Masturbacja - walenie konia w miejscach publicznych

marek30l - Czw 25 Cze, 2015
Temat postu: walenie konia w miejscach publicznych
jest ktoś taki kto lubi sobie zwalić w miejscu publicznym? ja czasem robie to jadąc autem w mieście....
MałyPotworek - Czw 25 Cze, 2015

Najlepsza jest szkolna toaleta :D
onesa - Czw 25 Cze, 2015

marek30l, nie rozprasza cię to za bardzo? Bo rozumiem, że jesteś kierowcą?
karol00 - Czw 25 Cze, 2015

Ja jakoś nie wiem jak można zwalić podczas jazdy, ja nie mogę się skupić na swoim przyjacielu i z przyjemności nici. Kilka razy próbowałem i nic z tego nie wyszło :/
HappyBoy - Czw 25 Cze, 2015

MałyPotworek, haha zgadza sie, tez lubie w szkolnym kiblu xD
Kaloryfer1995 - Czw 25 Cze, 2015

Właśnie jutro zakończenie mojej edukacji a ja nigdy nie zasmakowałem szkolnego walonka ;(
HappyBoy - Czw 25 Cze, 2015

Kaloryfer1995, to zasmakuj jutro ;)
MałyPotworek - Czw 25 Cze, 2015

Kaloryfer1995, ja zdążyłem dzisiaj, ostatnie dni w gimbazie ;)
sikora92 - Pią 26 Cze, 2015

Mi parę razy zdarzyło się walić gdzieś w terenie np. w lesie :)
adhd32 - Pią 26 Cze, 2015

Bbb
Rein15 - Pią 26 Cze, 2015

Ja raz w lesie i w parku. Muszę spróbować więcej miejsc ;P
dadadada91 - Pią 26 Cze, 2015

Zdarzyło mi się w jakuzzi, saunie, przebieralni na pływalni oraz w lesie.
Rein15 - Pią 26 Cze, 2015

Jak wy w ogóle w autobusie walicie, przecież tam jest pełno ludzi. Jak wyjmiesz pałę na wierzch to cię wyrzucą i na policję XD
dadadada91 - Pią 26 Cze, 2015

Rein15, wiesz to zależy od sytuacji. Może linia podmiejska, nocna albo autobus na pętli stoi pusty.
adhd32 - Pią 26 Cze, 2015

Rein15, no ja akurat walilem w nocnym :D
karol00 - Sob 27 Cze, 2015

Rein15, mi się zdarzyło w PKSie, jakieś 150 km jechałem, mało ludzi było i usiadłem w takim miejscu żeby mieć spokój. A że byłem po kilkunastodniowej przerwie to szybko strzeliłem i po kilku minutach członek znowu zaczął się dopominać o swoje to zrobiłem to drugi raz :D
thomj - Wto 30 Cze, 2015

MałyPotworek, zgadza się, podobnie na studiach też uwielbiałem walić konia w kibelku :D
ooki27 - Sob 08 Sie, 2015

pocią, autobus, stawy, jeziora itd. zawsze z finiszem
chłop z mazur - Nie 16 Sie, 2015

Co do walania w miejscach publicznych :)

http://zapodaj.net/2fe026cb7436f.jpg.html

http://zapodaj.net/50d4cd4ad0811.jpg.html

http://zapodaj.net/19e6c49e1138d.jpg.html

MałyPotworek - Nie 16 Sie, 2015

chłop z mazur napisał/a:
Co do walania w miejscach publicznych :)

http://zapodaj.net/2fe026cb7436f.jpg.html

http://zapodaj.net/50d4cd4ad0811.jpg.html

http://zapodaj.net/19e6c49e1138d.jpg.html


Konik bryka na wolności :D

chłop z mazur - Nie 16 Sie, 2015

a ty cos masz z miejsc publicznych :) jakies 20 metrów dalej była sciezka :)
malehunk - Nie 16 Sie, 2015

