Ćwiczenia - Co warto jeść?

DuzeBerlo - Czw 23 Kwi, 2015
Temat postu: Co warto jeść?
Poniżej, lista produktów, które warto mieć w swoim jadłospisie, jeśli dbamy o swojego węża. Nie spodziewajcie się cudów. Wydaje mi się, że rzeczą oczywistą jest to, że jeśli ktoś żywi tylko w '' Maku'', i całe dnie sprzędza przy kompie to stan jego zdrowia nie idzie w dobrą stronę, a tym samym jego penis traci sprawność. Nie można popadać w skrajność wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem. To lecimy :

-Ostrygi (dużo cynku = więcej testosteronu)
-Migdały (kwasy omega, l arginina)
-Banany (Potas, Wit. B, lepszy przepływ krwi)
-Bazylia (popęd seksualny)
-jajka (tłuszcze, regulacja gospodarki hormonalnej)
-figi (aminokwasy, popęd seksualny)
-soczyste owoce np. Pomarańcze (witaminy, przepływ krwi)
-czosnek (popęd, przepływ krwi)
-orzeszki piniowe i w ogóle wszystkie orzeszki (l arginina, kwasy tłuszczowe)
- tuńczyk i w ogóle większość ryb (kwasy tłuszczowe l arginina)
Te poniżej poprawiają produkcję spermy :
-szparagi
-avocado
- banany
- Ostrygi
- czosnek
- granat
- orzeszki nerkowca
- ciemna czekolada
Jeśli ćwiczysz np. Jelq albo używasz jakiś urządzeń to warto zadbać o witaminy :
- A np. Marchewka
- B np. Wątróbka
- C np. Truskawki, cytryna
Powyższe witaminy przyspieszają regeneracje po treningu.

Nie traktujcie tego jako Biblii, ale zdrowa dieta nikomu jeszcze chyba nie zaszkodziła. Składniki odżywcze zawarte w tych produktach, mogą poprawić erekcję, popęd seksualny, poziom testosteronu czy ilość nasienia. Myślę, że warto.

chomik875 - Czw 23 Kwi, 2015

Najlepiej jeść dużo mięsa i tłuszczu, a mało cukru.
DuzeBerlo - Pią 24 Kwi, 2015

Wrzucajcie też swoje porady żywieniowe.
Bills48 - Sob 02 Maj, 2015

45
chomik875 - Sob 02 Maj, 2015

Ten kandyzowany nie będzie miał żadnych wartości.
HappyBoy - Sob 02 Maj, 2015

Ananasy podobno poprawiaja smak spermy ;) ale wiem tylko z opowoesci
Heretyk - Sob 02 Maj, 2015

Ogólnie owoce wpływaja lepiej na smak spermy jak i aktwynosc fizyczna i odpowienia dieta
newuser3 - Nie 10 Maj, 2015

jeśli chcecie sprawić partnerce niespodzianke to przez miesiąc wcinajcie codziennie puszke ananasa i syrop. Najlepszy byłby świeży ale z tym jest więcej zachodu, puszkawany też działa. Jeśli palicie - odstawcie. Wszystkie mleczne produkty również na ten czas w odstawke.
DuzeBerlo - Sob 16 Maj, 2015

Staram się jeść jak najwięcej tych produktów z pierwszego postu już jakieś dwa miesiące. Zauważyłem, że moje wytrsyki stały się znacznie bardziej obfite. Nie będę tu rzucał procentami, ale różnica jest znaczna. Teraz strzelam jak Peter North :)
newuser3 - Sob 16 Maj, 2015

Berlo ciekawe ktory z tych produktow tak na Ciebie zadzialal - chyba ze wszystkie:) moglbys zrobic maly test i sprawdzic co dziala najlepiej, jak z iloscia plynow ktore pijesz w ciagu dnia? zwiekszyles?
DuzeBerlo - Sob 16 Maj, 2015

Płyny w normie, jak było tak jest :) Ogólnie muszę też powiedzieć, że moje nasienie jest jakby bardziej gęste. ..
MałyPotworek - Sob 16 Maj, 2015

Pewnie więcej plemników
Cycus85 - Pon 18 Maj, 2015

Od siebie dodam ze warto do swojej diety dorzuc zenszen Koreanski firmy naturell cena to 12zl ale jest to najlepszy na rynku po tygodniu regularnego zazywania zobaczycie roznice czy to odczuciu organizmu czy to w erekcji , sam lykam i powiem mam mase energi a Spie malo :mrgreen:
albastan - Pon 18 Maj, 2015

Ja akurat jeśli chodzi o żeń-szeń to biore z olimpu, bo też jest z komplekrem witamin. Ale jakiegoś pałera to mi on nie daje. Czas na zmiany
Cycus85 - Sob 23 Maj, 2015

Jeszcze do postu bym dorzucil cynamon i imbir swietnie dziala na erekcje , zazywane systematycznie w malych ilosciach
kadeon - Sob 23 Maj, 2015

