zależy na ile emocjonalnie się do tego podchodzi. Mi się wydaje, że raczej byłoby to dla mnie duże przeżycie, bo jednak zupełna nowość.
Aniaxpo - Sob 29 Sie, 2015

Onesa, duże przeżycie? Tylko po co Ci takie przeżycie jak biali są zarówno przystojniejsi jak i inteligentniejsi od żółtych, armenidów, nie mówiąc już o murzynach. Co więcej w obrębie ras wielkość i kształt penisa i pochwy są do siebie dopasowane, tak więc dla białej kobiety najprzyjemniejszy jest seks z białym mężczyzną.
Aniaxpo - Nie 30 Sie, 2015

Sayedes, mój post nie był do nikogo personalnie skierowany i zwykle w dyskusjach, a tym bardziej dyskusjach netowych, a jeszcze tym bardziej dyskusjach netowych na luzie ( a takie jest to forum) nie stosuje argumentacji ad personam. Niemniej jednak dla ciebie zrobię wyjątek- właśnie twój post świadczy o braku inteligencji i brakach w rozwoju emocjonalnym. To co napisałeś to poziom małego dziecka w piaskownicy, które gdy inne dzieci coś krytykują co ono akurat lubi, podziwia czy utożsamia się to bierze przysłowiowe zabawki i idzie do domu, mówiąc- już się z wami nie bawię, opuszczam piaskownicę. Tak więc cóż nie masz argumentów to ok uciekaj z piaskownicy. Na mnie, prymitywne szantaże emocjonalne, a tym bardziej uprawiane przez nieznane mi osoby na forum gdzie się pisze dla rozrywki, NIE DZIAŁAJĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Qristo - Nie 30 Sie, 2015

Sex z Azjatą :wink:
onesa - Pon 31 Sie, 2015

Aniaxpo, każdy ma swoje zdanie, na pewno jest tak, że o tym, kto jest przystojniejszy decyduje gust. Ale akurat inteligencję można zmierzyć i czyż nie jest tak, że to Azjaci są najinteligentniejsi?
Aniaxpo - Wto 01 Wrz, 2015

Zależy co rozumieć pod pojęciem Biali i co pod pojęciem Azjaci. Jeżeli Biali oznaczają dla Ciebie wyłącznie rasę Nordycką to Azjaci zdecydowanie są od niej mniej inteligentni. Jeżeli zaś pod mianem Azjatów rozumiesz stosunkowo inteligentne azjatyckie populacje Chinczyków Han, Koreańczyków, Japończyków a pod pojęciem Biali rozumiesz oprócz Nordyków inne rasy określane potocznie mianem "biali" typu mieszkańcy krajów śródziemnomorskich, latynosów, arabów, turków etc to faktycznie np Japończycy vs wszyscy "biali" mają IQ o 2 bodajże punkty większe.
onesa - Pią 18 Wrz, 2015

Teraz to rzeczywiście wszyscy są pomieszani, ale jeśłi o mnie chodzi to 'pod pojęciem' rozumiem, to, co uważa się potocznie - biali, to biali - głównie Europejczycy, Amerykanie, Australijczycy, a Azjaci to rasa Żółta.
MileyCyrus - Pon 14 Gru, 2015

nie
Truwonder92 - Sob 31 Paź, 2020

Ja uprawiałem seks z murzynem i azjatą oraz azjatką. Nie było żadnej różnicy :P
one_hour - Nie 01 Lis, 2020

W tamtym roku chyba to było, umówiłem się na seks z azjatką. Chyba taka zeuropeizowana azjatka, bo wysoka, ale nie narzekałem. Seks był taki sam, jak z "białą" kobietą. Cipka nie pachniała, ani nie smakowała Vifonem :) . Jedyna różnica to uroda i nic więcej.

Chciałbym w przyszłości spróbować seksu analnego z murzynką. :twisted: Domyślam się, że w niczym innym nie będzie się różnił od anala z europejką.. po prostu fantazja seksualna. :D

onesa - Pon 02 Lis, 2020

W zasadzie to nigdy, nie z uwagi na uprzedzenia ale po prostu nigdy nie umawiałam się z przedstawicielem innej rasy. Mieszkam w Polsce a tutaj jednak nie ma aż takiej imigracji.

podejrzewam, ze inna sytuacja mogłaby być jakbym mieszkała w takim Londynie.

Wydaje mi się, ze seks niewiele się rózni. Wszystko zalezy od charakteru danej osoby a nie od tego jakiej jest rasy.

one_hour - Pon 09 Lis, 2020

To, jaki będzie seks, zależy tylko i wyłącznie od naszej wyobraźni/fantazji, tego co nam siedzi w głowie. Biorąc siebie dla przykładu. Seks analny z murzynką będzie dla mnie dużo lepszy, niż z europejką, ponieważ to moja fantazja erotyczna. Sama czynność/zdarzenie/fakt, niczym nie będzie się różnić. Penis włożony do odbytu. Każda kobieta ma taki sam, z tą różnicą, że u jednej wślizgnie się łatwiej, a u drugiej trudniej.
michalza - Wto 10 Lis, 2020

one_hour napisał/a:
To, jaki będzie seks, zależy tylko i wyłącznie od naszej wyobraźni/fantazji, tego co nam siedzi w głowie. Biorąc siebie dla przykładu. Seks analny z murzynką będzie dla mnie dużo lepszy, niż z europejką, ponieważ to moja fantazja erotyczna. Sama czynność/zdarzenie/fakt, niczym nie będzie się różnić. Penis włożony do odbytu. Każda kobieta ma taki sam, z tą różnicą, że u jednej wślizgnie się łatwiej, a u drugiej trudniej.


A nie jest tak, ze azjatki są bardziej ciasne od murzynek?

one_hour - Sro 11 Lis, 2020

Głupota jakaś. Każda kobieta jest inna.
dkbb - Czw 12 Lis, 2020

one_hour napisał/a:
Głupota jakaś. Każda kobieta jest inna.


Ponoć anatomicznie tak jest. Azjatki są ciaśniejsze, murzynki już mniej. Jest to warunkowane tym,ze wielkość penisów równiez jest wieksza w róznych krajach. Taki Hindus ma mniejszego niż jakiś wysoki murzyn.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group