Co do jazdy autem, to owszem zdarzyło się. Co prawda nie w mieście, ale na trasie. Nie jechałem szybko, może między 50 a 60 na godzinę, ale jak przyszło co do czego, to sam się dziwię, że w rowie nie wylądowałem. Raczej więc nie polecam, chyba że się jest pasażerem.
cape_horn - Pon 17 Sie, 2015

chłop z mazur - sam sobie selfie raczej nie robiłeś. Czyli albo jakieś kombinacje z samowyzwalaczem albo ktoś był tym szczęściarzem,który Tobie asystował :lol: Super fotki.
chłop z mazur - Wto 18 Sie, 2015

niestety sam :(
boy2010 - Wto 27 Paź, 2015

https://ujarani.com/29690
młody20 - Czw 29 Paź, 2015

brak
onesa - Pią 30 Paź, 2015

w lesie to jest wygodne w ogóle? Ja bym się bała, że mnie mrówki czy inne insekty oblezą.
młody20 - Pią 30 Paź, 2015

brak
Pinoki0 - Nie 01 Lis, 2015

Ja tylko w autobusie lub pociągu i tylko przez ubranie :) i to bez "finałów" ';D rzadko jestem w ogole tak napalony, żeby sobie walić i to publicznie, no ale zdarza się, hahahh
onesa - Pon 02 Lis, 2015

Pinoki0, nikt nie widział?
Pinoki0 - Pon 02 Lis, 2015

Nie wiem ;D
troll98 - Sro 30 Gru, 2015

Ja w szatni na basenie i w toalecie w galerii :roll:
tomtom15 - Czw 31 Gru, 2015

Na basenie w kabinie gdzie sie normalnie przebiera :p
onesa - Czw 31 Gru, 2015

tomtom15, nikt się nie irytował, że tak długo zajmujesz kabinę?
jacek333 - Pią 15 Sty, 2016

basen, autokar, pociąg, szkolna łazienka

[ Dodano: Pią 15 Sty, 2016 ]
basen, autokar, pociąg, szkolna łazienka :wink:

onesa - Pon 18 Sty, 2016

jacek333, na basenie w wodzie? :wink:
robx4321 - Pon 18 Sty, 2016

ja często wale w ubikacjach w galerii np.,w wakcje to w plenerze czesto i pod prysznicem po siłce czy basenie ;D
jacek333 - Wto 19 Sty, 2016

onesa, pod prysznicem i w przebieralni :P
onesa - Sro 20 Sty, 2016

jacek333, heh, już myślałam :wink:
misiek9216 - Sro 20 Sty, 2016

autokar i pociąg brzmią odważnie; jeszcze nie zdarzyło mi się jechać w pociągu cała trasę co bym miał spokój w przedziale (nawet jak jechałem sam to albo wózek z żarciem albo konduktor co X minut się zjawiał myśląc, że ktoś się dosiadł)

z takich to jakieś toalety publiczne, dawne czasy również w szatniach z kolegami po wf,

onesa - Pią 22 Sty, 2016

W pociągu też są toalety.
karol00 - Sro 27 Sty, 2016

Co do pociągu, to ja kiedyś zwaliłem w zwykłej osobówce, akurat był postój na stacji. Nikt nie siedział tak, że patrzył bezpośrednio na mnie, dlatego przykryłem się kurtką i zrobiłem pod spodem co trzeba :P Kiedyś też jadąc w ferie autobusem, będąc po dość długiej przerwie, zrobiłem to 2 czy 3 razy pod rząd, takie ciśnienie mnie wzięło ;)
Wojtekr - Sob 16 Kwi, 2016

W szkolnym autobusie na ostatnim miejscu,a 3 krzesła dalej cycata koleżanka siedziała :oops: :shock:
sikor17 - Nie 17 Kwi, 2016

robx4321 napisał/a:
ja często wale w ubikacjach w galerii np.,w wakcje to w plenerze czesto i pod prysznicem po siłce czy basenie ;D


Serio, po siłce też? :P to widzę chyba kabiny macie. U mnie prysznice są bez żadnych przegródek, więc ryzykownie jest nawet zacząć coś kombinować ;p

Alfredo - Sob 07 Maj, 2016

Na uczelni, szkole, w publicznych toaletach ogólnie. Kilka razy przy pisuarze - wtedy ciśnienie jest największe, innymi razy w kabinach. W samochodzie zaparkowanym na parkingu też mi się zdarzyło. Pod drzewkiem niedaleko drogi także. Ogólnie kilka takich opcji już zaliczyłem
OnanistaTarnow - Pon 30 Maj, 2016

