Realni - Wolicie dziewczyny z makijażem czy bez?

onesa - Czw 25 Cze, 2015
Temat postu: Wolicie dziewczyny z makijażem czy bez?
Często słyszę opinie, że dziewczyny bez makijażu są ładniejsze. Tylko zastanawiam się ile w tym prawdy i czy faceci naprawdę poznają, że dziewczyna nie ma makijażu?
DuzeBerlo - Czw 25 Cze, 2015

Ja przeżyłem swego rodzaju szok, kiedy zauważyłem, że malują się tak żeby nie było widać, że to makijaż.
onesa - Czw 25 Cze, 2015

DuzeBerlo, a w jakich okolicznościach to zauważyłeś?
DTTPO - Pią 27 Sty, 2017

Widoczny makijaż jest dla mnie ohydny. Co najwyżej właśnie taki, zeny go nie bylo widac na pierwszy rzut oka, a poprawiający np. Kolor worów pod oczami, czy ogólnie lekko poprawiający bladość skory na przykład. Jednak żonę zachęcam zawsze, Eny nie robila, bo to mi śmierdzi, nie da się tak dobrze całować po twarzy itd. Niepraktyczne w łóżku.
zbychwawawa - Pon 30 Sty, 2017

jakdla mnie makijaż może być ale delikatny

o tutaj masz dobry obrazek podsumowujący :P

onesa - Pon 30 Sty, 2017

zbychwawawa, nie każda dziewczyna/kobieta przesadza z makijażem :P
haster69 - Pon 06 Lut, 2017

Ale większość tak 8)
Per Rectum - Pon 06 Lut, 2017

Moja bliska mi kuzynka w ogóle nie robi makijażu lub jest on absolutnie minimalny. I za to (m.in.) ją kocham... :)
onesa - Pon 06 Lut, 2017

Per Rectum, zuch dziewczyna
haster69, widzisz nie wszystkie dziewczyny przesadzają z makijażem :)

CEDRIK - Sob 19 Lut, 2022

Powiem tak, raz przyszedłem do mojej wtedy jeszcze dziewczyny rano, była cała rozczochrana, w jakiejś starej piżamie, nawet nieumalowana. Była przepiękna. I wolałem ją bez makijażu. Szkoda że później zaczęła się mocno malować na różne wyjścia ale nie do mnie, do mnie już miała wyjebane. Podobała mi się i w makijażu i bez. Ale mówię, szkoda że później starała się nie dla mnie. Sądzę, że chodzi o wnętrze.
A uroda, to można zrobić ładny makijaż, mozna zrobic za mocny/ za słaby, można MUSIEĆ miec makijaż bo i takie sie zdarzają a nei zawsze pomaga XD

juansto - Sro 23 Lut, 2022

CEDRIK napisał/a:
Powiem tak, raz przyszedłem do mojej wtedy jeszcze dziewczyny rano, była cała rozczochrana, w jakiejś starej piżamie, nawet nieumalowana. Była przepiękna. I wolałem ją bez makijażu. Szkoda że później zaczęła się mocno malować na różne wyjścia ale nie do mnie, do mnie już miała wyjebane. Podobała mi się i w makijażu i bez. Ale mówię, szkoda że później starała się nie dla mnie. Sądzę, że chodzi o wnętrze.
A uroda, to można zrobić ładny makijaż, mozna zrobic za mocny/ za słaby, można MUSIEĆ miec makijaż bo i takie sie zdarzają a nei zawsze pomaga XD


Mam podobne wrażenie, moja ostatnia dziewczyna malowała się tak mocno, że czasami wydawało mi się, że jej tapeta odpadnie z twarzy. Nie podobało mi się to, oczywiscie nie mogłem jej na to zwrócić uwagi.

Ancymon - Sob 26 Lut, 2022

Ze wszystkim, także z makijażem, można przesadzić. Oczywiście granica jest tu umowna i coś, co komuś przeszkadza, dla innej osoby może być akceptowalne.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group