Pompki - Pompka i co dalej?!

majkelos - Nie 29 Mar, 2015
Temat postu: Pompka i co dalej?!
Witam jestem tu nowy i zastanawiam sie nad zakupem tej pompki http://www.allegro.pl/sho...item=5141981247
i mam pytanie czy po napompowaniu i opuchnieciu mam zostawic ta silikonowa uszczelke by krew tak szybko nie odplynela ? czy musze dokupic jakis pierscien uciskowy ? prosze o szybka odpowiedz i wgl czy ktos uzywal juz tej pompki :?:



czy nikt nie odpowie mi na moje pytanie ?

[ Dodano: Pon 30 Mar, 2015 ]
Widzę ze forum nie spisuje się

Zachariasz - Sro 01 Kwi, 2015

Ja nie uzywalem tej nakladki, mozna uzywac ale moim zdaniem nie ma to wiekszej roznicy. Mi było poprostu wygodniej bez, za duzo pier,dolenia z nakladka bylo ;) . Jedynie wada bez nakladki ze moze Cie troche z poczatu bolec kosc lonowac przy wiekszym podcisnieniu i moze uciekac szybko powietrze jesli masz maly obwod penisa. Pierscien uciskowy wskazany po treningu jak najbardziej
majkelos - Nie 05 Kwi, 2015

Przyszła do mnie ta pompka i chyba coś robię nie tak nie wiem może zaduza nie widzialem jest uszczelka ale po trzymaniu próżni ani wzwod nie zostaje ani nie wydaje się być większy może macie jakieś podobne przygody z pompkami? Proszę pomocy! !!!

[ Dodano: Nie 05 Kwi, 2015 ]
Dodam że przy pompowaniu mój wywód wcale się nie trzyma i nie mam erekcji nie wiem czy to pompka do dupy czy tak naprawdę one nie działają czy ktoś mi to wyjaśni

_kammillo - Sob 27 Cze, 2015

Witam,

Nie wiem czy temat aktualny, ale podpowiem co nie co.

Kupiłem tą pompkę co Ty, niestety dla mnie jej średnica 6,5 cm! jest stanowczo za duża.

Wszystko zależy od Twoich wymiarów aktualnych. Zmierz swoje wymiary przy pełnej erekcji u podstawy i długość.

Tutaj taka mała tabelka :) Niestety jest w calach, wygląda to tak, że jeśli masz 15cm (w podstawie penisa) w obwodzie to powinieneś mieć pompkę o średnicy 5cm.

3.50" - 4.74"----------------------1.50"
4.75" - 5.24" ---------------------1.75"
5.25" - 5.99" ---------------------2.00"
6.00" - 6.74" ---------------------2.25"
6.75" - 7.50" ---------------------2.50"

onesa - Pon 30 Kwi, 2018

koniec tematu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group