Mnie sie zdarza przy pisuarach w publicznych kiblach... czesto sie zdazylo ze sie ktos przylaczyl...
Anonimlatek - Wto 31 Maj, 2016

Szkolna toaleta, raz przy pisuarze, przebierania w zatłoczonym sklepie, raz na przystanku autobusowym w samo południe (mieszkam w małym miasteczku, gdzie raczej nie przechodzi za dużo ludzi, ale aut sporo jeździ heh)
onesa - Sro 01 Cze, 2016

Anonimlatek, Przystanek autobusowy to już hardcore
maxxyz19 - Wto 14 Cze, 2016

Najczęściej w centrum handlowym (zwykle w kabinie, ale zdarzyło się pare razy przy pisuarze, gdy nikogo nie było). Lubię też pojechać sobie nad rzekę, wejść między drzewa i zwalić w plenerze ;)
onesa - Czw 16 Cze, 2016

Czasami niektórzy w przebieralniach się zabawiają ale chyba u nas w Polsce za dużo kamer?
Anonimlatek - Nie 19 Cze, 2016

onesa, w przebieralniach nie ma kamer :)
I jest tam całkiem przytulnie :D

Mir12220 - Wto 12 Lip, 2016

W autobusie przez ubranie. Wytrysk w slipy :)
onesa - Wto 12 Lip, 2016

Mir12220, i potem chodziłeś w takich mokrych majtkach cały dzień? serio?
bigay2016 - Wto 09 Sie, 2016

onesa napisał/a:
Mir12220, i potem chodziłeś w takich mokrych majtkach cały dzień? serio?


Majtki jak majtki, po czasie wyschną, gorzej, że potem śmierdzą spermą. ;)

Mnie się zdarzało w szkolnej toalecie, w łazience w galerii, na basenie. :D

Per Rectum - Wto 09 Sie, 2016

bigay2016 napisał/a:
Majtki jak majtki, po czasie wyschną, gorzej, że potem śmierdzą spermą.

A wyschnięta sperma śmierdzi? Nie zauważyłem... :wink:

bigay2016 - Sro 10 Sie, 2016

Per Rectum napisał/a:
bigay2016 napisał/a:
Majtki jak majtki, po czasie wyschną, gorzej, że potem śmierdzą spermą.

A wyschnięta sperma śmierdzi? Nie zauważyłem... :wink:


Wyschnięta nie, ale zanim wyschnie to ma taki specyficzny zapach. :P Chyba, że to tylko u mnie. ;D

Per Rectum - Sro 10 Sie, 2016

bigay2016 napisał/a:

Wyschnięta nie, ale zanim wyschnie to ma taki specyficzny zapach. :P Chyba, że to tylko u mnie. ;D

Kurde, może masz jakąś wyjątkową spermę, bo nigdy nie odbierałem zapachu niczyjego nasienia jako nieprzyjemny. Zaintrygowałeś mnie... Chyba się przejadę do Płocka zbadać to zjawisko. ;)

Kuba85 - Sro 10 Sie, 2016

Per Rectum napisał/a:
nigdy nie odbierałem zapachu niczyjego nasienia jako nieprzyjemny
Przyjemny czy nieprzyjemny ale jest i o to chyba chodzi autorowi ;)
Per Rectum - Sro 10 Sie, 2016

Kuba85 napisał/a:
Per Rectum napisał/a:
nigdy nie odbierałem zapachu niczyjego nasienia jako nieprzyjemny
Przyjemny czy nieprzyjemny ale jest i o to chyba chodzi autorowi ;)

Ja myślę, że kolega wyolbrzymia z tym śmierdzeniem... :)

bigay2016 - Sro 10 Sie, 2016

Per Rectum napisał/a:
Kuba85 napisał/a:
Per Rectum napisał/a:
nigdy nie odbierałem zapachu niczyjego nasienia jako nieprzyjemny
Przyjemny czy nieprzyjemny ale jest i o to chyba chodzi autorowi ;)

Ja myślę, że kolega wyolbrzymia z tym śmierdzeniem... :)