A ja powiem jeszcze wpierdzielac sporo orzechow maja selen z niego jest produkowana sperma i wszystko jest i suplementowac sie cynkiem i magnezem od kond tak sie żywie i suplementuje erekcjana+++ i szybsza produkcja spermy:).
MałyPotworek - Sob 23 Maj, 2015

kadeon, włoskie?
kadeon - Sob 23 Maj, 2015

Każde orzechy.
DuzeBerlo - Pon 15 Cze, 2015

Wycinam żeńszeń i muszę powiedzieć, że jest twardszy. Polecam!
bear834 - Wto 07 Lip, 2015

Berlo zenszen wcinasz z tartego korzenia czy w formie tabletek? Trafilem na te od naturell, olimp ma tez swoje - moze cos polecisz?
DuzeBerlo - Wto 07 Lip, 2015

Tabletki.
bear834 - Sro 08 Lip, 2015

a moglbys odpisac jakiej firmy i jakie dawki? dziennie niby 200mg ale moze to zbyt malo?

ps. ja jedzac produkty z Twojej listy zanotowalem mocne zageszczenie spermy tzn - jest gesta i strzaly nie sa tak efektowne i "dalekosiezne" jak to ma miejsce przy mocno rozwodnionej - tez tak masz?

DuzeBerlo - Sro 08 Lip, 2015

Żeńszeń bodaj herbapol. Tabletka jedna dziennie.

A jeśli chodzi o moje strzały, to strzelam jak Peter North :) Gęste nasienie, leci daleko i nic nie trzeba '' wycisnąć '' :)

onesa - Sro 08 Lip, 2015

Ciekawe jak żeńszeń wpływa na smak...
DuzeBerlo - Sro 08 Lip, 2015

Ja sam degustacji nie będę przeprowadzał, ale jeśli ktoś...
Zapraszam na pw :lol:

bear834 - Sro 08 Lip, 2015

Berlo nie mow ze z taka pala musisz szukac chetnej na necie :)
robisz dobra robote wrzucajac tu materialy z zagranicznych for - jesli masz cos jeszze w temacie dietetyki okolopenisowej - smialo dawaj :)

DuzeBerlo - Czw 09 Lip, 2015

Żarty, żarciki :)
Ale uwierz mi, że to nie działa tak, że podbijasz do laski i mówisz : '' mam dużego '' i jest twoja. Działa jedynie na dyskotece na jakieś dziewczyny, które są już w swoim w świecie... Staram się szukać minimalnie bardziej wartościowych.

A dzięki, że doceniasz. Mam dwie proste sztuczki podnoszące testosteron, postaram się coś skrobnąć :)

bear834 - Czw 09 Lip, 2015

kiedys robilem male badania socjologiczne na ten temat - wielkosc penisa a podryw i masz racje - odsetek dziewczyn imprezowych ktore na ten atut poleca od razu jest ogromnie wysoki. zreszta sam wiesz jak jest - niby wiekszosc nie patrzy na rozmiar ale jak przyjdzie co do czego i wezma do reki duza pale to zupelnie inna spiewka;)

arty o testo smialo dawaj - tego nigdy za wiele :)

onesa - Czw 09 Lip, 2015

bear834, naprawdę dziewczyny tak lecą na duże penisy? To chyba tylko po to, żeby się przed koleżankami pochwalić...
bear834 - Czw 09 Lip, 2015

czynnik chwalenia sie jest bardzo dominujacy - powiem szczerze, ze wsrod tzw "wyzwolonej mlodziezy" chwalenie sie kto z kim i jak duzego ma to standard- kolezanki nie chce czuc sie gorsze i czesto dodaja te kilka cm swoim chlopakom no i kolo sie zamyka.
mowie tu caly czas o typowym, czysto fizycznym seksie. prawdziwa milosc nie potrzebuje wielkich rozmiarow.

onesa - Czw 09 Lip, 2015

No w sumie mnie zawsze śmieszyła jedna koleżanka, która ciągle szukała facetów z dużymi penisami, ale podobno nigdy nie miała pochwowego orgazmu. To trochę bez sensu, bo do łechtaczkowego duży penis nie jest w ogóle potrzebny.
Szkwał - Czw 09 Lip, 2015

Ale rzekomo daje za to uczucie przyjemnego wypełnienia :)

Cytat:
bo do łechtaczkowego duży penis nie jest w ogóle potrzebny.


Może nie nie ale większy penis, daje większy wybór pozycji. Z małym wybór jest niewielki.

Cycus85 - Pią 10 Lip, 2015

Z mojego doswiadzcenia polecam zen szen w tabletkach firmy naturell
Sam go jem i powiem ze lepiej funkcjonuje organizm a i erekcje sa mocne :wink:

albastan - Sro 15 Lip, 2015

Ja przez jakiś czas zażywałem żeń-szeń z olimp labs. Nie widziałem zmian. Spróbuje tego naturell.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group