Urządzenia - trinitim penis enlargement

wojtekasza - Pon 02 Lut, 2015
Temat postu: trinitim penis enlargement
Witam
Otatnio znalazłem reklame urządzenia "trinitim penis enlargement", czy ktoś już używał tę urzadzonko, sa jakieś efekty ?dzieki za informacje

Gandalf88 - Pią 13 Mar, 2015
Temat postu: Re: trinitim penis enlargement
wojtekasza napisał/a:
Witam
Otatnio znalazłem reklame urządzenia "trinitim penis enlargement", czy ktoś już używał tę urzadzonko, sa jakieś efekty ?dzieki za informacje


To urządzenie jest na styl pasa Phallosan. Raczej nie robiłbym sobie zbyt wielkich nadzieje. Co do pasa Phallosan jest to solidne urządzenie, ale o efektach jakie podaje producent możesz zapomnieć, chyba ze przez 2 lata użytkowania. Sam nosiłem dobrych kilka miesięcy po 10h 6 dni w tygodniu. Wielkich efektów nie było, jedyny efekt widoczny to wydłużenie w stanie spoczynku. Pas przestałem nosić jak zakupiłem sprzęt z drjoelkaplan.com zobaczymy co da pompka za jakies 3mdc, jak narazie po 3msc to wynik +1cm .
To co fajne w tej pompce to to ze na przy użyciu 2-3h przed stosunkiem jest "wielki" jak to potrafi dziewczyna powiedzieć.

Aczkolwiek jeżeli masz sie skupić na powiększeniu ja bardziej bym Ci radził skupić sie na technice . Tez przerabiałem kompleksy krótkiego penisa u mnie był wynik 15cm dł 14gr. Dzis jest +1cm.

Zachariasz - Czw 19 Mar, 2015

Nie lepiej zaczac cwiczyc jelq zamiast tracic kase na takie urządzenia ?
Hensonbony - Pon 24 Kwi, 2017

spam
onesa - Pon 24 Kwi, 2017

Hensonbony, leci blok.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group