No jak zdarzy mi się spuścić w majtki i potem cały czas czuję zapach spermy to nie jest to dla mnie przyjemne. ;) Ja w ogóle nie lubię zapachu spermy. ;)

tcq - Sro 10 Sie, 2016

Abstrachując od zapachu i odwołując się tematu pierwotnego:

Mi zdarzyło się zwalić sobie w biurze (libido mnie roznosiło :D ), ale także na parkingu przy autostradzie w aucie :D Zdecydowanie były to "potrzeby chwili" aniżeli czerpanie przyjemności z robienia tego w miejscu publicznym ;)

Per Rectum - Sro 10 Sie, 2016

Cytat:
No jak zdarzy mi się spuścić w majtki i potem cały czas czuję zapach spermy to nie jest to dla mnie przyjemne. Ja w ogóle nie lubię zapachu spermy.

Hmm. Ciekawe. Mnie to zupełnie nie przeszkadza.
Ale to tylko świadczy jak różni potrafią być ludzie. Jak różne potrafią być odczucia, gusta...

onesa - Sro 10 Sie, 2016

bigay2016, jeżeli sperma wydziela brzydki zapach to może masz zapalenie gruczołu krokowego? badałeś się?
Anonimlatek - Sob 13 Sie, 2016

tcq, też tak czasami mam haha!
Najczęściej jak np. robię przerwę 2-3 dni, a jest cieplutko, panie chodzą z ładnie widocznymi pewnymi częściami ciała to po prostu roznosi i szukam jakiegoś miejsca :mrgreen:

onesa - Nie 14 Sie, 2016

Anonimlatek, mam nadzieje że nie chowasz się po krzakach:P
Anonimlatek - Czw 25 Sie, 2016

onesa, nie no, bez przesady :D
onesa - Czw 25 Sie, 2016

Anonimlatek, ktoś Ciebie kiedyś publicznie przyłapał?
dam988 - Pią 26 Sie, 2016

Mnie osobiście mega jara walenie konia w publicznych toaletach a po za tym często zdarza mi się zwalić w szkole, lesie, pociągu chyba tyle :D
onesa - Sob 27 Sie, 2016

dam988, a co niby w tych toaletach ciebie tak bardzo jara ?
dam988 - Pon 29 Sie, 2016

To że ktoś mnie może przyłapać, oraz ten sam fakt że jest tam dużo facetów i kutasów hahaha xd A tak szczerze po prostu mnie to jakoś podnieca.
onesa - Wto 30 Sie, 2016

dam988, no w kabinie zamknięty to nikt ciebie nie przyłapie.. publiczne toalety to taki tam bałagan jest, widzę co jest w kobiecej toalecie a co dopiero tam u facetów..
leemoo - Wto 30 Sie, 2016

jakoś nie bardzo
onesa - Wto 30 Sie, 2016

leemoo napisał/a:
jakoś nie bardzo

żeś się wypowiedział w temacie..

bardzo często można spotkać np w galeriach handlowych toalety publiczne gdzie:
- wszystko się klei, podgłoga, drzwi, klamki
- deska klozetowa obsikana z każdej strony
- nie spuszczona woda w kibelku
- porozrzucane śmieci, papier wokoło kibelka
- damska toaleta podpaski, tampony (rzadko ale się zdarza)

Dlatego mówię że jest bałagan.

kapi6969 - Sob 15 Paź, 2016

Ja probowalem pare razy w szkole i bylo super :roll:
Anonimlatek - Czw 27 Paź, 2016

onesa, do wypowiedzi z sierpnia, nie ale było blisko :twisted:
Dopiero zobaczyłem ten wątek haha

onesa - Pią 28 Paź, 2016

Anonimlatek, to jeszcze wszystko przed tobą :) tylko czy chcesz zostać przyłapanym ? :D heh
Anonimlatek - Sob 29 Paź, 2016

onesa, to zależy przez kogo i od nastawienia tej osoby do takich rzeczy 😁
PomkaPL86 - Czw 01 Gru, 2016

