Napletek - Krótki napletek

patrycjusz23 - Pon 06 Lip, 2015
Temat postu: Krótki napletek
Witam!
Mam bardzo krótki napletek, który przykrywa tylko część żołędzi a często zsuwa się poza nią przez co jest cała odsłonięta. Mam pytanie czy biorąc prysznic nago na basenie lub po siłowni mam powody do skrępowania z powodu takiego napletka i czy jest to powód do wstydu ??

Master1989 - Pon 06 Lip, 2015

Penisy z krótkim napletkiem wyglądają bardziej atrakcyjnie. Nie masz powodów do zmartwień:)
dadadada91 - Pon 06 Lip, 2015

Jeżeli akceptujesz siebie, to nie masz się czego wstydzić. Głupio właśnie postępują osoby co biorą prysznic w kąpielówkach. Każdy ma to samo, z ewentualnymi drobnymi odchyleniami. I zawsze uważałem, że naturalne zawsze będzie piękniejsze.
onesa - Pon 06 Lip, 2015

Pewnie, że jest to normalne i nie powinieneś się tego wstydzić.
Per Rectum - Pon 06 Lip, 2015

Nie ma absolutnie żadnego powodu do wstydu. To całkowicie normalne. Jedni mają długie napletki a drudzy krótkie. I obie sytuacje są prawidłowe. Tak jak mamy różne wielkości dłoni i stóp, kolor oczu, wzrost itp.
zwirek0074 - Pią 05 Lip, 2019

Mój tez jest krótki i tak do polowy zaslania. W sumie u nas na WF na studiach wszyscy mieli odsłoniete :mrgreen:
DTTPO - Wto 09 Lip, 2019

Wielu płaci po 1000zł za obrzezanie, żeby uzyskać taki efekt jak Ty masz za darmo. Głowa do góry. Główka też do góry ;)
onesa - Czw 11 Lip, 2019

Dokładnie posłuchaj kolegów. Nie masz co się martwić.
sikora92 - Czw 18 Lip, 2019

patrycjusz23, ty martwisz się krótkim napletkiem, a ja skracalem swój bo był zbyt długi i mi przeszkadzał. Teraz czuję się lepiej i pewniej. Nie masz się czym przejmować.
miro123 - Czw 18 Lip, 2019

patrycjusz23, jest wszystko z nim ok!
zbychwawawa - Wto 23 Lip, 2019

Ja bym się nie przejmował na twoim miejscu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group