Sperma - Wydzielina z penisa po wytrysku

Problem Child - Czw 10 Kwi, 2014
Temat postu: Wydzielina z penisa po wytrysku
Witam.Za każdym razem, kilka minut po wytrysku, kiedy penis jest już w stanie spoczynku, z mojego członka wydobywa się dziwna wydzielina, jakby resztki spermy.Nie jest tego dużo, nie odczuwam przy tym żadnego bólu, wszystko jest ok. Moje pytanie brzmi, czy jest to NORMALNE? Urolog stwierdził, że wszystko jest ok. Dodam jeszcze, że wszystko wraca do normy gdy wszystko samo wypłynie, bądź gdy oddam mocz. Problem w tym, że jest to sytuacja bardzo irytująca, gdyż wydzielina zostawia dosyć widoczne plamy na bieliźnie i odczuwam spory dyskomfort z tym związany. Czy może ma to jakiś związek z krótkim wędzidełkiem które stwierdził u mnie doktor? :oops:
sikor17 - Czw 10 Kwi, 2014

Wydaje mi się, że to całkiem normalne i uwierz też tak mam ;) To po prostu resztki spermy, która nie została "wytryśnięta". Najlepiej już po zakończeniu trochę sobie "wydoić" penisa i po problemie.
Problem Child - Pią 11 Kwi, 2014

Co z tego, że wydaje ci się, że wszytko "wydoisz" a potem widzisz plamy na majtkach.
maje - Pią 11 Kwi, 2014

Problem Child, mi przestaje się sączyć po wytrysku, jak się wysikam. Razem z sikami wydostaje się resztka spermy i po problemie. Spróbuj się wysikać jak ci już troche opadnie i powinno dobrze. No i umyć.
rayman - Pią 25 Kwi, 2014

witam mam podobny problem. po stosunku wraz z spermą wydobywa się czerwona wydzielina, nie wiem czy to krew czy nie, czasem nawet kilkanascie a nawet dziesiąt minut po stosunku dalej jeszcze się "wykrapla" i ni cholery nie wiem co to jest. od razu wpadłem w szok i szukałem info. może to krew w spermie? poczytałem o tym; http://www.biomedical.pl/...ermia-1585.html i poszukałem jeszcze info na forum, być może to krew ale słyszałem, że to samo przechodzi. nie wiem teraz co robić, iść do lekarza czy nie? jak to krew to przejdzie i zaoszczędze a jak nie? ta wydzielina jest taka mniej gęsta od spermy, trudno ocenić bo te dwie substancje się wymieszały ;/
Popypichaya - Wto 26 Lut, 2019

I try to captivate the importance of this content. Which I immediately knew that it was a very useful content.
onesa - Pią 01 Mar, 2019

zamykam temat

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group