Hej a wiec jesli chodzi o mnie to
- walilem w autobusie niejednokrotnie
-kiedys wracajac z holandi w busie (obok spala fajna laska - musialem =)
-na klatce schodowej - spuczczalem sie na buty sasiadki , a ostatnio na buty mojej dziewczyny jej siostry i ich matki ==)
- na ambonie w lesie

wytrysk_spermy - Wto 06 Gru, 2016

Ja sobie dzisiaj zwaliłem przy pisuarze w Galerii Krakowskiej. Popołudniu wszedłem do toalety i przy pisuarze stał gościu, który się masturbował. Podszedłem więc do pisuaru obok niego i waliłem razem z nim. Doszedłem wcześniej niż on. Miał mega sztywnego, grubego kutasa i całą odsłoniętą żołądź.
lolloko - Sro 07 Gru, 2016

Nikt inny tam nie wchodził / nie wychodził ?
wytrysk_spermy - Sro 07 Gru, 2016

Byli przy innych pisuarach. jak ktoś stawał przy naszych to zaprzestawalismy ostentacyjnego walenia a potem szliśmy na maksa. Poza tym to większą adrenalina jak się wali wśród odlewajacych się dookoła gości. Polecam Panowie!
dam988 - Sro 07 Gru, 2016

wytrysk_spermy napisał/a:
Byli przy innych pisuarach. jak ktoś stawał przy naszych to zaprzestawalismy ostentacyjnego walenia a potem szliśmy na maksa. Poza tym to większą adrenalina jak się wali wśród odlewajacych się dookoła gości. Polecam Panowie!


Zdecydowanie polecam :P też lubię się tak zabawiac super uczucie ;D

wytrysk_spermy - Sro 07 Gru, 2016

Dzisiaj było jeszcze ciekawiej. Miejsce to samo. Konia waliłem z dwoma facetami. Jak wszedłem to się najpierw odlałem bo mnie strasznie cisnęło i zobaczyłem że dwóch kolesi dyskretnie ręką sobie masuje kutaski. Więc jak skończyłem lać to się do nich przyłączyłem. Niestety miałem mało czasu i nie doszedłem, ale muszę pójść na dokończenie. Nie myślałem że te wszystkie historie o waleniu przy pisuarach są prawdziwe. A jednak przekonałem się o tym na własne oczy.
dam988 - Sro 07 Gru, 2016

Ja też nigdy nie wierzyłem ale ostatnio się o tym przekonałem i powiem że chyba też w jak najszybszym czasie pójdę odwiedzić galerie :D
sikor17 - Sob 10 Gru, 2016

Kurczę u mnie tylko jeden raz się zdarzyło, że widziałem chłopaka który ewidentnie czekał na okazję by sobie wspólnie zwalić xD a tak to nigdy nie widziałem. Ale teraz trzeba uważać, bo często chodzą też ochroniarze sprawdzać, a np. z tego co słyszałem to w galerii katowickiej mają zamontowane kamery w pomieszczeniach z pisuarami. Tragedia jakaś xD
onesa - Sob 10 Gru, 2016

sikor17, myślałam że to żart, wygooglowałam i okazało się to prawda... co jeszcze wymyślą :P
dam988 - Nie 11 Gru, 2016

Ale zgodnie z prawem nie mogą mieć zainstalowanych kamer w toaletach. Więc nie wiem czy to do końca taka prawda chyba że mega naciągają to. Sikor17 w Forum w Gliwicach ochrona nie chodzi haha xd
onesa - Nie 11 Gru, 2016

dam988, u nas w damskiej jeszcze kamer nie zainstalowali :P no wy faceci to możecie sprawdzić.
sikor17 - Pon 12 Gru, 2016

dam988 napisał/a:
Ale zgodnie z prawem nie mogą mieć zainstalowanych kamer w toaletach. Więc nie wiem czy to do końca taka prawda chyba że mega naciągają to. Sikor17 w Forum w Gliwicach ochrona nie chodzi haha xd


Niby nie są zgodne, ale i tak zainstalowali. Mówili nawet o tym w jakimś programie. Tłumaczą, że kamera jest ale ze względu na przegrody przy pisuarach niby nic nie widać. Ale mogą zobaczyć jeżeli ktoś za długo stoi albo dziwnie rusza ręką :-P
O widzisz, muszę zajrzeć do Forum xD jest jakaś ulubiona toaleta? :-P

dam988 - Pon 12 Gru, 2016

Tak na pierwszym piętrze :D Wejdź do ostatniej kabiny i poczekaj ktoś się na pewno dołączy
sikor17 - Pon 12 Gru, 2016

dam988 napisał/a:
Tak na pierwszym piętrze :D Wejdź do ostatniej kabiny i poczekaj ktoś się na pewno dołączy


