Przedwczesny wytrysk - jakie tabletki

michal2342 - Nie 31 Maj, 2015
Temat postu: jakie tabletki
czesc znacie jakies tabletki na PW chyba ze inne specyfiki pozdro
DuzeBerlo - Nie 31 Maj, 2015

Zamiast tabletek przeczytaj lepiej poradnik kadeona.
redman32 - Nie 31 Maj, 2015

Żadne tabletki!!! Chyba że masz jakiś problem na tyle poważny, że lekarz Ci je zapisze. Sam z siebie nie truj się żadnymi magicznymi specyfikacji rozwiązującymi wszystkie problemy świata, bo tylko kasę zmarnujesz kupując nie wiadomo co.
concept22 - Nie 31 Maj, 2015

Tabletek jest cała masa... ale generalnie przedwczesny wytrysk nie leczy się tabletkami, ale siłą woli i ćwiczeniami, tzn. częstym seksem :) W myśl: nauka czyni mistrza.
grubssson - Pon 12 Paź, 2015

Ja mogę polecić tabletki vialafil. Ja bardzo się cieszę, że w tak krótkim czasie mi on pomógł. Dobrze, że nawet partnerka się nie zorientowała :) ) Aczkolwiek nie wstydzę się tego. Przedwczesny wytrysk moim zdaniem spowodowany był ciągłym stresem, jaki mam w pracy. Szkolenia, konferencje, wredny szef... :)
toton - Sro 21 Paź, 2015

Suplementów dostępnych bez recepty na rynku jest sporo. Na przykład Orgasm Control. Jeśli jednak okazałoby się,że nie działają to warto byłoby porozmawiać na ten temat z lekarzem. Nie musisz się od razu umawiać na stacjonarną wizytę. Jest możliwość porozmawiania sobie z lekarzem online. Może Ci nawet w taki sposób wypisać receptę.
Daję kontakt:
https://dimedic.eu/

onesa - Czw 22 Paź, 2015

W sumie niezły pomysł, taki lekarz przez internet. Ciekawe tylko czy to prawdziwy lekarz a nie dowolny użytkownik internetu.
toton - Nie 08 Lis, 2015

Z tego co patrzyłem to na stronie są to prawdziwi lekarze. Tak jak prawdziwi farmaceuci, którzy realizują receptę
kalafior88 - Sro 02 Mar, 2016

właśnie waham się czy kupić jakieś bez recepty.. ale nie polecacie widzę.. ktoś stosował środki dostępne w internecie? 8)
Mark4153 - Pon 22 Cze, 2020

Tabletki na przedwczesny wytrysk - climaxcontrol.pl Złożyłem zamówienie i dostałem je na czas, a tabletki działają świetnie.
onesa - Wto 23 Cze, 2020

Faktycznie są polecane ale jedynie w patologicznych sytuacjach, w których przedwczesny wytrysk jest naprawdę nasilony i nic innego nie pomaga. Normalnie nie powinno sie ich przyjmować. Szczególnie,z e nie u kazdego działaja
juansto - Wto 11 Sie, 2020

Jakieś opinie o serii orgasm control?
onesa - Sro 12 Sie, 2020

Seria dość popularna. Nie wiem jak z tabletkami ale kiedyś z facetem testowaliśmy chusteczki orgasm control. Są nasączone środkiem, który nieco znieczula członka i tym samym można o wiele dłużej.
Nie są takie tanie ale moim zdaniem jeśli chce się podkręcić atmosferę i jeśli nastawia się na dłuższy seks to dobrze jest zobaczyć.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group