Do kabiny? A nie pisuaru? :-P

PomkaPL86 - Wto 13 Gru, 2016

:)
dam988 - Wto 13 Gru, 2016

No do kabiny też :D bo będzie słychać jak walisz i wgl :D bynajmniej ja tak zawsze robię i zawsze się udaje :D
OnanistaTarnow - Pon 03 Kwi, 2017

wytrysk_spermy, TEż lubie w galerii krakowskiej trzepac jak tylko jestem na zakupach... NIe raz sie ktos przylaczal...
cardin - Pon 03 Kwi, 2017

Bawiłem się w różnych miejscach - toalety restauracji, kina, galerii handlowych, szkolne (raczej w kabinie, rzadziej przy pisuarze), kiedyś na basenie w wodzie bicz wodny mi dobrze wymasował, że aż mleko przeszło przez kąpielówki, w morzu, współdzielony pokój na wyjazdach, jakieś łazienki znajomych.
legolas1 - Pon 03 Kwi, 2017

cardin, a ktoś kiedyś przyłapał Cię na tych zabawach?
cardin - Pon 03 Kwi, 2017

Nie w takich sposób, aby zareagować. Być może ktoś to widział
onesa - Wto 04 Kwi, 2017

I weź tutaj idź na basen popływać..
cardin napisał/a:
bicz wodny mi dobrze wymasował, że aż mleko przeszło przez kąpielówki

cardin - Wto 04 Kwi, 2017

No zdarza się nawet najlepszym, ale sposób bardzo przyjemny - polecam.
onesa, trzeba się zajmować facetami, zamiast zostawiać ich na pastwę losu

Nunak - Wto 04 Kwi, 2017

onesa, Sama myśl, faktycznie mało przyjemna, ale moczu, naskórka, włosów, śliny jest dużo więcej. Nie żebym obrzydzał Ci basen :-) bo sam lubię pływać, ale wolę w trakcie o tym nie myśleć.

cardin, tak, pewnie, najlepiej wszystko "zwalić" na kobiety...

Przyznam, że mi też się zdarzyło raz czy dwa na basenie kilka lat temu (odpowiednio skierowany strumien wody załatwia sprawę baardzo szybko). I raz w plenerze.

cardin - Sro 05 Kwi, 2017

Ja przestslem już chodzić na basen ze względu na ogromny syf.

E tam, od razu ZWALIĆ - po prostu spragniony facet szuka wrażeń wszędzie.

No taki dobry strumień wody jest nieporównywalny. Niestety prysznic to jedynie namiastka tej rozkoszy, a szkoda. Może trzeba się znów wybrać na basen?

onesa - Sro 05 Kwi, 2017

Nunak, jestem świadoma co pływa w basenie, ale jeżeli ktoś chodzi specjalnie na basen tylko żeby szukać takich wrażeń to słabo..
Viridis - Nie 23 Kwi, 2017

[edit]
cardin - Nie 23 Kwi, 2017

Kiedyś wpadłem na amatorski filmik, gdzie jakiś chłopak strzelał na środek peronu w warszawskim metrze, więc musicie uważać.
Viridis - Nie 23 Kwi, 2017

[edit]
onesa - Pon 24 Kwi, 2017

Nie wiem skąd się biorą takie pomysły.. na środku metra.. jakiś hardcore.
lotus1991 - Pon 01 Maj, 2017

Onesa, koledze chyba chodzi o ten filmik https://pl.xhamster.com/movies/7077370/hny_2015_public_masturbation_in_subway.html
onesa - Sro 03 Maj, 2017

lotus1991, jakiś hardcore, nie złapali go na monitoringu ?
lotus1991 - Sro 03 Maj, 2017

Onesa, może ci od monitoringu sami zaczęli sobie walić gdy to zobaczyli ;-)
cardin - Sro 03 Maj, 2017

Dokładnie o ten mi chodziło. Z tego co pamiętam gościu miał swój profil na xvideo - zainterowani muszą pogrzebać.
lotus1991 - Sro 03 Maj, 2017

cardin napisał/a:
Dokładnie o ten mi chodziło. Z tego co pamiętam gościu miał swój profil na xvideo - zainterowani muszą pogrzebać.

To jest właśnie jeden z jego filmików z jego profilu na xhamster.com jego nick to "filtr" gdyby ktoś szukał

cape_horn - Sro 03 Maj, 2017

Przypuszczam, ze jakieś 18 cm i 65 IQ. Choć mogę się trochę pomylić.
onesa - Sro 03 Maj, 2017

lotus1991, no jakoś nie jestem do tego przekonana...
lotus1991 - Sro 03 Maj, 2017

Onesa, wiadomo co kto lubi. Dla mnie też to jest lekka przesada robić to w takim miejscu ale wiadomo że podniecony facet zdolny jest do różnych dziwnych rzeczy
onesa - Sro 03 Maj, 2017

lotus1991, no albo jest coś z nim nie tak, a raczej z jego głową...
lotus1991 - Sro 03 Maj, 2017

Po obejrzeniu jego pozostałych filmów dochodzę do wniosku że chłopak ma jakieś skłonności do exhibicjonizmu. Dobrze że robi to wtedy kiedy nikogo wokół nie ma
onesa - Czw 04 Maj, 2017

lotus1991, no super.. a jak trafi na kogoś? ja rozumiem że jak pójdę na plażę nudystów to idę tam na własną odpowiedzialność.. teraz metro a co będzie następne? biedronka? między chemią a napojami gazowanymi?
Kuba85 - Pią 05 Maj, 2017

onesa, onesa, nie martw się, to co mamy w spodniach nie gryzie :wink:
To tylko tak groźnie wygląda :P
Sądzę iż szybko by się zawiną jak by kogoś zobaczył w pobliżu. Nagrywanie się i puszczanie w necie, to nie to samo co zetknięcie z przypadkową, żywą osobą.

onesa - Pią 05 Maj, 2017

Kuba85, ale ja się nie boję.
zbychwawawa - Pon 22 Maj, 2017

Jak dla mnie to jest przekroczenie pewnej granicy. osoby postronne narażone są na to że ty masz ochotę sobie powalić bo ciebie to jara...
Viridis - Sro 24 Maj, 2017

[edit]
niklaus - Nie 28 Maj, 2017

spam
onesa - Pon 29 Maj, 2017

niklaus, a widzisz żeby to był temat na ogłoszenia?
zbychwawawa - Nie 25 Cze, 2017

Viridis, oni mają chwile przyjemności a ktoś cierpi
onesa - Wto 27 Cze, 2017

zbychwawawa, tacy ludzie to chyba chcą zostać po prostu przyłapani
Seba on - Nie 03 Gru, 2017

ja lubie sobie walic
Las
Łaka
sauna
przebieralnia
auto
pociag
na klatce
w pracy

Kamil_ke96 - Sro 06 Gru, 2017

Często w przebieralni w galeriach handlowych
zbychwawawa - Pią 22 Gru, 2017

Seba on, Kamil_ke96, no panowie to chyba lubią tak pod presją się bawić
Seba on - Wto 26 Gru, 2017

tak bardzo miło jest też spróbuj
DTTPO - Sro 27 Gru, 2017

Ja jak już chyba wcześniej pisałem to raczej w takich miejscach, ze możliwości nakrycia nie ma, chyba, ze ktoś sie daleko z lornetką ukrywa. Np. W swiwta udało mi sie zwalić na ambonie myśliwskiej. Wokół pola, las, w oddali dwa domy. :) ja schowany w środku.
brooxx - Sro 27 Gru, 2017

Mi zdarza się w saunie.
onesa - Sro 27 Gru, 2017

DTTPO, co innego gdzieś w naturze gdzie niema nikogo a w przebieralni w galerii handlowej
Devasta - Czw 03 Maj, 2018

Nie wyobrażam sobie żeby to zrobić w przymierzalni, obawa przed kamerami.

Wierzcie lub nie, ale zdążyło mi się w szkole na lekcji, samochód, las, łąka. Raz czy dwa było blisko o by ktoś zobaczył :oops:

onesa - Nie 06 Maj, 2018

Devasta, to jak to jest, ktoś spotkał się z kamerą w przebieralni ?
Devasta - Nie 06 Maj, 2018

onesa napisał/a:
Devasta, to jak to jest, ktoś spotkał się z kamerą w przebieralni ?


Osobiście się nie spotkałem, przynajmniej nie widziałem nigdzie... zresztą nie wiem jakie oni mają te przebieralnie. U mnie to albo takie drzwi jak na westernie albo kotary.. to wy się nie zamykacie tam?

cardin - Nie 06 Maj, 2018

onesa, generalnie kamer w przymierzalniach nie powinno być - tak samo jak w toaletach, szatniach. Ale zdarzają się przypadki ich obecności, co nie jest w pełni legalne.
onesa - Pon 07 Maj, 2018

Devasta, cardin, ja się nigdy nie spotkałam z kamerą w przebieralni :P
zbychwawawa - Czw 17 Maj, 2018

Według mnie jeżeli są to jakieś miejsca odległe od ludzi to mi nawet by nie przeszkadzało ale jeżeli jest to w środku miasta.. średnio
piotr.99 - Sob 21 Lip, 2018

kibelki w galerii sa super, ewentualnie masowac mozna jak sie prowadzi auto :P
potrzebny - Nie 22 Lip, 2018

Ja miałem okazję w samochodzie (nocą, spokojna droga, mała prędkość), w toalecie przy parku wodnym, na ogrodzie i w szczerym polu.😊
onesa - Nie 22 Lip, 2018

piotr.99 napisał/a:
ak sie prowadzi auto

a potem sprzątanie i pranie :D

zbychwawawa - Wto 24 Lip, 2018

potrzebny, lepiej się nie rozkojarzać się prowadząc auto, bo można zrobić sobie krzywdę
piotr.99 - Sro 25 Lip, 2018

onesa napisał/a:
piotr.99 napisał/a:
ak sie prowadzi auto

a potem sprzątanie i pranie :D


nikt nie mowi ze trzeba tryskac :D

zbychwawawa - Pią 27 Lip, 2018

piotr.99, ty tez tak jeździsz ?
piotr.99 - Pią 27 Lip, 2018

czasamiale rzadko bo musze sie na drodze skupiac
onesa - Sob 28 Lip, 2018

tak po przemyśleniu doszłam do wniosku że jednak to ryzykowne tak w samochodzie,nie ważna jaka prędkość i teren :P
sneakerfan - Sro 09 Paź, 2019

Tak wale na powietrzu w samochodzie w lesie w kiblach publicznych jest fajnie bo trafia się pomoc sąsiada przy pisuarze lub w kibelku nie muszę machać reką luzik i sie leci
https://pl.pornhub.com/view_video.php?viewkey=ph5d85af2468810

zbychwawawa - Nie 13 Paź, 2019

publicznie to pewnie i tak żeby inni widzieli, dla mnie to już przesada
miro123 - Sob 19 Paź, 2019

czytałem kiedyś że toaletach ulicznych/galeriach handlowych mieli założyć kamery w wc żeby nie było takich akcji "walenia"
dkbb - Sro 21 Paź, 2020

miro123 napisał/a:
czytałem kiedyś że toaletach ulicznych/galeriach handlowych mieli założyć kamery w wc żeby nie było takich akcji "walenia"


Po pierwsze z tego co wiem to załozenie kamer w takich miejscach legalne nie jest.

Po drugie jaki jest sens zakazywania walenia w galeriach handlowych? Ani to nie jest brudne, ani nie jest to obsceniczne bo wykonywane w miejscu do którego nikt nie ma wstępu Tak wieć co im to przeszkadza?

CEDRIK - Pon 10 Sty, 2022

To ja tylko: przebieralnia na basenie, szkolne toalety, Mopsy-jednak kabina, raz z dziewczyną siedzieliśmy na ławce w galerii, mizialiśmy się i mi waliła, ale do wytrysku nie doszło, niestety, krzaki przy bulwarach- mniej niż 2 metry od chodnika i krzaki to duuuużo powiedziane( zaczęła walić dziewczyna-kontynuowałem sam) No i seks w aucie przy drogach, jeśli to tak można nazwać

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group